New
FHG v Itersonlaan 683233 EL OostvoorneOostvoorne
€ 985,000 k.k.
- 181 m²living area
- 400 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
Een hoogwaardig afgewerkte, instapklare woning met 4 slaapkamers, 3 badkamers in een groene rustige omgeving! Dit is wellicht uw droomhuis! Deze vrijstaande woning is gelegen op een perceel van 400 m2 grond, is gebouwd in 1933 en is in 2022/ 2023 grondig gerenoveerd en vergroot met luxe materialen. Het woonoppervlak is vergroot naar ca. 181 m2. Vermeldenswaardig zijn ondermeer de handgemaakte woonkeuken met wijnkelder, zonnige living met erker en de extra slaap- en badkamer op de begane grond. Verwarming middels Hybride CV (2023). Parkeermogelijkheid op eigen oprit. Bos en strand zijn gelegen op 5 minuten en Rotterdam is bereikbaar in 30 minuten!
Begane grond:
Entree/ hal met op maat handgemaakte trapopgang, kelderkast, uitgebreide meterkast en toilet met fonteintje. De gehele verdieping is voorzien van een luxe, strakke pvc visgraatvloer met vloerverwarming.
Woonkamer
De heerlijke royale woonkamer heeft een erker aan de voorzijde met openslaande deuren naar de voortuin. Tevens is er een ruime werkplek met zijgevelraam. De wanden zijn glad gestuukt.
Werkplek
Tussen de woonkamer en keuken bevindt zich de ruime werkplek met zijgevelraam, welke uiteraard ook prima zou kunnen dienen als speelhoek.
Woonkeuken
Het pronkstuk van de woning is toch wel de ruime woonkeuken met sfeervolle gashaard, openslaande deuren naar de achtertuin en als blikvanger de toegang tot de verlichte wijnkelder.
De handgemaakte keuken is helemaal van nu en uitgevoerd in olijfgroen met granieten blad. De wandopstelling en het eiland zijn v.v. alle gemakken, zoals een spoelunit, Quooker, inductiekookplaat met afzuiging, vaatwasmachine, koelkast, vriezer, apothekerskast, koffiehoek en ontbijtbar.
Bijkeuken
Via de keuken is de bijkeuken bereikbaar. De ruimte met achterdeur is voorzien van een opstelplaats voor de wasmachine en droger en de Hybride CV ketel. Vanuit de bijkeuken bereikt je de (gasten)slaapkamer in de aanbouw.
Slaapkamer I met en-suite badkamer
In de aanbouw aan de tuinzijde bevindt zich de eerste slaapkamer met badkamer. Deze is uitermate geschikt is als gastenverblijf of voor een puber die graag een eigen plekje heeft.
De ruimte is dankzij de entresol slaapruimte extra ruim. Via de openslaande deuren is er toegang tot het terras. Aangrenzend is badkamer I en-suite.
Badkamer I
Grenzend aan de slaapkamer bevindt zich een complete badkamer met inloopdouche met stortdouche, wastafelmeubel, toilet en designradiator.
Eerste verdieping
Overloop met strakke, moderne trapopgang naar de 2e verdieping, vaste kast, separaat toilet en toegang tot de slaapkamers De gehele verdieping is v.v. glad gestuukte wanden en een pvc vloer.
Master bedroom
De master bedroom bevindt aan de voorzijde van de woning en heeft een en-suite badkamer en een prachtig hoog plafond. De kamer is uitgevoerd met airconditioning welke kan koelen en verwarmen.
Badkamer II
De en-suite badkamer is ruim en uitgevoerd met een ligbad, ruime inloopdouche met stortdouche, wastafelmeubel, designradiator en royaal dakraam.
Slaapkamer III
Deze slaapkamer is gelegen aan de achterzijde en heeft zicht op de tuin. De kamer is uitgerust met airconditioning.
Slaapkamer IV
Badkamer III
Deze moderne badkamer met dakkapel is uitgevoerd met een dubbel wastafelmeubel, inloopdouche met stortdouche en designradiator.
2e verdieping:
Middels de vaste trap is de volledig geïsoleerde zolderverdieping bereikbaar. Door de strakke afwerking en dakraam kan deze ruimte prima dienen als speelzolder, gamekamer of hobbyruimte. Tevens bevindt zich hier een vaste kaste. De verdieping is v.v. een pvc vloer.
Tuin
De uitstekend verzorgde achtertuin biedt veel privacy en heeft een prachtige haag, gras, borders en terras.
Vanuit de tuin zijn de carport en berging bereikbaar.
Berging
De aangebouwde berging beschikt over daglicht, elektra en een bergzolder.
Voortuin
De royale voortuin biedt plaats aan een fraai terras. Hier is het heerlijk toeven in de ochtendzon. Tevens bevindt zich in de voortuin een overdekte fietsenstalling.
Bijzonderheden:
- luxe vrijstaande woning op bijzonder mooie locatie;
- volledig gerenoveerd en geïsoleerd in 2022/ 2023;
- gelegen op 400 m2 eigen grond;
- woonoppervlakte ca. 181 m2;
- hardhouten kozijnen met HR ++ beglazing;
- huis met 4 slaapkamers en 3 badkamers;
- royale handgemaakte woonkeuken;
- keurig aangelegde tuin met oprit/ carport;
- verwarming middels hybride CV (Remeha 2023);
- vloerverwarming op de gehele begane grond;
- energielabel B;
- binnen 5 min. in het gezellige dorpscentrum van Oostvoorne.
Wij nemen de volgende clausules op in de koopakte:
- ouderdomsclausule, gezien oorspronkelijke bouwjaar van de woning;
Wij behartigen de belangen van de verkopende partij. Neem uw eigen aankoopmakelaar mee!
Disclaimer:
Deze informatie is door De Vreij Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. De informatie is echter van algemene aard en niet meer dan een uitnodiging om in onderhandeling te treden. Onzerzijds en verkoper wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard door enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. De meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Van toepassing zijn de Vastgoed Ned voorwaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 985,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,442
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1933
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 181 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- Plot size
- 400 m²
- Volume in cubic meters
- 856 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 3 walk-in showers, toilet, 3 washstands, bath, and double sink
- Number of stories
- 3 stories
- Heating
- CH boiler, gas heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings and in centre
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 126 m² (14.00 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
11-5-2026
On Funda
Neighborhood

Oostvoorne
Oostvoorne- Residents
- 4,850
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,965
Discover the neighborhood