New
Tulpenstraat 3-A2231 GV RijnsburgCentrum
€ 485,000 k.k.
- 97 m²living area
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Ben je op zoek naar een verrassend ruime en moderne maisonnettewoning met drie slaapkamers? Dan is Tulpenstraat 3A in Rijnsburg absoluut een bezichtiging waard. Deze verzorgde woning beschikt over een moderne keuken, een royale woonkamer met grote raampartijen, drie goed bemeten slaapkamers en een nette badkamer en toiletruimte. Daarnaast is de woning voorzien van veel praktische bergruimte en een separate berging op de begane grond.
De woning is centraal gelegen in Rijnsburg, op korte afstand van diverse winkels, supermarkten, scholen en sportverenigingen. Voor de dagelijkse boodschappen loop je zo naar het nabijgelegen winkelcentrum. Ook de uitvalswegen richting Leiden, Den Haag en Amsterdam zijn eenvoudig bereikbaar via de N206 en A44. Daarnaast bevinden het strand, de boulevard en de duinen van Katwijk zich op korte fietsafstand.
Nieuwsgierig geworden? Neem dan snel contact met ons op om een bezichtiging in te plannen!
De indeling is als volgt:
Eerste verdieping:
Via de entree kom je in de hal met meterkast, trapopgang en een modern toilet met fonteintje. Vanuit de hal bereik je de royale woonkamer. Dankzij de grote raampartijen aan de voorzijde is deze ruimte heerlijk licht en voelt deze extra ruim aan. Er is een praktische trapkast aanwezig voor extra bergruimte en volop plaats voor een comfortabele zithoek en een grote eettafel.
Aan de achterzijde bevindt zich de moderne keuken, uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken heb je toegang tot het balkon, waar je heerlijk buiten kunt zitten.
Tweede verdieping:
Op de tweede verdieping bevinden zich drie slaapkamers van goed formaat. De hoofdslaapkamer beschikt over praktische vaste kastruimte. Ook de andere slaapkamers zijn ideaal te gebruiken als kinder-, werk- of logeerkamer. De slaapkamer aan de voorzijde beschikt eveneens over een vaste kast. Daarnaast is in de slaapkamers aan de achterzijde extra bergruimte aanwezig achter de knieschotten. De badkamer (in 2025 gedeeltelijk vernieuwd) is netjes afgewerkt en voorzien van een douche, wastafelmeubel en toilet. Op de overloop bevindt zich daarnaast een praktische kast met de aansluiting voor de wasmachine en de cv ketel.
Bijzonderheden:
-Royale maisonnettewoning met drie slaapkamers
-Gezamenlijke berging voor fietsen op de begane grond
-Separate berging op de eerste verdieping.
-Vernieuwde meterkast (2025)
-Centrale ligging nabij winkels en voorzieningen
-De servicekosten bedragen circa € 271,- per maand
-Uitvalswegen richting Leiden, Den Haag en Amsterdam goed bereikbaar
Ten aanzien van de juistheid van de vermelde informatie kan door ons kantoor geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend.
Gebruiksoppervlakte wonen: De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 485,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,000
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 271.19 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 296 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- RIJNSBURG B 6166
- Periodic contribution
- Yes (€ 271.19 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
16-5-2026
On Funda
Neighborhood

Centrum
Rijnsburg- Residents
- 4,150
- Family with children
- 6%
- Avg. asking price / m²
- € 4,963
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.