Nieuwe Hescheweg 605342 ED OssOranjebuurt I en Ruivert
€ 310,000 k.k.
- 74 m²living area
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Ben je op zoek naar een mooi appartement op een fijne woonlocatie, op wandelafstand van de levendige binnenstad en het centrale NS-station van Oss? Dan is dit misschien wel jouw nieuwe woning!
Gelegen op de eerste verdieping van een kleinschalig wooncomplex vind je dit leuke appartement. Dit appartement is ruim van omvang en bovendien efficiënt ingedeeld. Hierdoor is ruimte gevonden voor drie volwaardige slaapkamers, waarvan één met eigen toegangsdeur tot een balkon. Verder vind je binnen een moderne badkamer en een lichte woonkamer met halfopen keuken. Ook heb je de beschikking over een separate berging en garage, samen goed voor 23 vierkante meter aan opslagruimte.
Ligging
Deze woonlocatie aan de Nieuwe Hescheweg in Oss is ideaal voor wie alle belangrijke voorzieningen graag dichtbij heeft. De dichtstbijzijnde supermarkten en winkels liggen bijvoorbeeld op steenworp afstand. Het centrale NS-station van Oss ligt intussen zo’n achthonderd meter verderop, en daarachter vind je het levendige stadscentrum met nog veel meer winkels en uiteraard ook gezellige horecazaken. Daarnaast liggen diverse basisscholen en middelbare scholen op korte wandel- of fietsafstand. Ga je met de auto op pad? In nog geen vijf minuten zit je op de N-wegen rond de stad, en in minder dan tien minuten rijden zit je op de A50 of de A59.
Over het wooncomplex
Dit appartement is onderdeel van een wooncomplex met slechts drie woonlagen. Van buiten maakt dit gebouw een kleurrijke indruk. Binnen profiteer je in de gemeenschappelijke entree en het trappenhuis van volop inval van daglicht. De voordeur van nummer 60 vind je vervolgens op de eerste verdieping. Als bewoner van dit appartement beschik je in het souterrain van het pand over een eigen berging. Daarnaast heb je een separate garage tot je beschikking; groot genoeg om je auto in te parkeren. De berging en de garage zijn samen goed voor dik 23 vierkante meter aan opslagruimte. Ideaal!
Indeling appartement
Na binnenkomst in het appartement beland je eerst in een ruime entreehal welke beschikt over drie op maat gemaakte inbouwkasten. Vanuit de hal betreed je de woonkamer. Deze sfeervolle living is ruim van omvang en rijk aan inval van daglicht. Dit laatste komt dankzij de grote ramen en de ligging op het zonnige zuidwesten.
Van het woongedeelte maakt ook de keuken deel uit. De halfopen keuken bestaat uit twee volwaardige keukenblokken: een grote keukeninrichting in hoekopstelling, en een wat kleinere in wandopstelling. Samen bieden deze blokken een grote hoeveelheid aan werk- en opbergruimte. Handig is ook de aanwezigheid van een vaatwasser, een koelkast en een elektrische kookplaat.
Bij dit appartement horen liefst drie volwaardige slaapkamers. Twee van de slaapkamers zijn bereikbaar vanuit de hal, de derde vanuit de woonkamer. De kamers zitten stuk voor stuk aan de achterkant van het gebouw (op het noordoosten) en zijn allemaal voorzien van keurig laminaat voor de vloeren. Bovendien heeft één van de kamers een eigen toegangsdeur tot een fijn balkon, van dik drie vierkante meter groot.
Als bewoner van dit appartement heb je ook nog de beschikking over een prachtige badkamer. Deze is volledig, én op stijlvolle wijze, betegeld. De inloopdouche is helemaal drempelvrij en wordt begrensd door een glazen douchewand. Daarnaast zijn een mooi wastafelmeubel en een vrij hangend closet met inbouwreservoir voorhanden. naast de badkamer vind je tenslotte nog een handige berging, met daarin de cv-installatie en aansluitpunten voor wasapparatuur.
Kenmerken
• Ruim appartement op de eerste verdieping.
• Het geheel verkeert in goede staat van onderhoud.
• Grote, sfeervolle woonkamer met veel lichtinval.
• Halfopen keuken met diverse inbouwapparaten,
• Drie ruime slaapkamers.
• Mooie badkamer met inloopdouche.
• Fijn balkon op het noordoosten.
• Separate berging en garage (samen 23 m2).
• Op loopafstand centrum en NS station.
• Energielabel: C
• Volledige eigendom.
Disclaimer:
De brochure is door ons kantoor met de meeste zorg samengesteld aan de hand van de door de verkoper aan ons ter hand gestelde gegevens en tekeningen. Derhalve kunnen wij geen garanties verstrekken, noch kunnen wij op enigerlei wijze eventuele aansprakelijkheid voor deze gegevens aanvaarden. In de koopovereenkomst worden de volgende clausules opgenomen: Ouderdom, asbest en niet bewoond clausule.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 310,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,189
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 158.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1963
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 74 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 23 m²
- Volume in cubic meters
- 232 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system and rolldown shutters
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit HR (gas-fired combination boiler from 2000, in ownership)
Cadastral data
- OSS B 5042
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 158.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,193x
Viewed
19x
Saved
17-4-2026
On Funda
Neighborhood

Oranjebuurt I en Ruivert
Oss- Residents
- 995
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 4,024
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



