Midwouder Dorpsstraat 101679 GA MidwoudMidwoud Centrum
€ 1,050,000 k.k.
- 405 m²living area
- 931 m²plot size
- 5bedrooms
- A+energy label
Eye-catcherGerenoveerde stolpboerderij in Midwoud!
Description
GERENOVEERDE STOLPBOERDERIJ IN MIDWOUD!
In het mooie dorp Midwoud is deze karakteristieke stolpboerderij aan de Midwouderdorpsstraat 10 te koop gekomen. Het betreft een woonboerderij die sinds 2022 geheel is gerenoveerd. Werkelijk alles is aangepakt. Denk hierbij aan isolatie, nieuwe dakgoten, het voegen van gevels, en het plaatsen van nieuwe kozijnen. Deze woning is dus geheel verduurzaamd en gasloos.
De binnenkant van de woning is tijdens de renovatie geheel vernieuwd. Bij binnenkomst stapt u in een wereld van luxe. Werkelijk alles is sinds 2022 aangepakt. Met een woonoppervlakte van maar liefst 405 vierkante meter is dit echt een zeer royale woning. Het kan dan ook niet anders dan dat deze woning voorzien is van alles wat u zich maar kunt wensen. Op de begane grond vindt u onder andere een royale keuken, drie fijne loungeplekken en een slaapkamer met eigen badkamer. Op de eerste verdieping vindt u nog eens vier slaapkamers een kantoorruimte en een royale badkamer. Ook op deze verdieping is een slaapkamer met een eigen badkamer aanwezig. In totaal heeft deze woning dus drie badkamers. De tweede verdieping is nu ingericht als bergzolder.
Kortom: Met een woonoppervlakte van 405 vierkante meter, twee badkamers, vijf slaapkamers, kantoorruimte, hobbyruimte, diverse loungeplekken en een zeer royale keuken is dit een woning die al uw woonwensen vervult.
Midwoud is van oorsprong een lintdorp en dat merk je als je door het dorp heen rijdt. Het dorp is centraal in West-Friesland gelegen. De A7 is op korte afstand voor een directe autoverbinding met Amsterdam. Maar ook het IJsselmeer met de leuke en gezellige plaatsen als Medemblik en Enkhuizen zijn niet ver weg. Qua ligging dus een fijne plek om te wonen. Ook in het dorp is genoeg te doen en zijn er diverse voorzieningen. Zo is er in Midwoud een actief verenigingsleven en zijn er voorzieningen aanwezig zoals een openluchtzwembad, basisscholen, sportcomplexen en een klein winkelcentrum.
RE/MAX makelaar Daan Happe neemt voor u graag de tijd voor een bezichtiging van deze mooie woning. Bel of mail snel voor een afspraak!
Indeling:
Begane grond: Bij binnenkomst loopt u direct een zeer ruime keuken in. De keuken is voorzien van een eiland met veel kastruimte. Het fijne van deze keuken is dat het hier aan niets ontbreekt, alles zo goed als nieuw is en u er echt doorheen kunt lopen. De keuken is voorzien van een vaatwasser, afzuigkap, kookplaat, oven, combi-oven, koelkast, en een vriezer. U ervaart hier luxe.
Vanuit de keuken heeft u zicht over een groot deel van de begane grond. Hier zijn op dit moment twee heerlijke loungeplekken met zicht naar buiten gecreëerd en er is natuurlijk plaats gemaakt voor een ruime eettafel. Loopt u verder de ruimte is dan ervaart u ook hier weer dat gevoel van luxe en hoe groot het werkelijk is. Aan de zijkant van de woning betreedt u het zitgedeelte waar nu de televisie is opgehangen. Door de grote raampartijen is er altijd zicht naar buiten wat een fijn gevoel geeft. In dit gedeelte van de woning is ook de slaapkamer met eigen badkamer te vinden. Dat geeft mogelijkheden voor kangoeroe wonen en logees. Uiteraard ontbreekt een ruim toilet niet op de begane grond.
Naast heel veel ruimte om te wonen vindt u op de begane grond ook de technische ruimte van de woning. U vindt hier onder andere een boiler met ingebouwde warmtepomp. Ook is hier een doorstromer aanwezig op krachtstroom. Altijd warm water dus!
1e verdieping: Via de trap vanuit de entree bereikt u de 1e etage. Op de 1e verdieping zijn maar liefst vier slaapkamers, een kantoorruimte en een badkamer aanwezig. Een van de slaapkamers is voorzien van een grote inloopkast en de derde badkamer. De algemene badkamer is ruim, zo goed als nieuw en van alle gemakken voorzien. U heeft hier de beschikking over onder andere een groot bad, inloopdouche en een luxe wastafel met meubel.
2e verdieping: De tweede verdieping bestaat uit één grote ruimte welke nu als bergzolder is ingericht. Hier kunt u alle kanten mee op. De keuze is aan u!
Tuin: De tuin ligt rond om de woning en geeft aan beide zijde van de woning voldoende plek om met meerdere auto’s te parkeren. Aan de achterzijde van de woning loopt het perceel naast de schuur over naar een ander deel van het perceel. Dit stukje grond kunt u naar eigen wens en idee verder inrichten. Verder is de tuin rondom de woning voorzien van siergrind.
In de tuin van de woning is nog een zeer ruime garage van maar liefst 40 vierkante meter aanwezig.
Deze ruimte is voor diverse doeleinden te gebruiken. Denk aan het stallen van auto’s of gebruik het als werkruimte. Er zijn diverse mogelijkheden te bedenken.
Bijzonderheden:
- Gerenoveerde stolpboerderij
- 405 vierkante meter woonoppervlakte
- Drie badkamers
- Vijf slaapkamers
- Strak afgewerkt
- Gasloos
Neem voor een bezichtiging contact op met RE/MAX makelaar Daan Happe.
Hij laat u graag deze mooie woning zien.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 1,100,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,050,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,593
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1907
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 405 m²
- External storage space
- 41 m²
- Plot size
- 931 m²
- Volume in cubic meters
- 1,468 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 3 showers, 3 walk-in showers, 3 toilets, 3 sinks, 3 washstands, and bath
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Electric heating
- Hot water
- Water heater and electrical boiler
Cadastral data
- NOORDER KOGGENLAND M 715
- Cadastral map
- Area
- 383 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- NOORDER KOGGENLAND M 945
- Cadastral map
- Area
- 7 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- NOORDER KOGGENLAND M 946
- Cadastral map
- Area
- 3 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- NOORDER KOGGENLAND M 947
- Cadastral map
- Area
- 538 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden, surrounded by garden, front garden and side garden
- Back garden
- 313 m² (25.00 metre deep and 12.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Loft, electricity and running water
- Insulation
- Roof insulation
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
6,205x
Viewed
65x
Saved
14-4-2026
On Funda
Neighborhood

Midwoud Centrum
Midwoud- Residents
- 2,265
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,335
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



