New
Lavendeldijk 174415 AJ OostdijkOostdijk
€ 525,000 k.k.
- 149 m²living area
- 841 m²plot size
- 4bedrooms
- Fenergy label
Description
Bent u op zoek naar een halfvrijstaande woning met veel ruimte, praktische indeling en volop mogelijkheden voor hobby of opslag?
Aan de rustige Lavendeldijk in Oostdijk staat deze woning met royale garage, ruime berging én een verrassend diepe tuin met volop privacy.
Wat deze woning bijzonder maakt, is de combinatie van ruimte, functionele indeling en de aanwezigheid van een grote garage met verdieping én een extra bijgebouw achter op het perceel. De woning biedt een uitstekende basis voor wie op zoek is naar een ruime gezinswoning met mogelijkheden voor hobby, werk aan huis of opslag.
Daarnaast woont u hier in een landelijke en rustige omgeving, omringd door uitgestrekte akkers, boomgaarden en karakteristieke Zeeuwse dijken. Ook de Schelde en diverse natuurgebieden liggen op korte afstand, ideaal voor wandelen, fietsen en buitenleven.
Begane grond
Via de entree komt u in de hal met meterkast, trapopgang en een separate toiletruimte. Vanuit de hal heeft u toegang tot de woonkamer.
De woonkamer is opvallend ruim en licht dankzij de grote raampartijen aan de voorzijde. De ruimte is afgewerkt met een lichte tegelvloer en klassieke wandafwerking, wat zorgt voor een nette en verzorgde uitstraling. De zithoek en eetkamer lopen vloeiend in elkaar over en bieden voldoende ruimte voor een royale inrichting.
Aansluitend bevindt zich de keuken, uitgevoerd in een praktische opstelling met veel werk- en kastruimte. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een oven, vaatwasser en kookplaat en biedt uitzicht op de achtertuin.
Vanuit de keuken bereikt u de bijkeuken, een ideale ruimte voor extra opslag en witgoedaansluitingen. Tevens is hier toegang tot een extra kamer, die geschikt is als kantoor, hobbyruimte of slaapkamer op de begane grond.
De badkamer bevindt zich eveneens op de begane grond en is voorzien van een inloopdouche en wastafelmeubel.
Via de bijkeuken is er toegang tot de inpandige garage. Daarnaast is er een separate zolderruimte met opstelplaats voor de cv-installatie en extra bergruimte.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot meerdere slaapkamers en een vlizotrap naar de zolder.
Op deze verdieping bevinden zich drie slaapkamers, elk met een eigen indeling en goede lichtinval. Door de aanwezige dakkapellen is er extra ruimte en stahoogte gecreëerd, wat het comfort aanzienlijk vergroot.
Tweede verdieping
Via een vlizotrap is de bergzolder bereikbaar. Deze verdieping bestaat uit een ruime zolder met beperkte stahoogte, maar biedt volop mogelijkheden voor opslag.
Daarnaast is er een extra kamer aanwezig, voorzien van een dakraam, waardoor ook deze verdieping praktisch te gebruiken is.
Tuin
De woning beschikt over een zeer royale achtertuin met een groot bestraat terras direct achter de woning. De tuin biedt veel privacy en ruimte voor diverse gebruiksmogelijkheden, zoals tuinieren, spelen of het realiseren van extra zitplekken.
Achter op het perceel bevindt zich een vrijstaand bijgebouw met verdieping, ideaal voor opslag, hobbyruimte of eventueel atelier, wat deze woning bijzonder geschikt maakt voor liefhebbers van ruimte en functionaliteit.
Bijzonderheden
• Halfvrijstaande woning met ruime indeling
• Grote garage met verdieping
• Grote schuur in achtertuin aanwezig
• Drie slaapkamers op de eerste verdieping
• Extra kamer op de tweede verdieping
• Badkamer op de begane grond
• Ruime en lichte woonkamer
• Diepe achtertuin met veel privacy
• Veel mogelijkheden voor hobby, werk of opslag
• Gelegen in een rustige, landelijke omgeving
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden van deze woning? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging en ontdek het zelf.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,523
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1950
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 149 m²
- Other space inside the building
- 31 m²
- External storage space
- 52 m²
- Plot size
- 841 m²
- Volume in cubic meters
- 631 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink and walk-in shower
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- F
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gefit (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- KRUININGEN C 810
- Cadastral map
- Area
- 841 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, rural and open location
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 304 m² (34.70 metre deep and 11.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
20-5-2026
On Funda
Neighborhood

Oostdijk
Oostdijk- Residents
- 570
- Family with children
- 64%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



