Sold
- 40 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 26, 2026
- Date of sale
- April 17, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Instapklaar startersappartement met eigen parkeerplaats in Ospel
Ben je op zoek naar een instapklaar startersappartement op een fijne locatie in Ospel? Dan is dit goed onderhouden appartement in het kleinschalige complex ’t Speulke zeker een bezichtiging waard.
Het appartement beschikt over een praktische indeling met 1 slaapkamer, een gezellige woonkamer met open keuken en een eigen parkeerplaats op afgesloten terrein. Met een woonoppervlakte van ca. 40 m², een gezamenlijke fietsenberging en lage servicekosten van slechts € 64,- per maand is dit een ideale woning voor wie comfortabel en zorgeloos wil wonen.
Belangrijkste kenmerken:
- Instapklaar startersappartement
- Woonoppervlakte ca. 40 m²
- 1 slaapkamer
- Woonkamer met open keuken
- Eigen parkeerplaats op afgesloten terrein
- Gezamenlijke fietsenberging aanwezig
- Lage servicekosten van € 64,- per maand
Indeling
Begane grond
Via de centrale entree heb je toegang tot het complex en het afgesloten parkeerterrein aan de achterzijde, waar zich de eigen parkeerplaats bevindt. Achter op het gezamenlijke parkeerterrein is bovendien een ruime gezamenlijke berging aanwezig, waar bewoners van het complex hun fiets veilig en praktisch kunnen stallen.
Appartement
Bij binnenkomst in het appartement kom je in de hal, die toegang biedt tot de toiletruimte en de meterkast.
De gezellige woonruimte met open keuken is compact maar praktisch ingedeeld en biedt voldoende plek voor een zit- en eethoek. Dankzij de open opzet is een prettige leefruimte ontstaan. De keuken heeft een gasfornuis, koelkast, combi-oven, vaatwasser en afzuigkap.
De slaapkamer is afzonderlijk gelegen en biedt directe toegang tot de badkamer. De badkamer is voorzien van een douche en een vaste wastafel.
Daarnaast beschikt het appartement over een handige bergkast met de aansluiting voor de wasmachine, de cv-installatie en de WTW-installatie.
Wonen in Ospel
Het appartement is gelegen aan de Onze Lieve Vrouwestraat, de doorgaande weg van het kerkdorp Ospel. Je woont hier op een centrale locatie met dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. In Ospel vind je onder andere winkels, horeca, basisschoolvoorzieningen en sportfaciliteiten, waardoor je geniet van het gemak van dorpse voorzieningen dichtbij huis.
Daarnaast is Ospel gunstig gelegen ten opzichte van omliggende plaatsen en uitvalswegen. Weert, Nederweert, Venlo en Roermond zijn vlot bereikbaar, tevens ben je binnen 10 minuten op de A2. Een fijne woonlocatie voor wie rustig wil wonen, maar toch snel onderweg wil zijn.
Maak jij hier jouw start?
Ben jij klaar voor je eerste eigen plek of zoek je een compact en verzorgd appartement op een centrale locatie?
Neem dan contact met ons op voor meer informatie of plan een bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 198,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,950
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 68.35 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2009
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 40 m²
- Volume in cubic meters
- 133 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system, optical fibre, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- NEDERWEERT L 3289
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- NEDERWEERT L 3289
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- NEDERWEERT L 3289
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- NEDERWEERT L 3289
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking on private property
Popularity
2,637x
Viewed
25x
Saved
26-3-2026
On Funda
Neighborhood

Ospel
Ospel- Residents
- 2,610
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,301
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?