Ruwielstraat 203626 AJ Nieuwer Ter AaNieuwer Ter Aa
€ 575,000 k.k.
- 131 m²living area
- 213 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Welkom op de Ruwielstraat 20!
Dit bijzonder goed verzorgde hoekwoonhuis met garage en verrassend veel woonruimte is door de huidige eigenaar volledig verduurzaamd en wordt gasloos verwarmd door middel van een warmtepomp. Je bent met dit huis dus volledig op de toekomst voorbereid. Door de realisatie van een kelder van maar liefst bijna 40 m2 is er bovendien veel extra leefruimte gerealiseerd en heeft deze woning volop gebruiksmogelijkheden.
De ligging in het pittoreske Nieuwer ter Aa is bijzonder aantrekkelijk. Het dorp ligt centraal in de Randstad en je zit binnen vijf minuten op de A2 richting Amsterdam of Utrecht. Er is een bloeiend verenigingsleven, een basisschool, peuterspeelzaal, kinderopvang en een dorpswinkel. Voor alle dagelijkse boodschappen is het centrum van Breukelen snel bereikbaar. Met de gratis veerpont ben je zo in Breukelen, met een uitgebreid winkelaanbod, diverse basis- en middelbare scholen, restaurants en terrasje en een uitgebreide weekmarkt op vrijdag. De directe omgeving is prachtig en nodigt uit om je vrije tijd door te brengen met fietsen, wandelen, varen, hardlopen, suppen of gewoon lekker te genieten van de natuur.
Dit huis moet je beslist zelf ervaren, maar we geven vast een eerste indruk.
Binnen:
Begane grond: entree in hal met toiletruimte, trap naar de eerste verdieping en een royale trapkast. Bij binnenkomst in de woonkamer krijg je direct een gevoel van licht en ruimte. Door de grote uitbouw aan de achterzijde biedt de living veel woonruimte en de gezellige houtkachel brengt warmte en sfeer op koude winterdagen. De half-open luxe keuken heeft een extra diep werkblad en is voorzien van een inductieplaat, een heteluchtoven, een afzuiger, een koelkast en veel praktische bergruimte. Vanuit de keuken biedt een goede trap toegang tot het souterrain. De begane-grondvloer is uitgevoerd in beton en er is wand- en vloerverwarming.
Souterrain: dit is een volwaardige woonverdieping van ca. 40 m2 met vloerverwarming en lichtinval via een solartube. De ruimte is ingedeeld met een royale hobbyruimte, een badkamer voorzien van ligbad met douche en de aansluiting voor de wasmachine. De kelder biedt ook ruimte aan de technische installaties van het huis. Je vindt hier de zonneboiler en de warmtepomp.
1e Verdieping: deze etage is ingedeeld met een overloop, drie slaapkamers en een badkamer. De slaapkamers zijn met afmetingen van 3.59 x 3.70, 3.59 x 2.68 en 2.69 x 2.06 en rechte wanden praktisch in te delen en worden verwarmd door middel van een airco die vanzelfsprekend ook kan koelen op warme dagen. De badkamer is recent volledig vernieuwd en is ingedeeld met een inloopdouche, een hangend toilet, een badkamermeubel en vloerverwarming.
2e Verdieping: door middel van vlizotrap bereikbare, geïsoleerde bergvliering met een zee aan bergruimte.
Buiten:
Dit huis beschikt over een heerlijke tuin. De achtertuin is aangelegd met een groot terras en vaste beplanting. Van de garage wordt het voorste deel gebruikt voor de fietsen en het achterste deel als houthok, hier bevindt zich ook de thuisaccu. Er is nog een extra schuur met overkapping. Op de oprit is ruimte om twee auto’s op eigen terrein te parkeren.
Bijzonderheden:
• De woning wordt gasloos verwarmd door middel van een warmtepomp.
• De begane grond en het souterrain zijn voorzien van vloerverwarming.
• De 1e verdieping wordt verwarmd en gekoeld met airconditioning.
• Er zijn 20 zonnepanelen.
• Een zonneboiler zorgt voor het warme water.
• Er is een thuisaccu aanwezig.
• De kelder heeft daglicht door middel van een solartube.
• De begane grond is aan de achterzijde over de volle breedte uitgebouwd.
• De luxe keuken heeft een extra diep blad en is voorzien van een inductieplaat, een heteluchtoven, een afzuiger, een koelkast en veel praktische bergruimte.
• Er zijn drie slaapkamers op de 1e verdieping en het is mogelijk in het souterrain extra kamers te realiseren.
• De toiletruimte is recent vernieuwd.
• Sfeervolle houtkachel in de woonkamer.
• De spouwmuren zijn geïsoleerd.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,389
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1962
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 131 m²
- External storage space
- 13 m²
- Plot size
- 213 m²
- Volume in cubic meters
- 438 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, sink, walk-in shower, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, a loft, and a basement
- Facilities
- Air conditioning, skylight, mechanical ventilation, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- Wood heater, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- Solar boiler
Cadastral data
- BREUKELEN-NIJENRODE F 430
- Cadastral map
- Area
- 213 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and rural
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 82 m² (10.00 metre deep and 8.24 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,155x
Viewed
19x
Saved
17-7-2026
On Funda
Neighborhood

Nieuwer Ter Aa
Nieuwer Ter Aa- Residents
- 485
- Family with children
- 42%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



