Hoflaan 326627 AR MaasbommelKern Maasbommel
€ 489,500 k.k.
- 131 m²living area
- 250 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherDe makelaar met een unieke verkoopformule!!
Description
Midden in het mooie dorp Maasbommel, vlak nabij rivier de Maas gelegen, treft u deze zeer goed onderhouden en keurige twee-onder-een kap woning met flinke oprit, garage, moderne keuken, sfeervolle woonkamer, een 3 tal kamers met luxe badkamer op de eerste verdieping plus een gigantische zolderkamer op de tweede verdieping! De heerlijke achtertuin, is 12 meter diep, op het zuiden gelegen, mooi bestraat en voorzien van een fraaie overkapping. De royale garage, lange oprit en in stijl bijpassende voortuin maken dit fijne huis compleet! Kom vrijblijvend kijken en laat u zelf verrassen?
EEN ZEER UITGEBREIDE BROCHURE VAN 50 PAGINA'S IS EENVOUDIG VIA FUNDA TE DOWNLOADEN!!
INTERACTIEVE 3 D PLATTEGROND:
Bij de presentatie op Funda vindt u de plattegronden onder het tabblad ‘plattegrond’ bij deze woning. Hier kunt u ook de 3-dimensionale plattegronden bekijken, uw meubels erin zetten en de woning al inrichten.
INDELING:
Entree, ontvangsthal met vrijdragend toilet, trapopgang en nieuwe meterkast. Toegang tot sfeervolle woonkamer met stenen vloer plus vloerverwarming, grote erker, fraaie gashaard en openslaande deuren naar de mooie achtertuin! Vanuit de woonkamer kijkt men door de erker aan beide zijden erg leuk de straat in en zicht op parkeerplaatsen met ""veel groen"" verveelt ook nooit! Half open, fraaie keuken welke is voorzien van een composieten aanrechtblad, 5 pits gaskookplaat, koffiezetapparaat, koelkast, vaatwasser, oven en combi magnetron/oven. Middels loopdeur eveneens toegang tot de heerlijke achtertuin.
EERSTE VERDIEPING:
Overloop met toegang tot 3 mooie kamers plus moderne badkamer welke is voorzien van vloerverwarming, een douche, vrijdragend toilet en groot, dubbel wastafelmeubel.
TWEEDE VERDIEPING:
Middels vaste trap toegang tot een zeer ruime en hoge zolder! De voorzolder is voorzien van veel bergruimte, de cv ketel en witgoedaansluitingen.
BUITEN:
Buiten is het heerlijk toeven in de keurig bestrate achtertuin met een zij achterom, toegang tot de garage en een gave overkapping! De royale oprit voor 3 auto's en mooie voortuin maken het geheel compleet! Daarnaast zijn er makkelijk uitloopmogelijkheden naar de rivier de Waal en de uiterwaarden; kortom rust en natuur zijn in de nabijheid.
Het recreatiegebied van de "De Gouden Ham" is centraal gelegen in Appeltern in het land van Maas en Waal, waar de rivieren de Maas en Waal centraal staan, en daarnaast een prachtig landschap bezit omringd door de dijken die toegang verlenen tot de fraaie rustieke dorpjes en o.a. de landschap vullende boomgaarden. In dit fraaie stukje Nederland kunt u zowel wandelend, fietsend als varend genieten van de natuur. Al met al is het in deze regio zeer fijn wonen!
De steden Nijmegen, Tiel, Den Bosch en Oss (veerpont) zijn gelegen op korte afstand. De rijkswegen A15, A50 en A2 zijn makkelijk en snel bereikbaar met de auto.
ALGEMEEN / BIJZONDERHEDEN:
Keuken bouwjaar 2016
Badkamer gemoderniseerd
Ketel 2022
15 zonnepanelen aanwezig
Schilderwerk buiten 2026
De dijk is op loopafstand gelegen
Zoekt u een perfect onderhouden woonhuis..... kom dit dan met eigen ogen bewonderen waar de huidige eigenaar al weer 35 jaar woont! U bent van harte welkom. Meer weten over de Hoflaan 32 te Maasbommel? Bel of mail ons gerust voor het maken van een bezichtigingsafspraak.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 489,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,737
- Year of construction
- 1991
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 131 m²
- External storage space
- 21 m²
- Plot size
- 250 m²
- Volume in cubic meters
- 463 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, walk-in shower, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and gas heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- APPELTERN M 521
- Cadastral map
- Area
- 250 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre, in residential district and open location
- Garden
- Back garden, front garden, side garden and sun terrace
- Back garden
- 96 m² (12.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Type of garage
- Parking place and detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Double glazing
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
767x
Viewed
13x
Saved
8-5-2026
On Funda