Ruim wonen, vier slaapkamers én verrassend veel leefruimte in een groene en kindvriendelijke omgeving. Aan de Hottingastate 13 staat deze nette uitgebouwde eengezinswoning met een heerlijk diepe woonkamer, een moderne keuken uit 2025, een vernieuwde badkamer en een zolderverdieping die is ingericht als studio. Tel daar de fijne tuin met grote overkapping en het groene plantsoen aan de achterzijde bij op en je hebt hier een woning waar je alle kanten mee op kunt.
De woning ligt in een groene woonwijk van Leeuwarden met veel water, wandelpaden en speelruimte in de directe omgeving. In de wijk wonen veel gezinnen en er zijn meerdere basisscholen, winkels en openbaarvervoersvoorzieningen dichtbij. Ook De Groene Ster ligt op korte afstand, ideaal voor een wandeling, fietstocht of een middag buiten. Met de nabijgelegen uitvalswegen ben je bovendien snel onderweg richting de rest van Leeuwarden en daarbuiten.
Bij binnenkomst kom je in de hal met de meterkast en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is heerlijk licht en dankzij de uitbouw aan de achterzijde opvallend diep. Hierdoor is er volop ruimte voor zowel een royale zithoek als een grote eettafel. De nieuwe laminaatvloer loopt mooi door richting de keuken en zorgt voor een rustige, verzorgde uitstraling. Vanuit de woonkamer bereik je het tweede halletje met de trap naar de eerste verdieping. Hier bevindt zich ook het toilet.
De keuken is in 2025 volledig vernieuwd en vormt een eigentijds geheel met de leefruimte. De moderne uitstraling, gecombineerd met de ruime opzet van de begane grond, maakt dit een fijne plek waar koken, eten en ontspannen prettig samenkomen.
Via de achterzijde stap je de verzorgde tuin in. Achter in de tuin staat een ruime overkapping waar je heerlijk beschut en met veel privacy kunt zitten. Daarnaast is er een houten berging voor fietsen en andere spullen. De groene omgeving rondom het plantsoen aan de achterzijde zorgt voor een fijne, rustige sfeer. Er loopt een tegelpad langs de achterzijde dat momenteel als doorgang wordt gebruikt en wordt gedoogd; formeel beschikt de woning niet over een officiële achterom.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie fijne slaapkamers, stuk voor stuk prettig van formaat en flexibel in te richten. Zo is er alle ruimte voor een comfortabele hoofdslaapkamer, kinderkamers, een werkkamer of bijvoorbeeld een logeerkamer. De badkamer is in 2024 volledig vernieuwd en heeft een frisse, moderne uitstraling. Hier beschik je over een ruime inloopdouche, toilet en een dubbele wastafel.
De tweede verdieping is misschien wel een van de verrassingen van het huis. Hier is een studioachtige ruimte gecreëerd met een eigen klein keukenblok en zelfs een eigen toilet. Hierdoor is deze verdieping heel flexibel te gebruiken, bijvoorbeeld als slaapkamer, werkkamer, hobbyruimte of fijne plek voor een ouder kind. In totaal beschikt de woning over vier slaapkamers.
Ook op technisch vlak zijn er de afgelopen jaren verschillende zaken aangepakt. De woning is gasloos en aangesloten op stadsverwarming. Er is een nieuwe mechanische ventilatie geplaatst en in 2022 is het buitenschilderwerk rondom uitgevoerd. Vrijwel alle kozijnen zijn van kunststof; alleen de voor- en achterdeur zijn nog van hout. De meterkast is gemoderniseerd in 2006.
Hottingastate 13 is daarmee een verrassend ruime en verzorgde woning met vier slaapkamers, een diepe uitgebouwde leefruimte en veel comfort. Met de vernieuwde keuken en badkamer, de praktische zolderstudio, de fijne tuin en de groene, kindvriendelijke ligging is dit een huis waar je heel prettig kunt wonen.
Pluspunten:
Uitgebouwde eengezinswoning
Vier slaapkamers
Nieuwe keuken uit 2025
Vernieuwde badkamer uit 2024
Toilet op iedere verdieping
Studio op zolder met keukenblok en eigen toilet
Lichte en diepe woonkamer
Nieuwe laminaatvloer
Vrijwel volledig kunststof kozijnen
Nieuwe mechanische ventilatie
Gasloos en aangesloten op stadsverwarming
Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2022
Nette tuin met grote overkapping en houten berging
Veel wandelpaden, groen en water in de wijk
Basisscholen, winkels en openbaar vervoer dichtbij
Nabij De Groene Ster en diverse uitvalswegen
Plan een bezichtiging en ontdek zelf wat Hottingastate 13 te bieden heeft. Bel Duinstra Melis Makelaars Leeuwarden via 058 - 203 8000 en plan jouw kijkmoment.
Highlights
AI-generated from the description
Bright extended living room
Extended, deep living room with new laminate floor.
Garden with large canopy
Well-kept garden with large canopy and wooden shed.
Gas-free with district heating
Gas-free home with district heating and new ventilation.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 349,500 kosten koper
Asking price per m²
€ 2,551
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1982
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
137 m²
Exterior space attached to the building
4 m²
External storage space
4 m²
Plot size
175 m²
Volume in cubic meters
472 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 2 separate toilets
Bathroom facilities
Shower, double sink, and toilet
Number of stories
3 stories
Facilities
Optical fibre, mechanical ventilation, and passive ventilation system