Sold
Watersnip 58532 AK LemmerLemmer-Frieslandpark
€ 525,000 k.k.
- 88 m²living area
- 343 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- September 12, 2025
- Date of sale
- October 17, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
Op een prachtige locatie, direct aan vaarwater gelegen, staat deze vrijstaande woning met aangebouwde garage en een heerlijk zonnige tuin op het zuiden. De keurig onderhouden woning biedt onder andere een slaapkamer en een badkamer op de begane grond én een tweede badkamer op de verdieping.
Dankzij de gunstige ligging van de tuin geniet u hier de hele dag van de zon en vanaf uw eigen aanlegsteiger direct aan de tuin kunt u zo het water op.
Het vaarwater staat in open verbinding met de Friese meren en het IJsselmeer.
Wonen in Lemmer
Het is mooi wonen in Lemmer, dit watersportdorp met zijn terrassen en winkels gelegen aan het doorgaande water ‘t Dok heeft een sfeervol centrum. Tevens is dit dorp aan het IJsselmeer met groot zandstrand en Beachclub gelegen én aan de Groote Brekken, 1 van de Friese meren. Lemmer biedt veel voorzieningen, zoals: winkels, restaurants, jachthavens, verschillende sportvelden, theater, sporthal, kinderopvang, basisscholen en voorgezet onderwijs. Aan de snelweg A6 gelegen, een uur rijden van de randstad en ca. 15 minuten rijden naar het bosrijke Gaasterland.
Indeling
Begane grond:
Bij binnenkomst treft u de entree met hal en een badkamer voorzien van toilet, douchecabine, vaste wastafel en aansluitingen voor wasmachine en droger. Daarnaast bevindt zich op de begane grond een slaapkamer, ideaal als logeerkamer of voor levensloopbestendig wonen. De lichte tuingerichte woonkamer is voorzien van een plavuizen vloer en een houten schuifpui die toegang geeft tot de zonnige achtertuin. De open keuken (1997) is uitgerust met een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast (2017) en een moderne vaatwasser (2025). De begane grond beschikt over kunststof kozijnen met HR++ beglazing (2016).
Eerste verdieping:
De overloop biedt toegang tot twee slaapkamers en praktische kastruimte. De badkamer is uitgerust met een douchecabine, tweede toilet en vaste wastafel en profiteert van extra licht en ruimte dankzij de dakkapel. Tevens is er een stookruimte aanwezig met de Nefit Trendline combiketel (2016).
Tuin en buitenruimte:
De achtertuin is gelegen op het zuiden en beschikt over een terras, gazon en grindstrook. Via de achterom bereikt u de hardhouten steiger aan het water; de originele damwand is nog aanwezig. Aan de woning is een aangebouwde garage gerealiseerd, voorzien van betonvloer, water, elektra en een kunststof roldeur, overkapping voor de garage en voordeur.
Verder bevinden zich voor de woning aan beide zijden een oprit zodat het parkeren voor meerdere auto's geen probleem is op eigen terrein.
Algemeen:
Keurig onderhouden en vrijstaande gezinswoning met onder andere:
- eigen aanlegsteiger en oever van circa 12,5 m. direct aan de tuin
- slaapkamer en badkamer op de begane grond
- 2e badkamer op de verdieping
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,966
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 88 m²
- Other space inside the building
- 21 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Plot size
- 343 m²
- Volume in cubic meters
- 274 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 toilets, and 2 sinks
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Neift (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- LEMMER A 8688
- Cadastral map
- Area
- 343 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 182 m² (13.00 metre deep and 14.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
2,998x
Viewed
44x
Saved
12-9-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




