Under offer
De Zuid 161679 GX MidwoudMidwoud Centrum
- 123 m²
- 440 m²
- 4
€ 650,000 k.k.
Eye-catcherMarkant vrijstaand wonen met een levend schilderij als achtertuin!
Description
Markant VRIJSTAAND WONEN in een prachtig dorp met een levend schilderij als uitzicht!
Deze markante VRIJSTAANDE WONING met BERGING en fantastische tuin geeft u echt een permanent “vakantiegevoel”. Gelegen aan de rand van dit geliefde dorp in de directe omgeving van diverse voorzieningen. Top woning en op een perfecte kavel gelegen. Wilt u gelijkvloers wonen? U heeft hier alle mogelijkheden voor. Voorzien van alle luxe die u maar wenst! Ruime woonkamer, luxe keuken, moderne badkamer, 4 slaapkamers en een fraaie tuin gelegen op het zuiden met zicht over de landerijen als een levend schilderij!
De woning wordt verkocht bij inschrijving onder gunning met vraagprijs € 650.000,--.
RE/MAX makelaar Han van Wijk begeleidt u graag bij de bezichtiging.
De inschrijving eindigt op dinsdag 6 mei 2025 om 17.00 uur.
Beelden vertellen u meer dan tekst. Wij verwijzen u dan ook graag naar onze video, de Matterport presentatie én de interactieve video op onze site. U krijgt hierbij een video introductie, een videovlucht om én door de woning en maar liefst meer dan 75 foto’s van het object. U kunt de woning ook op een virtuele wijze bekijken. Dit kan met een VR bril, die wij bij de bezichtiging aan u zullen verstrekken, voor de ultieme beleving!
Begane grond: via de voorzijde komt u in de ruime hal met meterkast, garderobe en moderne toiletruimte met hangcloset en fonteintje. Het 1e gevoel wat u krijgt is gelijk goed!
De ruime en sfeervolle woonkamer wordt gekenmerkt door de vele ramen, waardoor u veel lichtinval in de woning heeft. Bovendien heeft u een fijne kijk op de fraai aangelegde tuin rondom de woning. De Multi garant eiken vloerdelen en de gestuukte wanden maken het tot een prachtig geheel. Het plafond is strak gestuukt. De dubbele openslaande tuindeuren dragen bij aan de fraaie overgang van de living naar de tuin toe.
De moderne open keuken aan de voorzijde van de woning zal u veel plezier geven tijdens het kokkerellen. De keuken is aan beide zijden van de ruimte opgesteld. De keuken is fraai afgewerkt met een Belgisch hardstenen blad. Aan inbouwapparatuur treft u een afzuigkap, inductiekookplaat, combimagnetron, koelkast, vriezer en een vaatwasser aan. Door de opstelling van de keuken heeft u voldoende werkruimte tot uw beschikking.
Berging / bijkeuken: vanuit de keuken komt u in de naastgelegen en praktische berging/bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine en wasdroger. Deze berging/bijkeuken is uitgevoerd met een lichtkoepel, waardoor er voldoende natuurlijk licht aanwezig is.
Aan de voorzijde van de berging/bijkeuken heeft u de mogelijkheid om uw fietsen, gereedschappen of tuinmeubelen een plaatsje te geven. Wilt u gelijkvloers wonen? Dan biedt deze ruimte hier zeker de extra mogelijkheid voor.
Tuin: de tuin is werkelijk een droom! Zeer smaakvol aangelegd en vanuit de woonkamer heeft u het gehele jaar door met alle jaargetijden een prachtige kijk op deze tuin. Bovendien voorzien van een heerlijke buitensauna met buitendouche, dat u het gehele jaar door kunt gebruiken. U heeft hiervoor ook veel privacy tot uw beschikking, immers, uw achterburen bevinden zich kilometers (!) bij u vandaan. U heeft de beschikking over verschillende fraaie terrassen, zodat u altijd van de zon kunt genieten. Er valt constant iets nieuws in deze tuin te ontdekken! Het perceel is gelegen aan water en is voorzien van een vissteiger. Het uitzicht over de landerijen is natuurlijk helemaal top. De tuin kunt u ook via separate poorten aan beide zijkanten bereiken. Een bijzonder element bij deze woning is, dat u geen ontsierende zonnepanelen op uw dak heeft, maar uit het zicht en verticaal zijn geplaatst aan de achterkant van uw tuin. Zo kunt u de panelen bovendien ook eenvoudig schoonmaken. Aan de voorzijde van de woning kunt u prima uw auto op eigen erf parkeren.
1e verdieping: deze etage biedt u een 4-tal slaapkamers van diverse afmetingen en ieder met z’n eigen speelse details. De grote slaapkamer aan de achterzijde is uitgevoerd met een comfortabele airconditioning, zodat u ’s zomers heerlijk koel kunt slapen. Alle slaapkamer zijn fraai afgewerkt.
De moderne badkamer is heerlijk ruim en van alle gemakken en luxe voorzien. Een inloopdouche, dubbele wastafels, een hangcloset en een ligbad. Deze badkamer is volledig betegeld in een lichte kleurstelling en afgewerkt met bruine accenten. Het ziet er allemaal top uit. Heerlijk na een dag hard werken even heerlijk ontspannen in deze fijne relaxruimte!
2e verdieping: de 2e etage is middels een vlizotrap te bereiken. Op de handige bergzolder kunt u prima uw overtollige spulletjes een plekje geven. Op deze verdieping treft u de HR-CV combiketel, de warmtepomp boiler en de WTW unit aan.
Bijzonderheden:
De woning wordt verkocht bij inschrijving onder gunning met vraagprijs € 650.000,--.
RE/MAX makelaar Han van Wijk begeleidt u graag bij de bezichtiging.
De inschrijving eindigt op dinsdag 6 mei 2025 om 17.00 uur.
Bouwjaar: 2005
Inhoud: ca. 504 m³
Woonoppervlakte: ca. 123 m²
Overige inpandige ruimte: ca. 18 m²
Perceeloppervlakte: 440 m²
Features
Transfer of ownership
- Asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,285
- Listed since
- Status
- Under offer
- Acceptance
- Available in consultation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 123 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Plot size
- 440 m²
- Volume in cubic meters
- 504 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Sauna, shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, mechanical ventilation, sauna, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and heat recovery unit
- Hot water
- Electrical boiler
- CH boiler
- ATAG HR CV (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- NOORDER KOGGENLAND N 1059
- Cadastral map
- Area
- 440 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, rural and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
5,609x
Viewed
67x
Saved
11-4-2025
On Funda