New
Zwolsewegje 1188071 RZ NunspeetNunspeet-West
€ 1,095,000 k.k.
- 208 m²living area
- 738 m²plot size
- 7bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherVrijstaande, gelijkvloerse woning met mogelijkheden voor inwoning!
Description
ROYALE VRIJSTAANDE WONING MET MOGELIJKHEDEN VOOR INWONING OF PRAKTIJK AAN HUIS | 7 SLAAPKAMERS | SLAAP- EN BADKAMER OP DE BEGANE GROND | FRAAI AANGELEGDE TUIN | ROYALE GARAGE
Aan het Zwolsewegje in Nunspeet mogen wij u deze verrassend ruime en uitstekend onderhouden vrijstaande woning aanbieden. Een woning met volop leefruimte, een doordachte indeling en bijzonder veel mogelijkheden. Dankzij de multifunctionele ruimte met eigen keukenopstelling aan de achterzijde is het geheel uitermate geschikt voor inwoning, kantoor of praktijk aan huis. Daarbij beschikt de woning over een slaap- en badkamer op de begane grond, waardoor gelijkvloers wonen eveneens tot de mogelijkheden behoort.
Binnen treft u een sfeervolle woonkamer, een nette keuken en maar liefst zes slaapkamers op de verdieping aan. De royale bergzolder biedt daarnaast volop praktische bergruimte. Ook op het gebied van duurzaamheid zit u hier goed met 18 zonnepanelen, een eigen opslagbatterij en energielabel A.
Buiten is direct zichtbaar hoeveel zorg en aandacht er aan het geheel is besteed. De tuin is fraai aangelegd met meerdere terrassen, strak groen, een tuinhuis, kas en een royale stenen garage met veel bergruimte. Dankzij de eigen bron met beregeningsinstallatie blijft de tuin er het hele seizoen verzorgd bij liggen.
De woning ligt op korte afstand van zowel het dorpscentrum als de uitgestrekte bossen van Nunspeet. Ook scholen, sportvoorzieningen, supermarkten en het NS-station zijn goed bereikbaar. Via de nabijgelegen uitvalswegen rijdt u bovendien vlot richting de A28.
Indeling:
Begane grond:
Via de brede oprit bereikt u de entree aan de zijkant van de woning. In de royale hal treft u de trapopgang naar de verdieping, de meterkast en het toilet met fonteintje aan. Vanuit de hal zijn meerdere vertrekken bereikbaar, wat direct het ruime karakter van de woning benadrukt.
De woonkamer is heerlijk ruim opgezet en voorzien van grote raampartijen, waardoor er aangenaam veel daglicht binnenvalt. Aan de voorzijde creëert u eenvoudig een royaal zitgedeelte en rondom de sfeervolle haard ontstaat vanzelf een fijne plek om samen te komen. De openslaande deuren verbinden het woongedeelte op prettige wijze met het terras en de tuin.
De keuken heeft een landelijke uitstraling en beschikt over veel berg- en werkruimte. Dankzij de praktische opstelling en de lichte kleurstelling voelt het geheel ruim en verzorgd aan. Aangrenzend bevindt zich de multifunctionele ruimte met eigen keukeninrichting. Deze ruimte leent zich uitstekend als praktijkruimte, kantoor aan huis, mantelzorgwoning of gastenverblijf.
Verder beschikt de begane grond over een royale slaapkamer en een ruime badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. In zowel de keuken als de badkamer is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast is er een praktische bijkeuken met witgoedaansluitingen en toegang naar buiten.
Eerste verdieping:
De verdieping bestaat uit maar liefst zes slaapkamers en een tweede badkamer. De slaapkamers zijn stuk voor stuk van prettig formaat en dankzij de hoge kapconstructie voelen de ruimtes extra ruim aan. Hierdoor is er volop plek voor een groot gezin, thuiswerkplekken of hobbykamers.
De badkamer is netjes afgewerkt en voorzien van een douche, wastafel en ligbad. Ook is er een separaat toilet. Daarnaast beschikt de verdieping over diverse vaste kasten en praktische bergruimte.
Zolder:
Middels een vlizotrap is de royale bergzolder bereikbaar. Hier heeft u volop ruimte voor het opslaan van seizoensspullen, koffers en andere praktische zaken.
Buiten:
Rondom de woning ligt een prachtig verzorgde tuin waar rust, ruimte en groen samenkomen. Direct achter de woning ligt een royaal terras waar u heerlijk buiten kunt zitten. Verder zorgen de strak aangelegde borders, volwassen beplanting en het gazon voor een sfeervol geheel.
Achterin de tuin bevindt zich een vrijstaand tuinhuis waar u beschut kunt genieten van het buitenleven. Daarnaast zijn er een kas en meerdere praktische bergmogelijkheden aanwezig. De beregeningsinstallatie via eigen bron maakt het onderhoud van de tuin extra comfortabel.
De vrijstaande stenen garage met vliering biedt veel praktische ruimte voor het stallen van auto’s, fietsen of gereedschap. Dankzij de lange oprit is er bovendien volop parkeergelegenheid op eigen terrein.
Kenmerken:
• Bouwjaar: 2007
• Perceeloppervlakte: 738 m²
• Gebruiksoppervlakte woning: 208 m²
• Inhoud woning: 860 m³
• Externe bergruimte: 36 m²
• Verwarming middels CV-ketel (Remeha Quinta, 2007).
• Elektrische boilers aanwezig in de keukens.
• De woning is volledig geïsoleerd en voorzien van HR++ glas.
• Voorzien van 18 zonnepanelen en een eigen thuisbatterij (20kW).
• Energielabel A, geldig tot 22-12-2030.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,095,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,264
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 208 m²
- Other space inside the building
- 25 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 36 m²
- Plot size
- 738 m²
- Volume in cubic meters
- 860 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (7 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, underfloor heating, 2 sinks, 2 washstands, shower, and bath
- Number of stories
- 2 stories, a loft, and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, wood heater, partial floor heating and heat recovery unit
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Remeha Quinta 30S (gas-fired combination boiler from 2007, in ownership)
Cadastral data
- NUNSPEET B 4818
- Cadastral map
- Area
- 738 m²
- Capacity
- 1 car
- Facilities