New
Michaelsdreef 64335 BH MiddelburgBreewijk
€ 1,175,000 k.k.
- 216 m²living area
- 1,247 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
"Wonen in alle rust, ruimte en comfort op een van de mooiste plekjes van Middelburg? Aan een rustige, groene straat met uitsluitend bestemmingsverkeer staat deze bijzondere vrijstaande woning op een royaal perceel van maar liefst ca. 1.247 m². Een woning die de afgelopen jaren met veel zorg en aandacht is gemoderniseerd en verduurzaamd, waarbij luxe, leefruimte en wooncomfort centraal staan"
Met een woonoppervlakte van ca. 216 m² én een indrukwekkend souterrain van ca. 129 m² biedt deze woning ongekend veel mogelijkheden. Hier woont u rustig en vrij, terwijl het centrum van Middelburg, scholen, sportvoorzieningen en uitvalswegen zich op korte afstand bevinden.
LICHT, SFEER EN COMFORTABEL WONEN:
De woning beschikt over een heerlijke, lichte woonkamer met sfeervolle houtkachel. De grote raampartijen zorgen voor een prachtige verbinding met de rondom gelegen tuin.
De royale woonkeuken is een echte leefruimte en vormt een het warme hart van het huis waar koken en tafelen moeiteloos samenkomen. De keuken beschikt over een houten, op maat gemaakte vaste tafel die uitnodigt tot urenlang natafelen en zorgt voor een unieke en sfeervolle uitstraling.
VOLLEDIG LEVENSLOOPBESTENDIG:
Een groot pluspunt is het levensloopbestendige karakter van de woning. Op de begane grond bevinden zich namelijk een ruime slaapkamer en een moderne badkamer. Daarnaast is er nog een extra kamer aanwezig die perfect dienst kan doen als werkkamer, hobbyruimte of extra slaapkamer.
RUIMTE VOOR HET HELE GEZIN:
Op de eerste verdieping bevinden zich nog drie ruime kamers en een tweede riante luxe badkamer. Hierdoor is de woning uitstekend geschikt voor grotere gezinnen of bijvoorbeeld een comfortabel gastenverblijf aan huis.
INDRUKWEKKEND MULTIFUNCTIONEEL SOUTERRAIN (Ca. 129 m²):
Het royale souterrain maakt deze woning extra bijzonder. Hier bevinden zich onder andere een grote inpandige garage, twee multifunctionele kamers en praktische bergruimte. Deze verdieping biedt een zee aan en is Ideaal voor hobbyisten, werken aan huis, opslag of bijvoorbeeld een fitness- of speelruimte.
GENIETEN IN HET GROEN MET OPTIMALE PRIVACY:
Ook buiten is het volop genieten. De fraai aangelegde tuin rondom de woning biedt optimale privacy en beschikt over meerdere terrassen, een sfeervolle waterpartij en volop volwassen groen. Op elk moment van de dag is hier wel een fijne plek in de zon of schaduw te vinden. Daarnaast beschikt het perceel over een vrijstaande houten garage/berging met overkapping en ruime parkeergelegenheid op eigen terrein.
DUURZAAM EN KLAAR VOOR DE TOEKOMST:
Met energielabel B is deze woning klaar voor de toekomst. De woning is voorzien van vloerverwarming en uitgerust met zonnepanelen. Voor extra gericht comfort zijn de badkamer, de keuken en het kantoor bovendien voorzien van moderne infraroodpanelen. Deze slimme combinaties dragen niet alleen bij aan een uiterst aangenaam woonklimaat, maar houden ook de energielasten aantrekkelijk laag.
KORTOM:
Een unieke woning op een schitterende locatie, waar rust, ruimte en luxe op harmonieuze wijze samenkomen. Een bezichtiging is absoluut de moeite waard om de sfeer en mogelijkheden van deze bijzondere woning zelf te ervaren. Wij verzorgen graag een rondleiding door deze woning. Neem contact op met ons kantoor voor het maken van een afspraak. U kunt hiervoor contact opnemen op telefoonnummer 0118-689000 of mail naar
KENMERKEN:
- Perceel oppervlakte ca. 1247 m²
- Woonoppervlakte ca. 216 m²
- Energielabel B (voorzien van zonnepanelen, vloerverwarming en infraroodpanelen in badkamer, keuken en kantoor)
- In de koopovereenkomst zullen diverse aanvullende artikelen worden opgenomen, onder meer met betrekking tot
de ouderdom van de woning en eventueel aanwezig asbest.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,175,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,440
- Year of construction
- 1978
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 216 m²
- Other space inside the building
- 129 m²
- External storage space
- 20 m²
- Plot size
- 1,247 m²
- Volume in cubic meters
- 1,237 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Sauna, 2 showers, 2 toilets, underfloor heating, 2 sinks, and 2 washstands
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, sauna, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler, wood heater and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- MIDDELBURG R 2055
- Cadastral map
- Area
- 1,247 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
Parking