New
Tambo 82911 JB Nieuwerkerk aan den IJsselEsse Zoom Laag
€ 695,000 k.k.
- 146 m²living area
- 183 m²plot size
- 5bedrooms
- A+energy label
Eye-catcher4 op een rij! | Stijlvol wonen | Royale hoekwoning | Heerlijke tuin
Description
4 OP EEN RIJ | STIJLVOL WONEN | UITGEBOUWDE HOEKWONING | HEERLIJKE TUIN
Het is sowieso al héél fijn wonen in de mooie wijk Esse Zoom Laag... maar dit rustige hoekje aan de Tambo maakt het nóg net iets mooier. Deze prachtige, stijlvolle en royale hoekwoning uit 2020 heeft je véél te bieden.
In de uitgebouwde woonkamer zul je je snel thuis voelen, de open keuken aan de voorzijde van het huis nodigt je uit om lekker te kokkerellen, op de 1e etage tref je drie slaapkamers en de modern uitgevoerde badkamer met ligbad, douche, wastafelmeubel en toilet;
De tweede verdieping is vergroot met zowel aan de voor- en achterzijde een kunststof dakkapel. Hierdoor is er een volledige etage gecreëerd met een verrassend ruime overloop ingericht als thuiswerkplek, afsluitbare wasruimte én 2 prachtige slaapkamers.
Aan de sfeervolle buitenruimte zul je ook véél plezier beleven. Door de ligging op het zuidwesten kun je volop van de zon genieten. Achter in de tuin is over de hele breedte van het perceel een houten schuur én overkapping gemaakt. Via handige schuifdeuren kun je heel gemakkelijk je fietsen, scooters en motoren stallen. Hoewel het een openbare parkeerplaats is, kun je vanaf de straat / stoep naast het huis je auto parkeren én opladen in het eigen oplaadpunt in de tuin.
De ruime en brede groenstrook met houten speeltoestellen geeft een gevoel van vrijheid en veiligheid.
Rustige ligging op korte afstand van scholen, winkels, sportverenigingen, uitvalswegen en natuurgebied Hitland met volop recreatiemogelijkheden.
Gebruiksoppervlakte wonen 146m2. Perceelgrootte 183m2. Energielabel A+ . Vloerverwarming en vloerkoeling via warmtepomp.
Indeling
Entree, gang met modern toilet, bergkast met opstelling warmtepomp, meterkast en trap naar de verdieping.
Als je de woonkamer binnenloopt, merk je direct dat je lekker de ruimte krijgt. De uitgebouwde tuingerichte woonkamer is ingedeeld met een gezellig zitgedeelte aan de tuinzijde en een eetgedeelte in het verlengde van de keuken. In het eetgedeelte is ruimte voor een grote tafel. De prachtige brede schuifpui maakt dat er véél contact is met ‘buiten’. Dit type pui is als een harmonica in zijn geheel open te maken. Handige bergkast / voorraadkast ‘onder de trap’. De afmeting van woonkamer en keuken samen is circa 48m2.
Open keuken (ca. 3.65 x 2.55m) aan de voorzijde van het huis met een moderne, witte keukeninrichting in hoekopstelling.
Inbouw apparatuur: inductie kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast, vaatwasser, Quooker
Vanuit keuken leuk doorkijkje over groenstrook en speeltoestellen.
In de gang, woonkamer en keuken ligt een moderne PVC vloer met vloerverwarming.
Eerste verdieping
De trap met chique eiken overzettreden brengt je naar de 1e etage.
Overloop met toegang tot de vertrekken.
Slaapkamer 1 (ca. 5.73 x 2.80m)
Slaapkamer 2 (ca. 3.58 x 2.29m)
Slaapkamer 3 (ca. 3.68 x 2.19m)
Ruime, moderne uitgevoerde badkamer (ca. 2.43 x 2.67m) met ligbad, inloopdouche, wastafelmeubel en toilet.
Op de overloop en in de slaapkamers ligt een moderne laminaatvloer.
Tweede verdieping
Ook de trap naar de 2e verdieping is voorzien van eiken overzettreden.
Wow! Dit is mooi gemaakt zeg! Deze 2e etage is direct vanaf de bouw vakkundig verbouwd en vergroot met 2 kunststof dakkapellen en verrassend goed ingedeeld met:
Een ruime, lichte (hoge) overloop met fijne thuiswerkplek / kantoorruimte.
Een handige afsluitbare wasruimte met aansluitingen voor wasmachine en wasdroger. (indien gewenst is op een eenvoudige manier een 2e badkamer te realiseren)
Twee prachtige, smaakvol uitgevoerde slaapkamers met opmaat gemaakte kasten en bedden. Leuke details zijn de houten accenten en balkenplafonds.
Slaapkamer 4 (ca. 4.53 x 2.38m)
Deze kamer is voorzien van een wastafel.
Slaapkamer 5 (ca. 3.14 x 2.38m)
Op deze verdieping ligt een moderne laminaatvloer.
Tuin
Heerlijk zonnige achtertuin (zuidwesten) met een betegeld terras direct bij de gevel, borders met diverse planten en en gedeelte kunstgras met plaats voor de trampoline voor de kids... Door de hoekligging is de tuin iets breder en is er ook aan de zijkant tuin.
Achter in de tuin is over de breedte van de tuin een houten berging en overkapping gemaakt. Heel praktisch in gebruik doordat er schuifdeuren zijn toegepast. Ideaal als stalling voor fietsen, scooters en motoren.
Bijzonderheden
Bouwjaar 2020
Gebruiksoppervlakte wonen 146m2
Optimaal geïsoleerd en duurzaam gebouwd
Verwarming via warmtepomp (Itho Daalderop)
Houten kozijnen met HR+++ (triple) glas | kunststof dakkapellen
Er zijn 15 zonnepanelen geïnstalleerd
Energielabel A+, geldig tot 2036
Oplevering in overleg, op korte termijn mogelijk
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 695,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,760
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2020
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 146 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 183 m²
- Volume in cubic meters
- 526 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Geothermal heating, complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Geothermal heating
Cadastral data
- NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL A 8106
- Cadastral map
- Area
- 183 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 73 m² (11.00 metre deep and 6.65 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
10-7-2026
On Funda
Neighborhood

Esse Zoom Laag
Nieuwerkerk aan den IJssel- Residents
- 1,930
- Family with children
- 77%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



