Sold under reservation
Rijksstraatweg 76-A8121 EG OlstDen Nul Kern
€ 450,000 k.k.
- 148 m²living area
- 425 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Deze levensloopbestendige vrijstaande/geschakelde woning is riant, recent volledig verduurzaamd en instapklaar om het geheel verder naar eigen wens in te richten.
Het achter de woning gelegen perceel is royaal en ook weer volledig naar eigen wens in te richten. Er zijn volop mogelijkheden voor een zonnige, groene tuin met veranda/hobbyschuur en/of garage. Ideaal voor mensen met de behoefte voor een kantoor, praktijk aan huis, camper, fijne buitenruimte voor huisdieren of eventuele onafhankelijke woonruimte/mantelzorgwoning (in overleg met de gemeente zou dit eventueel een tijdelijke ‘flex-oplossing’ kunnen zijn).
Omgeving
Den Nul is een gezellig groen en waterrijk dorp gelegen op steenworp afstand van de IJssel en het prachtige natuurgebied de 'Duursche Waarden'. Dit natuurgebied beschikt over fantastische wandel- en fietsroutes met vergezichten die afwisselen tussen water, weide en bosgebied. Ook is het gunstig gelegen tussen de 2 Hanzesteden Deventer, Zwolle en het Sallandse Raalte. Dit maakt Den Nul een ideale plek om te genieten van rust, maar wel met de drukte van de stad in je achterzak! Tevens is er een bushalte voor openbaar vervoer op goed 20 meter afstand van de voordeur. Voor de dagelijkse boodschappen is Olst bereikbaar, gelegen op goed 5 minuten rijden vanaf de woning. Hier is een divers winkelaanbod aanwezig, waaronder diverse supermarkten, drogisterijen, e.d
De Rijksstraatweg is een verbindingsroute tussen Hanzesteden Deventer en Zwolle, die over de dijken meandert door het IJssellandschap en daardoor prachtige vergezichten biedt. Sinds 2005 ligt er voor het omliggende gebied een herinrichtingsplan om de IJssel meer ruimte te geven en om de rijke flora en fauna meer ontwikkelingsvrijheid te geven. De uiterwaarden van de IJssel vormen een natuurlijke verbinding met dit natuurgebied. De Gemeente koestert de verbindingsroute en er liggen vergevorderde plannen om ter plekke van Den Nul de weg ook voor dorpsbewoners prettiger- en leefbaarder te maken.
Begane grond
Ruime entree met hal, meterkast en trapopgang. Links van de hal is een slaapkamer of werkruimte gesitueerd en rechts is een lichte open woonkeuken met een riante woonkamer. Vanuit de woonkamer is er toegang tot een 2e hal met toilet, handige wasruimte, luxe dubbele doucheruimte en de hoofdslaapkamer.
Eerste verdieping
De eerste verdieping beschikt over een overloop, 2 slaapkamers en een 2e inloopdouche met wastafel en toilet.
Bergzolder
Via de overloop en vlizotrap is een praktische bergzolder begaanbaar.
Buitenruimte/tuin
Aangrenzend aan de woonkamer een zonnige tuin, via een schuifpui toegankelijk en op het oosten gelegen. Door de diepte van de tuin is het er de hele dag heerlijk toeven. Verder zijn er eventuele mogelijkheden voor een veranda, hobbyruimte of stalling van een voertuig/camper.
Parkeergelegenheid
Op het perceel zijn tenminste 2 eigen parkeerplaatsen aanwezig.
Energielabel
De woning heeft een energielabel C
Kortom:
Een royale woning, 4 slaapkamers, levensloopbestendig met een riante tuin volop mogelijkheden en een goede bereikbaarheid met de omgeving en de grotere steden Deventer en Zwolle. Dit maakt deze woning in Den Nul een ideale plek om te genieten van rust, maar wel met de drukte van de stad in je achterzak!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,041
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 148 m²
- Plot size
- 425 m²
- Volume in cubic meters
- 605 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- Electrical boiler
- CH boiler
- Electrical combination boiler from 2025, in ownership
Cadastral data
- OLST B 5635
- Cadastral map
- Area
- 425 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 300 m² (30.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
4,576x
Viewed
32x
Saved
22-5-2025
On Funda
Neighborhood

Den Nul Kern
Olst- Residents
- 530
- Family with children
- 31%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




