In de fraaie en geliefde woonwijk Groot Corlaer staat deze moderne drive-in woning op een fantastische plek. Wat deze woning direct bijzonder maakt, is het vrije uitzicht aan de voorzijde over openbaar groen en aan de zijkant op een waterpartij. Een uitzicht dat nooit verveelt en dat dankzij de slimme indeling ook vanuit de woonkamer volop beleefd wordt.
De woonkamer is namelijk gesitueerd op de eerste verdieping, wat zorgt voor een speelse en verrassende indeling én extra privacy. Door het enorme zijraam en de vele raampartijen baadt de woonkamer in het licht en geniet je hier van een prachtig, groen panorama. Dit maakt de leefruimte niet alleen licht en ruim, maar ook net even anders dan anders, een woning met karakter.
Op de begane grond bevindt zich de royale woonkeuken, die in directe verbinding staat met de zonnige en vrij gelegen achtertuin. Een fijne plek waar binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen. De tuin biedt volop privacy en zon, ideaal om te ontspannen of gezellig buiten te eten. Daarnaast beschikt de woning over een ruime inpandige garage, een voortuin, een achtertuin én een zijtuin, wat het gevoel van ruimte nog eens extra versterkt.
De woonwijk zelf is groen, ruim opgezet en kindvriendelijk, met veel vrijheid aan de voorzijde van de woning. Op korte afstand ligt een prachtig wandel- en speelpark, perfect voor een ontspannen wandeling of een middag buiten spelen. Scholen, uitvalswegen en voorzieningen zijn bovendien snel en eenvoudig bereikbaar.
Indeling
Op de begane grond vind je de hal met een plavuizenvloer, toegang tot de inpandige garage, een toiletruimte, de royale woonkeuken met diverse inbouwapparatuur en een deur naar de zonnige achtertuin. De garage is voorzien van verwarming, een elektrische deur en aansluitingen voor een wasmachine en/of wasdroger.
De eerste verdieping is volledig ingericht als leefverdieping met een riante woonkamer, waar het grote zijraam en de vele ramen zorgen voor een indrukwekkende lichtinval en een prachtig uitzicht. Uiteraard is de mogelijkheid aanwezig om de keuken hier ook te realiseren, de ruimte is volop aanwezig.
Op de tweede verdieping bevinden zich vier slaapkamers en een geheel betegelde badkamer met een inloopdouche met regendouche, ligbad, wandcloset en een wastafel. Op de overloop is een vaste kast aanwezig met extra bergruimte en de opstelling van de cv-combiketel.
Bijzonderheden:
- Moderne drive-in woning op een fantastische locatie
- Gelegen in de fraaie en groene woonwijk Groot Corlaer
- Vrij uitzicht aan de voorzijde over openbaar groen met een waterpartij
- Speelse en bijzondere indeling met de woonkamer op de eerste verdieping
- Zeer lichte woonkamer dankzij een groot zijraam en meerdere raampartijen
- Prachtig uitzicht vanuit de woonkamer en veel privacy
- Royale woonkeuken op de begane grond met directe toegang tot de achtertuin
- Zonnige, vrij gelegen tuin met veel privacy
- Inpandige garage
- Mogelijkheid voor praktijk- of werkruimte aan huis op de begane grond
- Eigen parkeergelegenheid aan de voorzijde van de woning
- Vier slaapkamers en een badkamer op de tweede verdieping
- Voorzien van 15 zonnepanelen
- Gelegen op korte afstand van een fraai wandel- en speelpark
- Kindvriendelijke, ruim opgezette woonwijk met veel groen
- Nabij scholen en gunstig gelegen ten opzichte van uitvalswegen (A28 / A1)
Kortom: een verrassend ingedeelde, lichte en ruime woning op een unieke locatie in een groene woonwijk. Een huis dat nét even anders is en waar uitzicht, licht en ruimte perfect samenkomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 525,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,477
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, corner house
Building type
Resale property
Year of construction
2000
Type of roof
Flat roof
Surface areas and volume
Areas
Living area
151 m²
Other space inside the building
23 m²
Plot size
221 m²
Volume in cubic meters
565 m³
Layout
Number of rooms
6 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, bath, toilet, and sink
Number of stories
3 stories
Facilities
Optical fibre, rolldown shutters, TV via cable, solar collectors, and solar panels
Energy
Energy label
A
Insulation
Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler, electrical boiler and solar boiler
CH boiler
Intergas (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)