Comfortabel wonen met energielabel A, drie slaapkamers en volop mogelijkheden!
Ben je op zoek naar een fijne woning met een gunstig energielabel, een praktische indeling en ruimte om verder te groeien?
Dan is Graaf Engelbrechtstraat 13 in Kruisland zeker een bezichtiging waard!
Deze woning beschikt over drie slaapkamers, een zonnige woonkamer met veel daglicht, een complete keuken en een tweede verdieping met mogelijkheden voor een ruime vierde slaapkamer.
Ook op het gebied van energie en comfort zit je hier goed. De woning heeft energielabel A, vijf zonnepanelen uit 2021, HR++-glas en een cv-ketel uit 2024. Daarnaast zijn er rolluiken aanwezig en beschik je over een onderhoudsvriendelijke achtertuin met achterom.
Indeling
Begane grond
Entree en hal
Via de entree kom je in de hal, die toegang biedt tot de woonkamer en het toilet. In de hal bevinden zich tevens de meterkast en een radiator.
Toilet
Het toilet is volledig betegeld en voorzien van een wandcloset, een fonteintje en mechanische ventilatie.
Woonkamer
De woonkamer heeft een prettige lichtinval dankzij de grote raampartijen aan de achterzijde. Er is ruimte voor een comfortabele zithoek en een gezellige eethoek. De rolluiken bieden extra comfort en maken het mogelijk de lichtinval naar wens te regelen. De open trap vormt een verbinding met de eerste verdieping.
Keuken
De keuken is praktisch ingericht en uitgevoerd met witte kastfronten en een houten werkblad met bijpassende achterwand. De keuken beschikt over een elektrische vierpits kookplaat, oven, koelkast, vaatwasser en afzuigkap. Dankzij de praktische L-vormige opstelling is er voldoende werk- en bergruimte voor het dagelijks gebruik.
Eerste verdieping
Via de trap bereik je de eerste verdieping, waar zich drie slaapkamers en de badkamer bevinden. De slaapkamers zijn stuk voor stuk voorzien van een raam en een radiator en bieden volop mogelijkheden. Zo zijn de kamers uitstekend te gebruiken als slaap-, kinder- of werkkamer.
De badkamer is praktisch ingericht en beschikt over een inloopdouche, een wastafel, een radiator en mechanische ventilatie. Daarnaast bevindt zich hier een separate aansluiting voor de wasmachine.
Ook op de eerste verdieping zijn rolluiken aanwezig, wat bijdraagt aan extra comfort en privacy.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Deze ruime zolderverdieping beschikt over een Velux-dakraam dat zorgt voor natuurlijke lichtinval. Onder de schuine dakvlakken is praktische bergruimte aanwezig. Tevens bevinden zich hier de cv-ketel (Nefit, 2024) en aansluitingen voor de wasmachine en mechanische ventilatie.
De zolder biedt volop mogelijkheden en kan, afhankelijk van de wensen, worden ingericht als vierde slaapkamer, werkruimte of hobbykamer.
Buitenruimte
De achtertuin is grotendeels bestraat en daardoor praktisch en onderhoudsvriendelijk ingericht. Er is voldoende ruimte om een gezellig terras te creëren en heerlijk buiten te zitten. Het elektrische zonnescherm biedt extra comfort op zonnige dagen.
Achter in de tuin bevindt zich een vrijstaande houten schuur, voorzien van elektra. Dankzij de achterom, die uitkomt op de brandgang, is de tuin bovendien gemakkelijk bereikbaar. Dit is bijvoorbeeld handig voor het stallen of verplaatsen van een motor.
De achtertuin is gelegen op het noorden.
Bijzonderheden
• Energielabel A
• Vijf zonnepanelen, geplaatst in 2021
• Cv-ketel Nefit uit 2024
• HR++-glas
• Houten kozijnen
• Rolluiken
• Drie slaapkamers op de eerste verdieping
• Tweede verdieping met vaste trap en mogelijkheden voor een vierde slaapkamer
• Badkamer met inloopdouche
• Praktische, grotendeels bestrate achtertuin
• Elektrisch zonnescherm
• Vrijstaande schuur met elektra-aansluitingen
• Achterom via de brandgang
Kortom: een woning met een praktische indeling, energiezuinige voorzieningen en mogelijkheden om extra woonruimte te creëren. Kom de mogelijkheden zelf ontdekken tijdens een bezichtiging!
Highlights
AI-generated from the description
Energy efficient label A
Energy label A, 5 solar panels, HR++ glass, 2024 boiler.
Practical layout with attic
Three bedrooms and attic with fixed stairs and daylight.
Low-maintenance back garden
Mostly paved, electric awning, shed and back entrance.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available on 5/26/2027
Asking price
€ 369,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,804
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
2007
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
97 m²
External storage space
8 m²
Plot size
123 m²
Volume in cubic meters
352 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of stories
3 stories
Facilities
Skylight, mechanical ventilation, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
Energy label
A
Insulation
Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit Proline HRC30 cw5 (gas-fired from 2024, in ownership)