Helft van een dubbel woonhuis met vrij zicht over de landerijen
Description
HELFT VAN EEN DUBBEL WOONHUIS, HEERLIJKE TUIN MET VRIJ ZICHT OVER DE LANDERIJEN EN EEN AANGEBOUWDE STENEN BERGING
Enkele kenmerken van deze sfeervolle, halfvrijstaande woning aan de Nieuwstraat 15 in Noordwolde (Gn). Het geheel is prima onderhouden en heeft een nette, doch eenvoudige, afwerking. De woning beschikt op de begane grond onder andere over een lichte, verrassend ruime leefruimte, bestaande uit een woonkamer en een woonkeuken, die middels een en-suite van de woonkamer is gescheiden. Daarnaast zijn er een compacte slaap-/werkkamer en een doucheruimte. Op de verdieping bevinden zich de tweede slaapkamer en de nodige bergruimte. Verder beschikt de woning over een aangebouwde stenen berging en een prachtige kavel van 331 m² eigen grond. Het vrije uitzicht vanuit de tuin in zuidelijke richting maakt het geheel compleet.
De woning is gelegen aan de rand van het dorp Noordwolde (Gn), op steenworp afstand van uitstekend openbaar vervoer, recreatie- en sportvoorzieningen (Kardinge) en een ruim winkelaanbod (Beijum en Bedum). Bovendien ben je in circa 20 fietsminuten in het bruisende centrum van de stad Groningen.
Kijk voor een volledige presentatie met full-HD-foto's, video, 360°-foto's en de plattegrond op nieuwstraat15noordwolde.nl.
Op deze site kun je ook de brochure bekijken, alle beschikbare informatie over de woning opvragen én zelf online een afspraak voor een bezichtiging inplannen.
Indeling:
Vanuit de zij-entree/hal met meterkast heb je toegang tot de lichte leefruimte. Deze sfeervolle leefruimte van ruim 26 m² bestaat uit een woonkamer aan de straatzijde en een woonkeuken, gescheiden door een en-suite. De keuken beschikt over een nette, moderne keukeninrichting uit 2022, voorzien van enkele inbouwapparaten, waaronder een vierpitsgaskookplaat, een afzuigkap en een koelkast. Vanuit de keuken heb je bovendien zicht op de tuin.
Vanuit de woonkamer is er toegang tot de compacte slaap-/werkkamer van circa 8 m², met een doorgang naar de achterhal met trapopgang en ruimte voor een werkplek. Terug in de entree heb je tot slot toegang tot de bijkeuken met een deur naar de tuin, het toilet en de badkamer met douche en wastafel.
Verdieping:
Vanaf de overloop is er toegang tot de tweede, eenvoudig afgetimmerde slaapkamer van circa 7,5 m² (gemeten vanaf 1,5 meter hoogte) en de extra bergruimte.
De royale, gezellige tuin is op het zuiden gesitueerd, waardoor je er de hele dag van de zon kunt genieten. De tuin bestaat voornamelijk uit gazon, borders en een terras en kenmerkt zich door het besloten karakter, veel privacy en een vrij uitzicht aan de achterzijde.
Daarnaast staat er een geïsoleerde houten tuinberging, voorzien van elektra.
Berging:
- Aangebouwde halfsteense berging/schuurruimte van ruim 17 m² met vliering.
- Vrijstaande houten tuinberging van circa 6 m².
Bijzonderheden
- Cv-ketel: Vaillant EcoTEC uit 2016 (eigendom).
- Keukeninrichting vernieuwd in 2022.
- Compacte slaap-/werkkamer en badkamer op de begane grond.
- Heerlijke tuin met een besloten karakter en vrij uitzicht aan de achterzijde.
- De niet-zelfbewoningsclausule, ouderdomsclausule en asbestclausule zijn van toepassing en worden opgenomen in de koopovereenkomst.
Highlights
AI-generated from the description
Bright living with en-suite
Spacious 26 m² living room and kitchen with en-suite.
Sunny garden with open view
South-facing 331 m² garden with privacy and open view.
Bedroom and bathroom downstairs
Compact bedroom/office and bathroom on ground floor.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 265,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,569
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, double house
Building type
Resale property
Year of construction
1915
Type of roof
Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
58 m²
Other space inside the building
35 m²
External storage space
8 m²
Plot size
331 m²
Volume in cubic meters
373 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Walk-in shower and sink
Number of stories
2 stories
Facilities
TV via cable
Energy
Energy label
F
Insulation
Double glazing
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Vaillant EcoTec (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)