Burg. De Jonghkade 173143 CB MaassluisTaanschuurpolder
€ 339,000 k.k.
- 63 m²living area
- 54 m²plot size
- 1bedroom
- Cenergy label
Description
Wat een verrassend leuke woning mogen wij je aanbieden! Aan de Burgemeester de Jonghkade 17 in Maassluis vind je deze instapklare en uitstekend onderhouden woning met een royale leefruimte een zonnig dakterras én een multifunctionele berging. Dankzij de grote raampartijen, de moderne afwerking en de slimme indeling geniet je hier iedere dag van een heerlijke hoeveelheid licht en wooncomfort.
De woning is gelegen op een centrale locatie nabij winkels, openbaar vervoer en diverse uitvalswegen. Een ideale plek voor starters, alleenstaanden of stellen die op zoek zijn naar een woning waar je direct kunt intrekken.
Kunnen wij jou binnenkort feliciteren met de aankoop van deze leuke woning?
De indeling is als volgt:
Begane grond -
Via de eigen entree stap je binnen in de hal met toegang tot de woonkamer.
Direct valt op hoe licht en ruim de leefruimte aanvoelt. De woonkamer, eetkamer en keuken vormen samen één sfeervol geheel waar wonen, koken en ontspannen moeiteloos samenkomen. De grote raampartijen aan de voorzijde zorgen voor een fijne lichtinval en laten de woning vooral in de namiddag en avond heerlijk oplichten.
De moderne keuken is uitgevoerd in een praktische hoekopstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, vaatwasser en koelkast. Een heerlijke plek om uitgebreid te koken of gezellig met vrienden en familie aan tafel te zitten.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de moderne badkamer. Deze is strak afgewerkt en beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet.
Vanuit de leefruimte bereik je tevens de royale inpandige berging. Deze multifunctionele ruimte biedt volop mogelijkheden als opslagruimte, hobbyruimte of werkplaats.
Eerste verdieping -
Via de trap bereik je de overloop van de eerste verdieping.
Aan de achterzijde bevindt zich een royale multifunctionele kamer. Deze ruimte wordt momenteel gebruikt als werk- en ontspanningsruimte, maar is uiteraard ook uitstekend geschikt als slaapkamer. Dankzij de grote raampartij en de directe toegang tot het dakterras is dit een bijzonder fijne plek om te verblijven.
Het dakterras vormt zonder twijfel één van de absolute pluspunten van deze woning. Hier geniet je in alle rust van de zon, een goed boek of een gezellige borrel. Door de beschutte ligging is dit een heerlijke buitenruimte waar je optimaal van het buitenleven kunt genieten.
De slaapkamer bevindt zich eveneens op deze verdieping en is een comfortabele kamer met voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en garderobekast.
Dakterras -
Wat een fijne verrassing! Het royale dakterras biedt volop ruimte voor een comfortabele loungeset en diverse plantenbakken. Een heerlijke plek om van de ochtendzon tot in de avonduren buiten te genieten.
Afmetingen -
Voor de afmetingen en de indeling verwijzen wij je door naar de gedetailleerde plattegronden van de woning.
Bijzonderheden:
o Bouwjaar ca. 1905.
o Woonoppervlakte ca. 63m2.
o Bruto inhoud ca. 250 m3.
o Voorzien van dubbel glas.
o Elektrische vloerverwarming in de badkamer
o Vanwege de leeftijd van de woning hanteren wij een standaard ouderdomsclausule.
o Centraal gelegen t.o.v. de veerpont, openbaar vervoer, diverse winkels en uitvalswegen.
o Oplevering kan snel.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belangen en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 339,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,381
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1905
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 63 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- Plot size
- 54 m²
- Volume in cubic meters
- 250 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- MAASSLUIS D 7565
- Cadastral map
- Area
- 54 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, in centre and in residential district
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 16 m² (0.04 metre deep and 0.04 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,393x
Viewed
4x
Saved
9-6-2026
On Funda
Neighborhood

Taanschuurpolder
Maassluis- Residents
- 3,125
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 4,134
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



