New
Goeman Borgesiusstraat 66535 WN NijmegenHatert
€ 350,000 k.k.
- 79 m²living area
- 132 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherRuime, lichte tussenwoning met 3 slaapkamers en zonnige tuin!
Description
Te koop - Goeman Borgesiusstraat 6
Ruime, lichte tussenwoning met 3 slaapkamers en zonnige tuin in Nijmegen!
Aan de rustige Goeman Borgesiusstraat staat deze ruime en nette tussenwoning met drie slaapkamers, een lichte woonkamer en een fijne tuin op het noordwesten. Een ideale gezinswoning op een prettige locatie, nabij een natuurgebied, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.
Bij binnenkomst valt direct de nette afwerking en de prettige lichtinval op. De ruime woonkamer biedt volop leefruimte en dankzij de grote raampartijen geniet u hier van veel natuurlijk daglicht. Via de openslaande deuren staat de woonkamer in directe verbinding met de achtertuin, waardoor binnen en buiten mooi in elkaar overlopen.
De dichte keuken is vanuit de gang en woonkamer bereikbaar en praktisch ingericht, met voldoende werk- en bergruimte.
De woning beschikt over drie volwaardige slaapkamers, waardoor er voldoende ruimte is voor een gezin, thuiswerkplek of hobbykamer.
De achtertuin ligt op het noordwesten, zodat u heerlijk kunt genieten van de middag- en avondzon.
Daarnaast beschikt de tuin over een handige achterom en een ruime berging, ideaal voor fietsen en extra opslagruimte.
De wijk Hatert maakt al lange tijd positieve ontwikkelingen door. Niet alleen doordat de verhouding tussen koop- en huurwoningen in een goede balans komt, maar zeker ook door de recent ontwikkelde nieuwbouw en het feit dat er ook in de bestaande woningvoorraad wordt geïnvesteerd door zowel particulieren alsook corporaties. Daar komt bij dat Hatert beschikt over een uitgebreid winkelcentrum en diverse openbare voorzieningen.
Het stadscentrum van Nijmegen, de ziekenhuizen en de universiteiten zijn prima met auto, OV en fiets te bereiken. Op enkele minuten afstand bevindt zich een basisschool en een scholengemeenschap voor voortgezet onderwijs. Via de nabijgelegen uitvalswegen is er een perfecte aansluiting op het landelijk wegennet (A73 en A50).
Indeling:
Begane grond: overdekte entree, hal met toilet en gecombineerde trap-/meterkast; doorzon woonkamer met openslaande deuren naar het terras van de achtertuin; dichte keuken met nette keukenopstelling voorzien van een 4-pits gaskookplaat met afzuigkap, vaatwasser en koelkast.
Eerste verdieping: overloop met vaste kast met daarin de opstelling van de cv-ketel, type Nefit Proline uit 2011 en aansluiting voor de wasmachine. De gehele bovenverdieping is voorzien van een nette laminaatvloer. De drie slaapkamers zijn ruim en beschikken door de grote raampartijen over veel natuurlijke lichtinval. De twee grootste slaapkamers zijn uitgerust met inbouwkasten.
De badkamer bestaat uit een douche en wastafel.
Bijzonderheden:
- Centrale verwarming via Nefit Proline-combiketel uit 2011.
- De woning is voorzien van dubbel glas in houten kozijnen op de begane grond en HR++glas in kunststof kozijnen met
geïntegreerde horren, op de eerste verdieping.
- Ruime halfvrijstaande berging.
- De begane grond en de eerste verdieping zijn voorzien van een laminaatvloer.
- Prima wijkvoorzieningen als winkels, scholen, bibliotheek etc.
- Prima OV-verbinding en aansluiting op A73 En A50.
- Centraal gelegen t.o.v. ziekenhuizen, universiteit, stadscentrum.
- Natuur zoals de Hatertse Vennen makkelijk en snel bereikbaar, bos op loopafstand bereikbaar.
Een comfortabele en goed onderhouden woning met veel licht, praktische ruimte en een fijne tuin op een aantrekkelijke locatie in Nijmegen. Interesse? Plan dan snel een bezichtiging in.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,430
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1966
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 79 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 132 m²
- Volume in cubic meters
- 282 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Partly double glazed, energy efficient window and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Proline (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- HATERT D 4800
- Cadastral map
- Area
- 132 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 63 m² (10.50 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
15-5-2026
On Funda
Neighborhood

Hatert
Nijmegen- Residents
- 10,155
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 4,102
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



