Wonen in hartje Rhenen met een royaal dakterras en uniek uitzicht!
Description
Wonen boven de daken van historisch Rhenen, met een uitzicht dat nooit verveelt!
Midden in het historische centrum van Rhenen, met de Cuneratoren als prachtig decor, vind je deze karakteristieke VIJFKAMER-BOVENWONING met een royaal dakterras op het zuiden. Een bijzondere plek waar je geniet van het levendige stadscentrum, terwijl je thuis alle rust en privacy ervaart. De woning is met veel gevoel voor stijl gemoderniseerd, waarbij authentieke details en hedendaags wooncomfort mooi samenkomen. Verdeeld over drie woonlagen biedt het appartement verrassend veel leefruimte, een smaakvolle afwerking en een warme sfeer dankzij de zorgvuldig gekozen materialen en kleuren. Ook aan duurzaamheid is gedacht: met goede isolatie, 13 zonnepanelen, een airco/inverter en energielabel B is de woning helemaal van deze tijd.
Het absolute hoogtepunt is zonder twijfel het dakterras. Hier zit je heerlijk in de zon, kijk je uit over de karakteristieke daken van Rhenen en geniet je van een prachtig zicht op de Cuneratoren. En zodra je de deur uitstapt, ligt alles binnen handbereik. Van gezellige restaurants en terrassen tot winkels, het NS-station en de uiterwaarden van de Rijn. De bovenwoning maakt bovendien deel uit van een kleinschalig complex met een gezonde VvE en beschikt over een eigen parkeerplaats en een gezamenlijke fietsenberging.
Een karakteristieke woning met het comfort van nu, midden in de stad en met een uitzicht waar je iedere dag opnieuw van geniet!
Indeling
Begane grond: Privé-parkeerplaats, afgesloten entree met video-intercom, gezamenlijke fietsenberging en trappenhuis naar het appartement.
1e woonlaag: Ruime ontvangsthal met garderobe-nis, meterkast en toiletruimte met fonteintje. Vanuit de hal is er toegang tot de uiterst sfeervolle woonkamer met grote raampartijen, gashaard en stalen openslaande deuren naar het royale dakterras. De open keuken is gesitueerd aan de straatzijde en uitgevoerd met een luxe SMEG-6-pitsfornuis met dubbele oven, SMEG-koelkast, afzuigkap, vaatwasser en Quooker. Het royale eetgedeelte, met uitzicht over het centrum, zorgt voor een fijne verbinding van de living met de keuken.
2e woonlaag: Overloop met trapopgang naar de derde verdieping. Op deze verdieping bevinden zich twee royale slaapkamers met dakkapellen en een derde kamer met dakvenster. De luxe badkamer is voorzien van een inloopdouche, tweede toilet en een badkamermeubel met wastafel en verwarmde spiegel.
3e woonlaag: Voorzolder met vaste schuifkast, wasmachine- en drogeraansluiting en cv-opstelling. De royale vierde slaapkamer beschikt over twee dakvensters met uitzicht op de Cuneratoren.
Buiten: Het riante dakterras op het zuiden is een heerlijke plek om te genieten van zon en privacy. Dat kan ook extra ontspannen vanuit de aanwezige jacuzzi (op natuurlijke basis). Hier kijk je uit over de daken van historisch Rhenen, een uitzicht dat werkelijk nooit verveelt. Op het terras bevindt zich daarbij ook nog eens een praktische houten berging.
MEER bijzonderheden:
- Woonoppervlak 121 m², inhoud ca. 433 m³;
- Unieke sfeer en woonoppervlak verdeeld over 3 fraai afgewerkte woonlagen;
- Goed geïsoleerd en voorzien van dubbel glas en 13 zonnepanelen.
- Binnen schilderwerk uitgevoerd in 2025;
- Gezonde Vereniging van Eigenaren, servicekosten € 117,75 per maand;
- Eigen parkeerplaats en fietsenberging op de begane grond;
- Aanvaarding in overleg.
Highlights
AI-generated from the description
Sunny roof terrace with views
Spacious south-facing roof terrace with Cuneratoren view.
Atmospheric living with kitchen
Bright living room with gas fireplace and open kitchen with SMEG.
Comfortable and energy efficient
Well insulated, double glazing, 13 solar panels and airco/inverter.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Service charges
€ 118 per month
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 625,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,165
Status
Available
VVE (Owners Association) contribution
€ 117.75 per month
Construction
Type apartment
Upstairs apartment (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1941
Specific
Protected townscape or village view (permit needed for alterations) and partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
121 m²
Exterior space attached to the building
2 m²
External storage space
5 m²
Volume in cubic meters
433 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Walk-in shower, toilet, and washstand
Number of stories
3 stories
Facilities
Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, and solar panels
Energy
Energy label
B
Insulation
Roof insulation, double glazing and insulated walls
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)