Dit is nou zo’n geliefde locatie in Odoorn, waar u alle dagelijkse voorzieningen, winkels en horeca binnen handbereik heeft. Met name de natuurrijke omgeving en het dorpse karakter maakt dit een prachtig appartement om in te wonen. Het appartement is gelegen naast woonzorgcentrum De Paasbergen met de nodige faciliteiten zoals een restaurant, een pedicure, een kapper en een fysiotherapeut. Dit kleinschalige complex met de herkenbare naam "De Paasweide", is gerealiseerd in 2001 en biedt plaats aan 8 (ruime-) appartementen. Ieder appartement heeft in de kelder een eigen parkeerruimte (P) met een eigen afgesloten berging. De kelder is van buitenaf te bereiken middels een electrisch bedienbare deur. In de binnenzijde is deze intern gemakkelijk bereikbaar middels een lift.
Het geheel bevindt zich op de tweede woonlaag en is met zowel de lift alsook de trap te bereiken. Het appartement bevindt zich aan de zuidkant van het complex, dus woonkamer en balkon zijn op de zonnige zijde gesitueerd.
Het prachtige brinkdorp Odoorn biedt u een scala aan mogelijkheden, waaronder een supermarkt, drogisterijen, tandartspraktijk, kapperszaken, warme bakker, openlucht zwembad met zonneweide, bibliotheek, apotheekhoudende huisarts, fysiotherapeut, pedicure/podoloog, schoonheidssalon, basisschool en gezellige horecagelegenheden en sportaccommodaties. Door de parallelweg richting Exloo heeft Odoorn een goede aansluiting via de N34 naar Borger, Assen, Groningen en naar Emmen. De reistijd naar bijv. Emmen is ca.10 min, Assen ca.30 min. en Groningen ca.40 min.
Met aansluiting op de A37 naar Zwolle of Duitsland. Het idyllische dorp Odoorn grenst aan uitgestrekte Staatsbossen met vele fiets- en wandelpaden. In de Staatsbossen liggen meerdere natuurplassen ook geschikt om te zwemmen en te zonnen.
INDELING
Entree/hal met meterkast (ca.9m²); toilet met fonteintje; badkamer (ca.6m²), 2 slaapkamers (resp. ca.7m² en ca.16m²); royale woonkamer (ca.35m²) met toegang tot een ruim balkon (ca.8m²) middels een schuifpui; halfopen keuken (ca.15m²), voorzien van een L-vormige aangebouwde opstelling met diverse inbouwapparatuur; berging, ook te gebruiken als bijkeuken (ca.4m²).
Bijzonderheden:
- Intergas HR ketel uit 2021
- Volledig geïsoleerd
- VVE stukken aanwezig
- Aanvaarding in overleg
- Inpandige, ruime berging (ca. 15m²)
- Leeftijdsgrens vanaf 55 jaar. (vraag naar meer informatie)
*Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Highlights
AI-generated from the description
Amenities around the corner
Daily shops, dining and care within walking distance.
Private parking and storage
Private parking space and locked storage in basement.
Spacious single-level living
Generous living room, semi-open kitchen and balcony.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 495,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,000
Status
Available
VVE (Owners Association) contribution
€ 300.00 per month
Construction
Type apartment
Upstairs apartment
Building type
Resale property
Year of construction
2001
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
Areas
Living area
99 m²
Exterior space attached to the building
8 m²
External storage space
15 m²
Volume in cubic meters
309 m³
Layout
Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom
Bathroom facilities
Walk-in shower and sink
Number of stories
2 stories
Facilities
Air conditioning, outdoor awning, elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
Located at
2nd floor
Energy
Energy label
A
Insulation
Completely insulated
Heating
CH boiler and heat recovery unit
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit Proline NxT (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)