Ruimte, privacy en wooncomfort op een geliefde plek in Nijkerk!
Description
Ruimte, privacy en wooncomfort op een geliefde plek in Nijkerk
Op een mooie, groene locatie aan de oostzijde van Nijkerk staat deze ruime twee-onder-een-kapwoning. De diepe voortuin vormt een prachtig visitekaartje. Binnen beschikt de woning over drie slaapkamers, een grote zolderverdieping, een garage met extra berging en een zonnige tuin. Samen met de ruime oprit en de speelse indeling van de begane grond maakt dit een huis waar comfort, ruimte en een fijne woonomgeving samenkomen.
Er is een basisschool op loopafstand en aan de rand van de wijk loop je zo het buitengebied in. Sportpark ‘De Burcht’ is op loopafstand en het station is, net als het centrum, maar een paar minuten fietsen. Wat opvalt in de wijk zijn het vele groen en de rustige straten, met gevarieerde woningen die voor een deel in hofjes staan.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Vlak naast de garage is de overdekte entree van deze verrassend ruime woning die klaar is voor vele jaren woongeluk. Vanuit de hal is er toegang tot de toiletruimte, de garage en de woonkamer met open keuken. In de meer dan 7.70 meter lange garage is de opstelling van de wasapparatuur en vanuit de achtergelegen berging/hobbyruimte loop je, via het overdekte terras, de tuin in. De leefruimte op de begane grond heeft een speelse indeling met de woonkamer aan de voorzijde. Deze ruimte, met grote ramen en een inbouwhaard, kan geheel als zitkamer worden ingedeeld. Aan de achterzijde zijn de eetkamer en de keuken, die samen het gevoel van een woonkeuken oproepen. Onder de marmer vloer ligt vloerverwarming en de schuifpui zorgt voor een optimale verbinding met de tuin. In de keuken staat een U-opstelling, met een zwart granieten aanrechtblad en het spoelgedeelte aan de kant van het raam. Met een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en koelkast is deze keuken klaar voor gebruik. Op de begane grond zijn niet alleen de garage en de berging/hobbyruimte maar ook een kleine tuinberging en een tweetal overkappingen. De eerste overkapping grenst aan de woning en de tweede overkapping is links in de achtertuin.
Eerste verdieping:
De overloop met vide vormt het centrale punt op de eerste verdieping. Vanaf hier is er toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De master bedroom, met een grote kastenwand en een balkon, bevindt zich aan de voorzijde. Bij de dubbele deuren naar het balkon hangt een airco-unit, die kan koelen en verwarmen. De slaapkamers aan de achterzijde, waarvan een met inbouwkasten en een wastafel, zijn geschikt als kinderkamer, logeerkamer of thuiswerkplek. De badkamer, met een raam in de zijgevel, is ingedeeld met een ligbad, aparte douche, een toilet en een badmeubel met wastafel en spiegelkast.
Zolder:
De zolder is een echte verrassing. Wat vanaf buiten niet direct zichtbaar is, wordt hier meteen duidelijk: een opvallend grote verdieping met veel gebruiksmogelijkheden. Op dit moment in gebruik als berging, maar de ruimte leent zich uitstekend voor het creëren van een extra slaapkamer. Met bijvoorbeeld een groter dakraam of een dakkapel ontstaat hier een prachtige, volwaardige kamer.
Exterieur:
De ligging van het woonhuis op het perceel is fraai. De achtertuin op het zuidwesten met kleurrijke borders en bestrating in ronde vormen. Het gras en de beplanting in de voortuin geven deze woning een mooie uitstraling vanaf de rustige straat.
Bijzonderheden:
- Spouwisolatie, dakisolatie (nageïsoleerd) en vloerisolatie;
- Begane grond HR++ beglazing;
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Vaillant, circa 2014, eigendom);
- Vloerverwarming in de woonkamer;
- 12 zonnepanelen, geplaatst in 2016;
- Garage/berging en een oprit;
- Zonnige achtertuin (zuidwest) en een lange voortuin met veel groen;
- Royale zolder, met de mogelijkheid voor een extra (slaap)kamer;
- Energielabel B.
Highlights
AI-generated from the description
Bright living room with fireplace
Playful living room with large windows, built-in fireplace and floor heating.
Sunny garden with covered areas
Southwest-facing garden with two covered areas and colorful borders.
Strong insulation and solar panels
Cavity, roof and floor insulation, HR++ glass and 12 solar panels.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 625,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,682
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, double house
Building type
Resale property
Year of construction
1976
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Quality marks
Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
Areas
Living area
110 m²
Other space inside the building
54 m²
Exterior space attached to the building
21 m²
External storage space
2 m²
Plot size
290 m²
Volume in cubic meters
583 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, bath, toilet, sink, and washstand
Number of stories
2 stories and an attic
Facilities
Outdoor awning, skylight, optical fibre, passive ventilation system, rolldown shutters, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
Energy label
B
Insulation
Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler, hot air heating, wood heater and partial floor heating
Hot water
CH boiler
CH boiler
Vaillant (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)