Sold under reservation
Papiermolen 802317 SW LeidenMerenwijk-Centrum
€ 299,000 k.k.
- 69 m²living area
- 1bedroom
- Cenergy label
Eye-catcherComfortabel 2-kamerappartement met veel bergruimte en een balkon
Description
‘Comfortabel 2-kamerappartement met veel inpandige bergruimte op de derde etage in een keurig complex in het hart van de Merenwijk’
Wat een fijne plek om te wonen! Dit goed onderhouden 2-kamerappartement dat gelegen is in een degelijk gebouwd complex aan de Papiermolen, biedt een slimme indeling, een heerlijk balkon én al het gemak van dagelijkse voorzieningen letterlijk om de hoek. Het appartement heeft een woonoppervlak van circa 69 m², een praktische leefruimte, een slaapkamer die ruimte en privacy biedt en een fijn balkon van ongeveer met uitzicht over de buurt. Een aangename combinatie van gemak, comfort en rust, ideaal voor wie zoekt naar een centraal gelegen appartement met een goede sfeer.
INDELING
Derde etage:
Op de begane grond ligt de keurige afgesloten entree met het bellentableau, de brievenbussen, het trappenhuis en de gemeenschappelijke liften. Vanuit de centrale hal op de derde verdieping stap je de hal van het appartement in. Hier is de praktische indeling meteen te zien. Zo is er toegang tot vrijwel alle ruimtes waaronder een riante inpandige berging met de wasmachineaansluiting, een vaste kast, de badkamer en de lichte woonkamer. Deze is flexibel in te delen, met genoeg plek voor zowel een comfortabele zithoek als een grote eettafel. De open keuken sluit hierop aan en biedt functionele ruimte om te koken. De slaapkamer ligt rustig en biedt genoeg ruimte voor een tweepersoonsbed, een garderobekast en een werkplek. Vanuit de slaapkamer loop je direct het balkon op dat over de volledige breedte van het appartement ligt. De badkamer is efficiënt gesitueerd en zowel via de slaapkamer als via de hal toegankelijk. Het geheel is keurig uitgevoerd met een douche, wastafel en een toilet.
Op de begane grond is een gemeenschappelijke fietsenberging.
OMGEVING
Vanaf het eerste moment is in de Leidse Merenwijk het gevoel van rust en gemoedelijkheid te voelen. Het is een wijk met een dorpsachtig karakter. In het hart van de wijk ligt het gezellige winkelcentrum De Kopermolen met o.a. supermarkten, verswinkels en speciaalzaken. Boodschappen doen kun je letterlijk een paar stappen van de voordeur. Op vrijdag vindt hier bovendien de weekmarkt plaats. De wijk zelf kenmerkt zich door veel groen, een groot buurtpark met een kinderboerderij en voorzieningen zoals basisscholen, kinderopvang, gezondheidscentrum, sportfaciliteiten en goede busverbindingen. Binnen circa tien minuten fietsen sta je midden in de historische en bruisende binnenstad van Leiden met cafés, restaurants, musea, theater en de treinverbinding richting Den Haag, Amsterdam en Utrecht. Ook de uitvalswegen richting de A4, A44 en N11 liggen vlakbij.
Van deze woning is ook een eigen website beschikbaar. Met behalve de foto's op groot formaat ook allerlei handige tools. Ook de relevante documentatie kunt u hier vinden. Download de brochure om naar deze site te gaan!
Kom kijken en laat je verrassen!
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1978
- Woonoppervlakte 69m2
- Energielabel C
- Een ruime slaapkamer met badkamer en-suite
- Efficiënt ingedeeld en licht appartement met een open keuken
- Groot balkon met een weids uitzicht
- Voldoende parkeerruimte in de omgeving
- Op 10 minuten fietsen van het centrum van Leiden
- Alle dagelijkse voorzieningen liggen op loopafstand
- Als er elektrisch gekookt gaat worden, kan de woning ook van het gas af
- Maandelijkse bijdrage VvE bedraagt € 362,20 incl. voorschot stookkosten en warm en koud water
Vraagprijs: € 299.000,- K.K. | Oplevering: in overleg
NEN 2580 meetrapportage is beschikbaar.
Bij woningen ouder dan 30 jaar hanteren wij standaard een ouderdom en asbest clausule.
Nimmer bewoon clausule is van toepassing.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het kadaster.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 299,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,333
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 362.20 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 69 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- Volume in cubic meters
- 222 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing and partly double glazed
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- LEIDEN S 1399
- Periodic contribution
- Yes (€ 362.20 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,097x
Viewed
77x
Saved
13-3-2026
On Funda
Neighborhood

Merenwijk-Centrum
Leiden- Residents
- 1,055
- Family with children
- 7%
- Avg. asking price / m²
- € 4,434
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.