Op een van de mooiste locaties van de Loosdrechtse Plassen, met een adembenemend vrij uitzicht over zowel de derde als vierde plas, ligt deze ruime 4-kamer woonark “Veenpluis” (circa 111 m2) met veel lichtinval. De ligging aan het einde van de steiger zorgt voor optimale privacy en een ongeëvenaard gevoel van rust. Vanaf het royale vlonderterras geniet u dagelijks van het water, de natuur en spectaculaire zonsondergangen die nooit vervelen.
Deze praktisch ingedeelde, dubbeldeks waterwoning (circa 15 x 4 meter) is gebouwd in 1997 door Spruijt Arkenbouw met een stevig betonnen casco en dubbelwandige houten opbouw en is van alle gemakken voorzien. De ark is door de huidige eigenaar in de loop der jaren keurig onderhouden en bijgehouden. De ark heeft aansluiting op alle nutsvoorzieningen.
Ondanks dat u hier permanent mag verblijven biedt deze locatie het hele jaar door recreatiemogelijkheden: zwemmen, varen, suppen, schaatsen en vooral genieten van de natuur om u heen.
De ark ligt verder aan de buitenrand van Jachthaven Muyeveld, waar u desgewenst een eigen parkeerplaats en/of ligplaats voor uw boot kunt huren op een afsluitbaar deel van het haventerrein. Loosdrecht ligt in de nabijheid van Amsterdam en Utrecht.
Kortom: een comfortabele levensstijl met een permanent vakantiegevoel! Hier kunt u ontspannen en genieten van een prachtige omgeving en alles wat de Loosdrechtse Plassen u te bieden hebben. Om een goede indruk te krijgen van de verrassende ligging en de ruimte, dient u de woning beslist te komen zien.
Indeling:
Begane grond:
Zij-entree, hal met tegelvloer en garderobe, modern toilet (wandcloset) en fonteintje, lichte woonkamer met trap naar de benedenverdieping en 2 schuifpuien naar het vlonderterras, open woonkeuken met schuifpui naar de omloop en voorzien van een keukenblok in U-opstelling met apothekerskast, granieten aanrechtblad en diverse apparatuur waaronder 5-pits Boretti gasfornuis, vaatwasser, koelkast en Quooker, doorloop naar berging / bijkeuken Nagenoeg de gehele begane grond is voorzien van een fraaie laminaatvloer.
Benedenverdieping:
Gang met toegang tot alle vertrekken, bergkast onder de trap, grote slaapkamer aan de voorzijde met schuifwandkast, ruime 2e slaapkamer aan de achterzijde thans in gebruik als atelier, 3e slaapkamer aan de zijkant van de ark, modern badkamer (2022) voorzien van inloopdouche, 2e toilet (wandcloset), wastafelmeubel, 2e wastafel en designradiator, doorloop naar technische ruimte met opstelling CV-ketel, rioolpomp, meterkast en aansluiting was- en droogapparatuur. De badkamer en technische ruimte zijn voorzien van een nette tegelvloer.
Bijzonderheden:
- Prachtig gelegen direct aan de Loosdrechtse plas met weids uitzicht
- Op korte afstand van alle (watersport)voorzieningen
- Door ligging en indeling veel privacy
- 1 parkeerplaats te huur (2 in de zomermaanden) op afsluitbaar (haven)terrein
- Ruime woonkamer en keuken, 3 slaapkamers
- CV-installatie via Remeha HR combiketel uit 2022
- 8 zonnepanelen geplaatst in 2022
- Betonnen casco, dubbelwandige houten opbouw met dubbel glas
- Permanente bewoning
- Een bouwtechnisch rapport van een onafhankelijk keuringsbureau is ter inzage
- Energielabel B
- Bouwjaar circa 1997
- Gebruiksoppervlak wonen 111 m2
- Gebouw gebonden buitenruimte (vlonderterras) 25 m2
- Bruto inhoud 327 m3
- Huur ligplaats € 3.767,-- per half jaar
- Geen overdrachtsbelasting verschuldigd op woonarken
- Let op: afwijkende financieringsmogelijkheden bij woonarken!
Highlights
AI-generated from the description
Deck terrace with lake view
Spacious deck terrace directly on Loosdrecht lakes.
Solar panels and HR boiler
8 solar panels and Remeha HR combi boiler, both from 2022.
Spacious two-level houseboat
Two-level houseboat with bright living room and 3 bedrooms.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 650,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,856
Status
Available
Construction
Kind of house
Houseboat, detached residential property (residential property on water)
Building type
Resale property
Year of construction
1997
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing
Quality marks
Bouwkundige Keuring
Surface areas and volume
Areas
Living area
111 m²
Other space inside the building
4 m²
Exterior space attached to the building
25 m²
Plot size
260 m²
Volume in cubic meters
328 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, toilet, sink, and washstand
Number of stories
2 stories
Facilities
Mechanical ventilation, rolldown shutters, flue, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
Energy label
B
Insulation
Roof insulation, double glazing and insulated walls
Heating
CH boiler and wood heater
Hot water
CH boiler and electrical boiler
CH boiler
Remeha HR (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)