New
Van Hallstraat 376741 WG LunterenWormshoef
€ 525,000 k.k.
- 105 m²living area
- 100 m²plot size
- 2bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherInstapklare tussenwoning in hartje Lunteren!
Description
Aan de Van Hallstraat 37 in Lunteren staat deze sfeervolle en instapklare tussenwoning. De woning is netjes afgewerkt en een plek waar je je direct thuis voelt. De achtertuin is een fijne plek om te ontspannen of te genieten met familie en vrienden. Een compleet geheel op een aantrekkelijke locatie! Met een lichte woonkamer, keuken, twee slaapkamers en een ruime zolderverdieping die naar wens is in te richten is dit een compleet en prettig huis. Achter de woning ligt een verzorgde tuin met terras en berging. De woning ligt dichtbij het dorp Lunteren, met winkels en overige voorzieningen op korte afstand. Ook natuur en uitvalswegen zijn goed bereikbaar.
Locatie: Rustig wonen in een prettige en verzorgde woonomgeving, nabij het gezellige dorp van Lunteren. De straat kenmerkt zich door een verzorgd en rustig woonkarakter, met een aangename woonomgeving waar rust en comfort centraal staan. Winkels, supermarkten, scholen en sportvoorzieningen bevinden zich op korte afstand, waardoor alle dagelijkse voorzieningen eenvoudig bereikbaar zijn. Ook natuur en groen liggen in de directe omgeving, met de uitgestrekte bossen en heide van de Veluwe op korte afstand voor volop wandel- en fietsmogelijkheden. Daarnaast zijn openbaar vervoer en uitvalswegen goed bereikbaar, waardoor omliggende dorpen en steden eenvoudig te bereiken zijn. Een fijne combinatie van rustig wonen, voorzieningen en natuur in de nabijheid.
Indeling
Begane grond: Je komt binnen in de hal, die zorgt voor een prettige binnenkomst van de woning. Vanuit hier is er toegang tot het toilet met fonteintje, de meterkast, de trapopgang en de woonkamer. De hal vormt daarmee een verzorgde en lichte binnenkomst van de woning en geeft toegang tot de verschillende vertrekken.
Vanuit de hal kom je de woonkamer binnen, een prettige en ruim opgezette leefruimte waar je je al snel thuis voelt. Er is alle ruimte voor een comfortabele zithoek om te ontspannen en tot rust te komen. Aan de achterzijde zorgen de grote ramen en de dubbele openslaande deuren naar de tuin voor veel lichtinval en een mooie verbinding met buiten, waardoor binnen en buiten fijn in elkaar overlopen. Ook is er ruimte voor een royale eettafel, een fijne plek waar je gezellig samenkomt met familie en vrienden om uitgebreid te tafelen in een ontspannen sfeer. De open indeling maakt het geheel praktisch en zorgt voor een prettige, huiselijke uitstraling.
De keuken is uitgevoerd in een L-opstelling met witte fronten en een donker werkblad. De keuken is functioneel ingericht met voldoende werk- en opbergruimte en biedt vanuit de keuken uitzicht op de voortuin, waardoor er een lichte en open beleving in de ruimte ontstaat.
Eerste verdieping: Via de trap in de hal bereikt u de eerste verdieping. Hier bevinden zich twee ruime slaapkamers en de badkamer. Beide slaapkamers beslaan de volledige breedte van de woning.
De hoofdslaapkamer is een fijne kamer met voldoende plaats voor een bed, kledingkast en eventueel een bureau. De kamer is voorzien van airconditioning voor extra comfort op warme dagen. Daarnaast biedt de kamer uitzicht op de achtertuin voor een rustige uitstraling.
Daarnaast is er een multifunctionele kamer aanwezig die zich uitstekend leent als extra slaapkamer, hobbyruimte of fijne werkplek. Dankzij de aanwezige ramen valt er veel natuurlijk daglicht naar binnen en zijn er prettige ventilatiemogelijkheden, wat bijdraagt aan een aangename ruimte.
De badkamer is modern ingericht met een combinatie van donkere vloertegels en lichte wandtegels. De ruimte beschikt over een dubbele wastafelmeubel, een toilet en een bad met douchecombinatie waarbij de douche in het bad is geïntegreerd. Het geheel is strak vormgegeven en overzichtelijk ingedeeld.
Tweede verdieping: De zolder is een verrassend ruime verdieping met een dakraam dat zorgt voor prettig daglicht. De ruimte biedt volop mogelijkheden en kan worden ingericht als extra slaapkamers, werkkamer of hobbyruimte. Daarnaast is de zolder ook zeer geschikt als bergzolder met veel opbergmogelijkheden. Een flexibele verdieping die zich eenvoudig laat aanpassen aan de woonwensen.
Exterieur: Stap vanuit de woonkamer de achtertuin in. De tuin is verzorgd aangelegd en biedt een fijne buitenruimte waar u op verschillende momenten van de dag kunt genieten van de zon of juist de schaduw. Een prettige plek om tot rust te komen, maar ook om gezellig buiten te zitten met familie en vrienden. Achterin de tuin bevindt zich een gezellige zithoek, ideaal om in de zomer heerlijk buiten te zitten en te ontspannen.
Daarnaast is er een berging aanwezig voor het opbergen van fietsen en tuinspullen. De tuin is tevens bereikbaar via een achterom, wat extra gemak biedt. Een fijne en complete buitenruimte om van te genieten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,000
- Year of construction
- 2011
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 105 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 100 m²
- Volume in cubic meters
- 379 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
- CH boiler
- Intergas Kompakt HRE (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- LUNTEREN K 7758
- Cadastral map
- Area
- 100 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
18-5-2026
On Funda
Neighborhood

Wormshoef
Lunteren- Residents
- 2,695
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 5,277
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.