Wij hebben voor jou deze zeer ruime, uitgebouwde hoekwoning in hartje Oost, met tuin op het westen, in portefeuille. Met de aanpandige multifunctionele ruimte biedt dit Thuis vele kansen. Er zijn drie slaapkamers op de eerste en een grote kamer op de tweede verdieping.
Pluspunten:
Hoekwoning
Grote multifunctionele ruimte
Eigen oprit
Veel bruikbare meters oppervlak
Twee dakkapellen
Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 149,70 m²
Gebruiksoppervlakte overige inpandige ruimte: ca. 73,60 m²
Gebruiksoppervlakte gebouwgebonden buitenruimte: ca. 10,30 m²
Inhoud: ca. 790 m³
Perceelsoppervlakte: 227 m²
Bouwjaar: ca. 1958
Energielabel: D
INDELING:
Met enkele treden sta je bij de voordeur. Via de vestibule kom je in de gang en kun je doorlopen naar de keuken. De keuken is in 2007 geplaatst, is slim ingericht en voorzien van allerlei apparatuur. Er is uitgebouwd waardoor er plaats is voor een extra eettafel. Tussen de tuingerichte uitbouw en de woonkamer is een glazen pui geplaatst. In de oorspronkelijke woonkamer kom je tot rust en kijk je lekker weg over de straat. Er zijn hier allerlei hoekjes te bedenken voor elke inwoner van het huis.
Terug in de gang tref je het toilet met wandcloset en fontein aan en de toegang tot de oorspronkelijke kelder.
Bij de keuken zit een extra zijdeur. Zo kom je in de iets lager gelegen, multifunctionele ruimte met witgoedaansluiting en extra toilet. Diverse luiken geven toegang tot de kelder en kruipruimte onder deze ruimte.
Op de eerste verdieping zie je op de overloop een vaste kast. Aan de voorzijde ligt de badkamer uit 2006, uitgerust met wastafel, wandcloset en ligbad met douchefunctie. Daarnaast ligt een ruime slaapkamer. Aan de achterzijde liggen een grote slaapkamer en een kleinere naast elkaar. De kleinste heeft een vaste wastafel en toegang tot het dakterras.
Met de vaste trap gaan we nog een verdieping hoger en komen op de lichte voorzolder met dakraam en cv-opstelling. De kers op de taart is de briljante zolderkamer, met zowel voor als achter een grote dakkapel. In het huis zijn diverse vaste kasten aanwezig en onder de schuine kap is er ook bergruimte gecreëerd.
ALGEMEEN:
Het huis ligt een beetje hoger dan de straat en dat geeft je een extra kick. Wat een bijzonder fijne woning. Op de parterre is er veel ruimte, want er is aan de achterzijde aangebouwd en er is via de keuken een doorgang met enkele treden naar de multifunctionele ruimte.
Deze ruimte is in oorsprong als garage met gedeeltelijke onderkeldering gebouwd. Er zijn scharnierende deuren met glas, waarvan er thans een is vastgezet. Met een toilet en witgoedaansluiting, is er ook water en alle mogelijkheid voor spel, werk en wonen. Deze ruimte is dan ook meegeteld in het woonoppervlak.
Op de tweede verdieping is het net niet hoog genoeg om de m2 mee te mogen tellen in het woonoppervlak, maar dat neemt niet weg dat deze ruimte, met twee dakkapellen, uitstekend inzetbaar is.
Verkoopster heeft lang in deze woning gewoond, dat zegt genoeg. De buurt is geweldig leuk, de winkels liggen om de hoek en ook het openbaar groen is binnen handbereik.
De woning is door de jaren heen netjes onderhouden. In de vragenlijst is er uitgebreid verslag van gedaan.
De cv-ketel is geplaatst in 2018 en wordt regelmatig gecontroleerd. In de uitbouw ligt vloerverwarming. De muren zijn nagenoeg geheel na-geïsoleerd, alleen achter de “tegels op de gevel” was dat niet mogelijk.
Ook is er vloerisolatie aangebracht. De ramen zijn voorzien van HR++ beglazing, met uitzondering van de voordeur. De ramen op de grote slaapkamer aan de achterzijde worden nog vervangen op kosten van verkoopster. Er liggen 6 zonnepanelen op het dak.
In de oorspronkelijke living ligt een eikenhouten strokenparketvloer en in de uitbouw liggen plavuizen.
Er zijn diverse kelders en zelfs onder de living is de ruimte hoog.
Rondom huis is het ook goed geregeld. Aan de voorzijde ligt de oprit. Er is een achterom naar de zonnige, westelijk gelegen tuin. Hier kun je heerlijk genieten op het beschutte terras van het groen rondom. Relaxen in hartje Oost.
Aan de weg is het betaald parkeren.
WIJKTEKST
Nijmegen Oost heeft een uitstekend leefklimaat, dankzij de vele eetcafétjes, scholen en winkels. De Componistenbuurt ligt direct bij het winkelhart van Oost. Een klein stadspark is verrezen op de plek waar vroeger het zwembad lag. Oost een paradijs nabij het stadscentrum, het Limosterrein, de Ooijpolder en de Stuwwal.
Highlights
AI-generated from the description
Extended kitchen and living room
Smart 2007 kitchen with extension and glass partition.
Sunny garden and roof terrace
West-facing garden with back entrance and roof terrace.
Solid insulation and solar panels
Insulated walls, floor, HR++ glass and 6 solar panels.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 695,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,633
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, corner house
Building type
Resale property
Year of construction
1958
Type of roof
Gable roof
Surface areas and volume
Areas
Living area
150 m²
Other space inside the building
73 m²
Exterior space attached to the building
10 m²
Plot size
227 m²
Volume in cubic meters
790 m³
Layout
Number of rooms
6 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Bath, toilet, and sink
Number of stories
3 stories and a basement
Facilities
Outdoor awning, flue, and solar panels
Energy
Energy label
D
Insulation
Mostly double glazed, energy efficient window plus, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Gas-fired combination boiler from 2018, in ownership