New
Langenboomseweg 1225453 JD LangenboomLangenboom buitengebied
€ 749,000 k.k.
- 195 m²living area
- 2,460 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherUnieke woonboerderij geschikt voor dubbele bewoning in 'de Kuilen'!
Description
UNIEKE WOONBOEDERIJ GESCHIKT VOOR DUBBELE BEWONING GELEGEN AAN DE RAND VAN ‘DE KUILEN’!
Wonen midden in het groen, met volop ruimte, privacy én mogelijkheden? In het prachtige natuurgebied ‘de Kuilen’ ligt deze unieke vrijstaande woonboerderij in Langeboom. Een bijzondere plek waar rust, natuur en veelzijdig wonen samenkomen.
Deze karaktervolle woonboederij aan de rand van ‘de Kuilen’ biedt dankzij de royale opzet en praktische indeling uitstekende mogelijkheden voor dubbele bewoning. Hierdoor is het object bijzonder geschikt voor generatiewonen en/of een mantelzorgsituatie waarin nabijheid en zelfstandigheid behouden blijven.
Het hoofdverblijf beschikt over een ruime woonkamer met een fraaie open keuken, de keuken is voorzien van inbouwapparatuur. Vanuit de keuken is er directe toegang tot de badkamer, de badkamer beschikt over een ruime inloopdouche en apart toilet op de begane grond. Via een vaste trap bereikt u de eerste verdieping waar zich maar liefst drie riante slaapkamers bevinden. Ook is boven een tweede toilet aanwezig.
Het tweede woongedeelte beschikt over een eigen woonkamer, keuken, badkamer, apart toilet en twee slaapkamers, waardoor beide woondelen volop comfort en privacy bieden.
Rondom de woning ligt een royale tuin met veel groen en optimale privacy. Hier kunt u in alle rust genieten van het buitenleven. In de tuin bevindt zich bovendien een schuur met overkapping, welke mogelijkheden biedt voor het realiseren van extra woonruimte of bijvoorbeeld een hobby- of werkruimte. Daarnaast staat op het terrein nog een grote berging/garage met volop opslag- en gebruiksmogelijkheden.
Omgeving:
Langenboom is een klein, gezellig dorp, landelijk gelegen en op een steenworp afstand van Mill en Zeeland. Het centrum van zowel Mill als Zeeland biedt alle dagelijkse dorpsvoorzieningen en gezellige horecagelegenheden. De ligging van Langenboom biedt daarnaast volop mogelijkheden voor recreatie en ontspanning in de natuur. Op korte afstand van de woning bevinden zich het lokale sportpark en de prachtige Langenboomse bossen, ideaal voor wandelingen, fietstochten of om te genieten van de rust. Het nabijgelegen natuurgebied 'De Kuilen', met zijn mooie recreatieplassen, is zelfs op loopafstand bereikbaar. Binnen 15 minuten rijd je naar de snelwegen A73 richting Nijmegen/Venlo en A50 richting Eindhoven/Den Bosch, waardoor grotere steden en andere voorzieningen eenvoudig en snel bereikbaar zijn.
Bijzonderheden
• Unieke vrijstaande woonboerderij
• Woonoppervlakte is 195 m2
• Perceel 2460 m2
• Gelegen in natuurgebied ‘de Kuilen’
• Geschikt voor dubbele bewoning
• Hoofdwoning met ruime woonkamer, woonkeuken, badkamer en 3 slaapkamers
• Tweede woongedeelte met woonkamer, keuken, badkamer en 2 slaapkamers
• 18 zonnepanelen en zonneboiler
• Royale tuin met veel privacy
• Schuur met overkapping en mogelijkheden voor extra woonruimte/ hobbyruimte
• Grote opstal/schuur aanwezig
• Energiezuinige woning
• Rustige en groene woonomgeving
Bent u op zoek naar een woning met ruimte, vrijheid en volop mogelijkheden op een unieke locatie? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging van deze bijzondere woonboerderij aan de Langenboomsweg 122 in Langenboom!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 749,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,841
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1946
- Specific
- Double occupancy present
- Type of roof
- Mansard roof covered with asbestos and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 195 m²
- Other space inside the building
- 28 m²
- Exterior space attached to the building
- 84 m²
- External storage space
- 75 m²
- Plot size
- 2,460 m²
- Volume in cubic meters
- 800 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, passive ventilation system, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler and pellet burner
- Hot water
- CH boiler and solar boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- MILL F 3266
- Cadastral map
- Area
- 2,460 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest and in wooded surroundings
- Type of garage
- Detached wooden garage and detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity