Volop comfort en Hollandse vergezichten
Je opent de achterdeur, kijkt uit over de uitgestrekte polder en ziet de koeien soms op nog geen 10 meter van je achtertuin grazen. De lucht, de ruimte, het water en het weidse uitzicht veranderen hier met de seizoenen. En wil je er zelf op uit? Vanaf de brede wetering achter de woning trek je er bijvoorbeeld met een kano heerlijk op uit, midden in het karakteristieke Hollandse polderlandschap. Dát is buiten wonen op z'n mooist!
En het fijne is dat je voor deze bijzondere woonbeleving niet hoeft in te leveren op comfort. Deze goed onderhouden eengezinswoning is de afgelopen jaren op tal van punten gerenoveerd, gemoderniseerd en verduurzaamd. Met een uitgebouwde woonkamer, een moderne keuken, een vernieuwde badkamer, een grote dakkapel én maar liefst vijf slaapkamers is dit bovendien een woning die verrassend veel ruimte biedt.
Een huis waar je zo in kunt!
De begane grond is in 2015 over de volle breedte met circa 2,5 meter uitgebouwd. Hierdoor is een royale leefruimte ontstaan waarin wonen en koken op een prettige manier samenkomen. De open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en via de openslaande deuren met grote glaspartijen loop je zo de achtertuin in. Binnen en buiten lopen hier op een natuurlijke manier in elkaar over, terwijl je vanuit de tuin volop geniet van het groene uitzicht en de bijzondere ligging aan de polder.
Ook boven is flink geïnvesteerd. In 2014 is de zolderverdieping verbouwd, voorzien van een vaste trap en een brede kunststof dakkapel van circa 5,5 meter. Dankzij de extra ruimte en het aanwezige daglicht is hier een volwaardige verdieping ontstaan, met volop mogelijkheden. Denk aan een eigen kamer voor de kinderen, een comfortabele thuiswerkplek, een logeerkamer of een hobbyruimte. Juist die combinatie van ruimte, een praktische indeling en het uitzicht over de polder maakt deze woning bijzonder aantrekkelijk voor wie graag ruim woont.
Gemoderniseerd en verduurzaamd
Ook op het gebied van onderhoud en comfort heeft deze woning veel te bieden. In 2022 zijn de badkamer en het separate toilet volledig vernieuwd. In 2023 zijn onder meer de PVC-vloeren op de begane grond en overloop vernieuwd, de trappen opnieuw bekleed en de wanden en plafonds opnieuw geschilderd.
Daarnaast is er door de jaren heen serieus werk gemaakt van isolatie. De woning is voorzien van spouwmuurisolatie, dubbele en/of HR++-beglazing, dakisolatie en extra vloerisolatie. De uitbouw is eveneens geïsoleerd en op het dak liggen tien zonnepanelen met een gezamenlijk vermogen van 3.800 Wp. Het resultaat is een comfortabele woning met energielabel A, waarbij de aanwezige isolatie en zonnepanelen bijdragen aan een energiezuiniger wooncomfort.
Ottoland: landelijk wonen in de Alblasserwaard
Ottoland is zo'n dorp waar het buitenleven nog echt dichtbij is. Midden in de Alblasserwaard woon je hier tussen de weilanden, sloten en karakteristieke boerderijen, met volop mogelijkheden om te wandelen, fietsen en varen. Het dorp heeft een landelijk en gemoedelijk karakter en vormt een fijne uitvalsbasis voor wie houdt van rust, ruimte en het typische polderlandschap.
Tegelijkertijd zijn de voorzieningen en plaatsen in de omgeving bereikbaar. Zo liggen onder meer Groot-Ammers, Giessenburg en Nieuwpoort in de regio en zijn er verbindingen richting grotere plaatsen in de Alblasserwaard en de Drechtsteden. Hier woon je dus heerlijk buiten, met de dagelijkse voorzieningen en de rest van de regio binnen bereik.
Highlights
AI-generated from the description
Unique open polder views
Back garden on canal with wide polder views.
Extended bright living room
Living room extended full width with French doors.
Sustainability with solar panels
Insulation, HR++ glass, ten solar panels and energy label A.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 435,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,991
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1967
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
109 m²
External storage space
6 m²
Plot size
145 m²
Volume in cubic meters
396 m³
Layout
Number of rooms
6 rooms (5 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Walk-in shower
Number of stories
3 stories
Facilities
Outdoor awning, mechanical ventilation, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
Energy label
A
Insulation
Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit HR (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)