New
Veldstraat 86227 SZ MaastrichtVroendaal
€ 1,195,000 k.k.
- 231 m²living area
- 1,235 m²plot size
- 2bedrooms
- A++energy label
Eye-catcherExclusieve glazen villa in Heer waar natuur en architectuur vebinden!
Description
Slechts zelden ontstaat een woning waarin architectuur, rust en beleving zo harmonieus samenvallen. Deze uitzonderlijke glazen villa, ontworpen door gerenommeerd architect Wiel Arets, behoort zonder twijfel tot die zeldzame categorie. De woning wordt ook wel het het H. House genoemd en heeft een architectuursprijs gewonnen. Het transparante ontwerp ontvouwt zich over twee elegante niveaus waarin licht, ruimte en natuur naadloos met elkaar versmelten. Op de begane grond is een living, eetkamer en keuken die harmonieus in elkaar over gaan, terwijl de zwevende trap u leidt naar een open verdieping met slaapkamers, badkamer en een serene ontspanningsruimte. Dankzij de royale glaspartijen staat het landschap voortdurend in dialoog met het interieur en wordt buitenleven op verfijnde wijze onderdeel van de oonervaring.
Ook op het gebied van duurzaamheid is deze villa vooruitstrevend ontworpen. Met een in 2026 vernieuwde warmtepomp Vaillant all electric en 36 zonnepanlen beschikt de woning over een perfecte duurzame energievoorziening.
Het omliggende tuinlandschap, ontworpen door De Heerenhof, vormt een natuurlijke verlenging van de architectuur. Een zorgvuldig gecomponeerd samenspel van terrassen, tuinkamers, volwassen bomen, een zwembad en een vijverpartij creëert een sfeer van
sereniteit, privacy en verstilling. Hier versterken de signaturen van twee vooraanstaande ontwerpers elkaar in een uitzonderlijk samenhangend geheel.
Daarnaast biedt het perceel unieke mogelijkheden voor een creatieve professional die wonen en werken wil combineren. In de royale tuin bestaat de mogelijkheid voor de realisatie van een vrijstaand atelier, ontwerpbureau of kantoorruimte met een eigen vrij
gelegen entree voor bezoekers. Dit is ideaal voor wie wonen en werken op één plek wil combineren, met behoud van rust, privacy.
De ligging in de geliefde wijk Heer maakt het plaatje compleet: een groene en rustige woonomgeving nabij het Savelsbos, het MECC en het academisch ziekenhuis, terwijl de historische binnenstad van Maastricht zich op slechts enkele fietsminuten bevindt.
Kenmerken:
Vraagprijs: € 1.195.000,- k.k.
Bouwjaar: 2009
Woonoppervlakte: 231 m²
Perceeloppervlakte: 1.235 m²
Energie:
Energielabel: A++
Verwarming: middels warmtepomp, volledig voorzien van vloer- en wandverwarming
Isolatie: volledig geïsoleerd
Overig:
- 36 zonnepanelen (eigendom, 2016)
- aluminium kozijnen bezet met HR++ glas
- zwembad en vijver
De indeling
Begane grond:
Via de opvallend vormgegeven entree bereikt u de hal met vaste kastruimte en toilet. De deuren zijn stijlvol blind verwerkt in de wand, wat bijdraagt aan het strakke en minimalistische karakter van de woning. Vanuit de hal opent zich direct de indrukwekkende leefruimte van circa 118 m², waar architectuur, licht en ruimte op unieke wijze samenkomen.
De volledig open indeling wordt gekenmerkt door een minimalistische vormgeving, zichtbeton plafonds, gevlinderde betonvloer voorzien van een beschermlaag en grote raampartijen van vloer tot plafond die zorgen voor een uitzonderlijke verbinding met de tuin. Dankzij de glazen gevels geniet de leefruimte gedurende de hele dag van een prachtige lichtinval en een panoramisch zicht op het groen rondom de woning.
Centraal in de ruimte bevindt zich de luxe designkeuken met een royaal kookeiland en geïntegreerde eetbar. De gehele keuken is uitgevoerd in Corian wit en voorzien van hoogwaardige Miele-inbouwapparatuur.
Het kookeiland beschikt over een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging en een spoelgedeelte. De kastenwand is uitgerust met maar liefst twee ovens, een heteluchtoven, een ingebouwd koffieapparaat en een koelkast.
De woonkamer biedt volop ruimte voor meerdere zit- en leefopstellingen en straalt rust, comfort en exclusiviteit uit. De open trap vormt een subtiel architectonisch element binnen het interieur en leidt naar de bovenliggende verdieping.
De kelder is vanuit de entree-hal bereibaar via een luik. Daar zit de technische installatie.
Eerste verdieping:
Via de subtiel architectonisch vormgegeven open trap bereikt u de eerste verdieping, die volledig is ingericht als exclusieve master suite van circa 105 m² (met twee slaapgedeeltes). Deze verdieping wordt gekenmerkt door een open loftachtige indeling.
Het vrijstaande ligbad, geplaatst in de glazen "punt" vormt door de uitschuifbare raampartijen een bijzonder rustgevend element. Hier badder je tussen de bomen.
De badkamer beschikt over een inloopdouche, een modern dubbele wastafel met meubel en een toilet. Het design sanitair werd ontworpen door Wiel Arets voor Alessi.
Door de royale afmetingen en de open indeling biedt deze verdieping de mogelijkheid om eenvoudig twee afzonderlijke slaapkamers te creëren door het plaatsen van een extra scheidingswand, waardoor optimale privacy tussen beide kamers ontstaat.
De twee kasten van Piet Hein Eek passen wonderwel in het interieur door de juiste grijskleur, die ook in de rest van het huis als basiskleur terugkomt.
Tuin:
De tuin is ontworpen door de bekende tuinontwerpers van de Heerenhof. Tevens de eerste eigenaren van het H. House en vormt een perfecte groene spiegel van het huis door zijn moderne opzet.
Centraal in de tuin bevindt zich een stijlvolle vijver met aansluitend een langgerekt zwembad, wat zorgt voor een serene en bijna meditatieve sfeer. De tuin is symmetrisch opgezet en beschikt over een terras en een royale diepte, waardoor op elk moment van de dag optimaal van zowel zon als schaduw kan worden genoten.
De volwassen beplanting en hoge hagen zorgen voor optimale privacy in de diepe achtertuin.
Zoals het huis speelt met ruimtes en doorkijken in schuine, onverwachte hoeken, speelt de tuin met groene ruimtes door het gebruik van hagen en bomen.
De ligging:
De woning ligt in de woonwijk Heer, aan de stadsrand van Maastricht en grenzend aan de wijk Vroendaal.
Het voorzieningenniveau in Heer is uitstekend; winkels, speciaalzaken, een supermarkt, basisschool en de natuur, waaronder het Savelsbos op loopafstand, maken de wijk populair. U fietst binnen 15 minuten naar het centrum van Maastricht.
De wijk is met name gunstig gelegen ten opzichte van het MUMC+, de Universiteit Maastricht, congrescentrum MECC en de uitvalswegen.
Kadastrale gegevens:
Het perceel is kadastraal bekend:
- Gemeente Heer, sectie A, nummers 8666, totaal groot 1.235 m²
Inlichtingen:
Indien u meer wilt weten over het object of een bezichtiging wilt aanvragen, kunt u contact opnemen met ons kantoor te Margraten, bereikbaar op telefoonnummer: 043 30 30 117.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Alle maten zijn bij benadering weergegeven. Deze aanbieding mag slechts worden gezien als een uitnodiging tot bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,195,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,173
- Year of construction
- 2009
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 231 m²
- Plot size
- 1,235 m²
- Volume in cubic meters
- 856 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Mechanical ventilation, sliding door, solar panels, and swimming pool
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Wall heating, complete floor heating and heat pump
Cadastral data
- HEER A 8666
- Cadastral map
- Area
- 1,235 m²
Popularity
962x
Viewed
23x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Vroendaal
Maastricht- Residents
- 1,035
- Family with children
- 35%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.