Sold
Wilhelminalaan 15062 JP Oisterwijkomg. Europaln/Hondsbergseln
€ 1,945,000 k.k.
- 311 m²living area
- 2,131 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- February 20, 2026
- Date of sale
- May 3, 2026
- Term
- 2 months
Is this your new home?
Add this home as My Home and follow its value, market developments, and neighborhood trends.
Wilhelminalaan 1, 5062 JP Oisterwijk
Not your home?See what your own home is worth
Description
Vrijstaande karaktervolle villa met multifunctioneel bijgebouw en zwemvijver op een toplocatie in Oisterwijk
Op een van de mooiste locaties van Oisterwijk, aan de geliefde Wilhelminalaan, bevindt zich deze royale vrijstaande uitgebouwde villa met een grote garage met ruimte voor vier auto’s, bovenliggend gastenverblijf/atelier en een prachtig aangelegde tuin met zwemvijver. Het geheel is perfect onderhouden, uiterst comfortabel en opgetrokken uit eersteklas materialen en voorzien van moderne technieken.
Een uniek heerlijk familiehuis met volop leefruimte, rust en privacy bereikbaar middels een charmante oprijlaan met op afstand bedienbare poortpartij.
De ligging is ideaal: in een rustige laan met alleen vrijstaande villa’s cq landhuizen op fietsafstand van het Bourgondische centrum en NS-station. Tevens bevinden zich in de directe omgeving een basisschool, kinderopvang, diverse sportaccommodaties en uitvalswegen richting alle windstreken. Voor rust en natuurbeleving bieden de nabijgelegen Oisterwijkse bossen en vennen een fijne omgeving, omringt door een groene en lommerrijke omgeving.
Algemeen
Bouwjaar: 1987
Inhoud: ca. 1.647 m³
Woonoppervlakte: ca. 311 m²
Externe bergruimte: ca. 20 m²
Perceeloppervlakte: 2.131 m²
Verwarming: c.v.-combiketel
ALGEMENE INFORMATIE
• Karaktervolle villa met kantoorruimte op de parterre, exclusieve tuinkamer en multifunctioneel bijgebouw (dubbele garage annex atelier/gastenverblijf) met eigen voorzieningen;
• De villa is uitgerust met vloerverwarming op de parterre, meerdere haardpartijen en een hoogwaardige afwerking;
• Privacybiedende, uitstekend onderhouden fraai aangelegde volwassen tuin met zwemvijver, verlichting, diverse terrassen en een bijgebouw met wellnessvoorbereiding;
• In de gehele woning zijn stijlvolle inbouwspots als smaakvol detail geïntegreerd.
Wonen op een unieke plek met optimale bereikbaarheid van voorzieningen en uitvalswegen.
INDELING
Begane grond
Statige uitnodigende entree naar ruime hal met vide, open trappartij, garderobenis en toiletruimte met fontein. Deze ruimten zijn voorzien van natuursteen. De hal geeft toegang tot een praktische kantoorruimte met inbouwkasten en een rustieke houten vloer ideaal voor werken aan huis.
De royale L-vormige woonkamer is strak afgewerkt met stucwerk, ingebouwde spots in het plafond en een sfeervolle haardpartij van zandsteen. Grote raampartijen en een convectorput zorgen voor een prettige lichtinval en comfort en een fraai zicht op de tuin.
De maatwerk Bulthaup keuken is uitgevoerd en voorzien van hoogwaardige Miele-inbouw-apparatuur, een quooker en subtiele inbouwverlichting. Aansluitend een praktische bijkeuken met zij-ingang, wijnklimaatkast, diepvries en wasfaciliteiten.
Een van de hoogtepunten is de tuinkamer: een lichte ruimte met grote schuifpanelen en een gashaard alsmede een hardstenen vloerafwerking, waar binnen- en buitenleven harmonieus samenkomen.
Eerste verdieping
Overloop met toegang tot een apart toilet met fontein en vlizotrap naar de tweede verdieping.
De hoofdslaapkamer beschikt over een Frans balkon, een kleedkamer en directe toegang tot een luxe badkamer met inloopregendouche, jets en dubbele wastafel. Daarnaast zijn er nog drie ruime slaapkamers, allen verrijkt met een dakkapel. De tweede badkamer is voorzien van een douche en wastafel.
Tweede verdieping
Ruime zolder met houten vloer, technische installaties (Nefit Excellent cv-installatie en boiler) en een aparte machinekamer.
Bijgebouwen
Bijgebouw 1 (gastenverblijf/atelier)
Op de begane grond zijn een meterkast, een CV-ruimte (2011) en een toiletruimte aanwezig alsmede een grote garage met ruimte voor vier auto’s, voorzien van brede elektrisch bedienbare sectionaaldeuren en vloerverwarming. De verdieping biedt een tijdloze leefruimte, pantry, slaapgedeelte met vaste kastenwand en een moderne badkamer met inloopdouche. De vlindervloer met vloerverwarming zorgt voor extra comfort.
Bijgebouw 2
Momenteel in gebruik als opslag, maar voorzien van leidingen en voorbereid op gebruik als wellnessruimte/fitness.
Buitenleven
De tuin is onder architectuur aangelegd en verkeert in uitstekende staat. Diverse terrassen nodigen uit tot lange zomeravonden, terwijl de zwemvijver zorgt voor een unieke buitenervaring met natuurlijke allure. Hier ervaart u de rust van het buitenleven midden in Oisterwijk!
Serieuze gegadigden zijn welkom om de rust en ruimte die schuilgaan achter de oprijlijn, ter plaatse te ervaren. Wij arrangeren graag een afspraak.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,945,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,254
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1987
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 311 m²
- Other space inside the building
- 132 m²
- External storage space
- 20 m²
- Plot size
- 2,131 m²
- Volume in cubic meters
- 1,647 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, shower, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
Energy
- Energy label
- C
- Heating
- CH boiler and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Excellent (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- OISTERWIJK E 4847
- Cadastral map
- Area
- 1,456 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- OISTERWIJK E 5524
- Cadastral map
- Area
- 675 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in wooded surroundings
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 4 cars
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
8,005x
Viewed
112x
Saved
20-2-2026
On Funda
Neighborhood

omg. Europaln/Hondsbergseln
Oisterwijk- Residents
- 395
- Family with children
- 42%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




