New
Burgemeester van Oerslaan 204904 LL Oosterhout (NB)Componistenbuurt
€ 789,000 k.k.
- 196 m²living area
- 513 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Op uniek perceel van 513m2! luxe uitgebouwde woning. Instapklaar!!
Description
BURGEMEESTER VAN OERSLAAN 20 | OOSTERHOUT
Op een fraaie en groene locatie in de Componistenbuurt, schuin tegenover het Burgemeester Buijspark, gelegen royale en fors uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning met garage, carport en een zeer ruim perceel van 513 m². De woning beschikt over circa 200 m² woonoppervlakte en is de afgelopen jaren op diverse punten gemoderniseerd en verduurzaamd.
De woning is aan de achterzijde ruim uitgebouwd en beschikt over een royale living van circa 69 m² met parketvloer, een fraaie Deense Scan hoogrendement-houtkachel en veel lichtinval. De luxe keuken en badkamer zijn in 2025 volledig vernieuwd. Daarnaast beschikt de woning over vier ruime slaapkamers, een grote tweede verdieping met brede dakkapel, airconditioning, een hybride warmtepomp, 14 zonnepanelen en energielabel A.
Belangrijkste kenmerken:
*Royale en fors uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning
*Circa 200 m² woonoppervlakte
*Perceel van 513 m² eigen grond
*Daarnaast circa 42 m² snippergroen in gebruik
*Gelegen in de groene Componistenbuurt / Warande
*Schuin tegenover het Burgemeester Buijspark
*Royale living van circa 69 m²
*Parketvloer en fraaie Deense Scan hoogrendement-houtkachel
*Luxe keuken en badkamer vernieuwd in 2025
*Vier ruime slaapkamers
*Brede dakkapel op de tweede verdieping
*Airconditioning in de woonkamer en slaapkamer
*Energielabel A
*Hybride warmtepomp uit 2023 en cv-ketel uit 2022
*14 zonnepanelen van 450 Wp met micro-omvormers
*Dak-, spouw- en glasisolatie met HR++ glas
*Garage, carport en ruime oprit voor drie auto's
*Zonnige tuin op het zuiden / zuidwesten
Over Oosterhout:
Oosterhout is een mooi gelegen provinciestad met circa 58.000 inwoners. De stad heeft een gezellig centrum met diverse stadsparken. Net buiten Oosterhout bevinden zich drie mooie bos- en natuurgebieden: de Vrachelse Heide, de Seterse Heide en Landgoed Oosterheide. Aan de noordzijde van de stad ligt de Biesbosch met diverse mogelijkheden voor recreatie en watersport.
Steden als Breda en Tilburg, maar ook Den Bosch, Rotterdam en Antwerpen, liggen op circa 30 autominuten. Scholen, winkels en sportaccommodaties zijn ruimschoots voorhanden. Daarnaast beschikt Oosterhout en omgeving over vier bekende golfbanen: De Oosterhoutse, Toxandria, De Haenen en Landgoed Bergvliet. Ook cultureel-historisch heeft Oosterhout veel te bieden, onder andere met de bekende Heilige Driehoek. De snelwegen A27, A58, A16 en A59 zijn goed bereikbaar.
Over deze grote woning:
De woning ligt in een rustige en groene woonomgeving en is aan de achterzijde fors uitgebouwd. Via de entree komt u in de hal met toegang tot de verschillende leefruimtes.
De royale living van circa 69 m² heeft door de uitbouw een bijzonder ruime opzet. De parketvloer, de grote raampartijen en de prettige lichtinval zorgen voor een sfeervolle woonruimte. Aan de voorzijde bevindt zich het zitgedeelte met een fraaie Deense Scan hoogrendement-houtkachel. Aan de achterzijde is de woonkamer tuingericht en biedt de uitbouw direct zicht op en toegang tot de zonnige achtertuin. De woonkamer is voorzien van airconditioning.
De keuken is ruim opgezet en in 2025 volledig vernieuwd. Deze is voorzien van een groot inductiefornuis met elektrische oven, rvs-afzuigkap, vaatwasmachine, combimagnetron en Quooker. De grote plavuizen vloertegels zorgen voor een praktische afwerking.
Aansluitend bevindt zich de bijkeuken. Deze ruimte vormde oorspronkelijk de keuken en beschikt over de aansluitingen voor de wasapparatuur.
Eerste verdieping:
De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De hoofdslaapkamer aan de voorzijde is uitgebouwd en biedt daardoor extra ruimte. Daarnaast bevinden zich nog twee ruime slaapkamers.
De badkamer is in 2025 volledig vernieuwd en beschikt over een ruime inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en toilet.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. De grote dakkapel aan de achterzijde zorgt voor veel extra ruimte en licht.
Hier bevinden zich een grote slaapkamer en een royale ruimte die uitstekend gebruikt kan worden als thuiswerkplek. De verdieping is praktisch ingedeeld en biedt diverse mogelijkheden.
Buiten:
Het royale perceel van 513 m² biedt veel ruimte rondom de woning. De fraai aangelegde tuin is gelegen op het zuiden / zuidwesten en biedt volop mogelijkheden om zowel van de zon als van beschutte plekken te genieten.
Naast het eigen perceel is circa 42 m² snippergroen in gebruik, waardoor de buitenruimte nog ruimer is. Op eigen terrein is volop parkeergelegenheid. De royale oprit biedt plaats aan drie auto's. Daarnaast beschikt de woning over een garage en een praktische carport.
Duurzaamheid en comfort:
De woning beschikt over energielabel A en is de afgelopen jaren verder verduurzaamd. Het dak en de spouw zijn geïsoleerd en de woning is voorzien van nieuwe kozijnen met HR++ glas.
In 2023 is een hybride warmtepomp van Remeha, type Elga Ace 6 kW, geplaatst. De Remeha Calenta cv-ketel dateert uit 2022. Daarnaast zijn 14 zonnepanelen van 450 Wp geplaatst, voorzien van micro-omvormers per paneel.
De woonkamer en slaapkamer beschikken over Daikin-airconditioning uit 2025, waarmee zowel gekoeld als verwarmd kan worden.
De meterkast is uitgevoerd met een 3 x 25A-aansluiting en voorzien van aardlekautomaten. De installatie is voorbereid op de mogelijkheid van een laadvoorziening voor een elektrische auto. Glasvezel is tot in de woning aanwezig.
Plan vandaag nog je bezichtiging voor dit unieke object!
Highlights
AI-generated from the description
Spacious living and luxury kitchen
69 m² living with wood stove and new 2025 kitchen.
Large plot with sunny garden
513 m² plot, south/southwest garden, driveway.
High comfort and energy efficient
Label A, hybrid heat pump, 14 solar panels, HR++ glass.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 789,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,026
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Mansion, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 196 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- Exterior space attached to the building
- 22 m²
- Plot size
- 513 m²
- Volume in cubic meters
- 734 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler, wood heater and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR (gas-fired combination boiler)
Cadastral data
- OOSTERHOUT M 3427
- Cadastral map
- Area
- 388 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- OOSTERHOUT M 3516
- Cadastral map
- Area
- 125 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 238 m² (14.00 metre deep and 17.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
3-10-2026
On Funda
Neighborhood

Componistenbuurt
Oosterhout (NB)- Residents
- 1,785
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,338
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




