New
Zwaluwstraat 171474 BE OosthuizenOosthuizen
€ 500,000 k.k.
- 114 m²living area
- 116 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Modern en instapklaar wonen met een vrij uitzicht over groen en weilanden, deze eigentijdse tussenwoning in Oosthuizen combineert comfort, duurzaamheid en een sfeervolle woonomgeving op uitstekende wijze. Met een woonoppervlakte van ca. 114 m², drie slaapkamers, een ruime zolderverdieping, een onderhoudsvriendelijke tuin op het zuidoosten met achterom en berging én energielabel A biedt dit huis alles wat u van een moderne woning mag verwachten. De relatief jonge woning is uitstekend geïsoleerd en voorzien van moderne installaties zoals een warmtepomp en zonnepanelen. Hierdoor profiteert u van lage energielasten, veel wooncomfort en een onderhoudsarme afwerking die volledig aansluit bij de hedendaagse woonwensen. Aan de voorzijde kijkt u uit over een groot groen veld en de weilanden waar koeien en schapen grazen, wat zorgt voor een prettig gevoel van ruimte en een landelijke sfeer. Tegelijkertijd woont u hier in een gezellige woonwijk waar kinderen nog samen buiten spelen en gemakkelijk bij elkaar binnenlopen.
Via de voortuin bereikt u de entree van de woning. De hal geeft toegang tot de uitgebreide meterkast, het moderne toilet met fonteintje en de trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal is er een fraaie doorkijk naar de woonkamer.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de moderne open keuken, bereikbaar via een stalen schuifdeur met glas. De stijlvolle keuken is uitgevoerd met een gietvloer en beschikt over een kookeiland met inductiekookplaat en geïntegreerde afzuiging. Daarnaast is de keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven, koel-/vriescombinatie en vaatwasser. De combinatie van houten panelen, een composiet werkblad en softclose lades geeft het geheel een luxe en moderne uitstraling. Vanuit de keuken heeft u een heerlijk vrij uitzicht.
De woonkamer is strak afgewerkt en voorzien van een visgraat pvc-vloer en dubbele openslaande deuren naar de achtertuin. Dankzij de grote raampartijen valt er veel natuurlijk licht naar binnen, wat zorgt voor een prettige en ruimtelijke woonbeleving. De afwerking van de woning sluit volledig aan bij de hedendaagse woonwensen: modern, comfortabel en onderhoudsarm.
De achtertuin is gelegen op het zuidoosten en onderhoudsvriendelijk aangelegd met bestrating. Achterin de tuin bevindt zich een vrijstaande houten berging en via de achterom is de tuin gemakkelijk bereikbaar.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers, allen met pvc-vloer en een prettig en vrij uitzicht. De moderne badkamer is luxe uitgevoerd en voorzien van een inloopdouche met regendouche, een wastafelmeubel met natuurstenen waskom en een toilet.
Via een vaste trap bereikt u de ruime zolderverdieping. Hier bevinden zich de warmtepomp en de aansluiting voor de wasmachine. Dankzij de ruimte en indeling is deze verdieping uitstekend geschikt om een extra slaapkamer, werkruimte of hobbykamer te realiseren, deze is reeds voorzien van mooie lichte laminaatvloer.
De woning is gelegen in het geliefde Oosthuizen, een dorp dat bekendstaat om zijn landelijke karakter en centrale ligging. In de directe omgeving bevinden zich diverse voorzieningen zoals winkels, scholen, sportfaciliteiten en horecagelegenheden. Daarnaast zijn steden als Purmerend, Hoorn, Edam en Amsterdam goed bereikbaar via de nabijgelegen uitvalswegen. Ook het openbaar vervoer is goed geregeld, waardoor u profiteert van rustig wonen met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.
Belangrijkste kenmerken:
• Instapklare en moderne tussenwoning
• Woonoppervlakte ca. 114 m²
• Perceeloppervlakte 116 m² eigen grond
• Energiezuinig dankzij warmtepomp, zonnepanelen en energielabel A
• Vrij uitzicht aan de voorzijde over groen en weilanden
• Ruime zolderverdieping met mogelijkheid voor extra kamer
• Moderne open keuken met kookeiland en inbouwapparatuur
• Luxe badkamer
• Onderhoudsvriendelijke tuin op het zuidoosten met berging en achterom
• Gelegen in een kindvriendelijke woonomgeving met landelijke uitstraling
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,386
- Year of construction
- 2021
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 114 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 116 m²
- Volume in cubic meters
- 405 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Cadastral data
- OOSTHUIZEN E 2574
- Cadastral map
- Area
- 116 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 40 m² (8.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
14-5-2026
On Funda
Neighborhood

Oosthuizen
Oosthuizen- Residents
- 1,730
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 4,436
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?