Eye-catcherWonen aan de rand van Pingjum, direct aan het water met vrij uitzicht
Description
Aan de rand van Pingjum, direct aan het water en met vrij uitzicht over de landerijen, staat deze schitterende woning met aangebouwde schuur. De woning is de afgelopen jaren vrijwel volledig gerenoveerd en verduurzaamd, met veel respect voor de authentieke details. Hier woon je in een bijzonder geheel waar sfeer en comfort naadloos samenkomen.
De speelse woonkamer en eetkamer vormen samen een heerlijke leefruimte met veel lichtinval en openslaande deuren naar de tuin. Vanuit vrijwel iedere hoek geniet je van het vrije uitzicht en het buitenleven. Aansluitend bevindt zich de landelijke woonkeuken, een sfeervolle plek waar koken en samenzijn centraal staan.
Daarnaast beschikt de woning over een extra kamer met keukenblok. Ideaal als werkruimte, hobbykamer, praktijk aan huis of gastenverblijf.
Ook buiten klopt het plaatje. De ligging aan het water, de vrije tuin en de grote aangebouwde schuur bieden volop mogelijkheden voor liefhebbers van ruimte, opslag, hobby of werken aan huis.
INDELING
Begane grond:
Entree via vestibule, hal, aan de linkerkant de woonkamer met houtkachel en openslaande deuren naar het terras, rechts van de hal de gezellige woonkeuken, die volledig op maat gemaakt is en voorzien is van inbouwapparatuur en mooie materialen zoals een ongezoet granieten werkblad. Via de centrale hal komen we bij de bijkeuken en de toiletgroep, kelder met stahoogte, extra kamer met eveneens openslaande deuren naar het terras en voorzien van een eenvoudig keukenblok. Dan is er een ruime berging met trapopgang naar de zolder en toegang tot de grote schuur.
1e verdieping:
Royale overloop met leuk lichtdetail, waskoker en veel grote inbouwkasten. Totaal 3 slaapkamers, allen voorzien van vaste kasten en kunststofkozijnen met horren. Grote badkamer met whirlpool, dubbele wastafels, inloopdouche, toilet en een grote sauna... een echte wellness dus!
Boven de schuur is nog een enorme zolder (naar wens in te richten), deze is bereikbaar vanuit de berging met een vaste trap.
2e verdieping:
Op het woongedeelte is een recent geïsoleerde bergzolder, bereikbaar via een vlizotrap.
ALGEMEEN:
- Bouwjaar 1948.
- Energielabel B.
- Verwarming d.m.v. warmtepomp (hybride), warmtepompboiler (bj. 2024) en houtkachel.
- 14 zonnepanelen (410 Wp) in 2024 geplaatst.
- Waterontharder aanwezig.
- Meterkast volledig vernieuwd.
- Gehele woning is sinds 2005 na geïsoleerd.
- Deels houten kozijnen (geschilderd in 2021) op de verdieping kunststof kozijnen.
- Geweldige werk en/of hobbyruimte in de grote schuur met zolder.
- Een unieke woning op een prachtige locatie, waar karakter, ruimte en vrijheid op bijzondere wijze samenkomen!
Maak vrijblijvend een bezichtigingsafspraak via Makelaardij Jan de Lange!
Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 650,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,736
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1948
Surface areas and volume
Areas
Living area
174 m²
Other space inside the building
215 m²
Plot size
550 m²
Volume in cubic meters
1,440 m³
Layout
Number of rooms
7 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Double sink, walk-in shower, bath, and toilet
Number of stories
3 stories
Facilities
Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, flue, TV via cable, and solar panels