Leede 104707 DW RoosendaalKroeven-Noordwest
€ 665,000 k.k.
- 120 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Description
Ruim en uitstekend verzorgd appartement op de derde verdieping met moderne keuken (2023), vernieuwde badkamer (circa 2024), royaal balkon en eigen parkeerplaats!
Op een aantrekkelijke locatie in Roosendaal, in een verzorgd appartementencomplex aan de Leede, bieden wij dit comfortabele en uitstekend onderhouden appartement aan.
Het appartement beschikt over een royale en lichte woonkamer, een moderne keuken uit 2023 met Siemens inbouwapparatuur, een recent vernieuwde badkamer, een ruim overdekt balkon en een eigen parkeerplaats in de ondergelegen parkeerkelder.
De woning is de afgelopen jaren geheel vernieuwd en met zorg afgewerkt. Zo is in 2023 een nieuwe keuken geplaatst, is de badkamer circa twee jaar geleden vernieuwd en beschikt het appartement over een Intergas HRE cv-ketel uit 2024.
Ook aan het wooncomfort is gedacht, met onder andere airconditioning in de woonkamer, screens, HR++ beglazing, een WTW-installatie en een videofooninstallatie.
De fraaie PVC-vloer in eiken visgraatmotief in het woongedeelte en de eikenhouten vloer in het slaapgedeelte zorgen voor een warme en sfeervolle uitstraling.
Een heerlijk appartement voor wie comfortabel en gelijkvloers wil wonen, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.
Indeling
Begane grond
Via de gezamenlijke entree van het appartementencomplex, gebouwd omstreeks 2007, zijn de appartementen bereikbaar.
De entree beschikt over een videofooninstallatie waarmee bezoekers op afstand kunnen worden ontvangen.
Derde verdieping
Bij binnenkomst in het appartement valt direct de verzorgde afwerking op.
De royale woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en biedt voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek en een ruime eethoek.
Vanuit de woonkamer geniet u van een fraai uitzicht op de omgeving. De aanwezige airconditioning zorgt voor extra comfort tijdens warme zomerdagen.
Het woongedeelte is voorzien van een fraaie PVC-vloer in eiken visgraatmotief, die de ruimte een eigentijdse en warme uitstraling geeft.
De eethoek bevindt zich direct bij de grote schuifpui naar het balkon, waardoor binnen en buiten op een prettige manier met elkaar verbonden zijn.
Keuken (2023)
De moderne open keuken is in 2023 vernieuwd en uitgevoerd in een lichte kleurstelling, gecombineerd met een fraai werkblad en bijpassende achterwand in marmerlook.
De keuken beschikt over diverse Siemens inbouwapparaten, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser en oven. De praktische kastruimte en het ruime werkblad maken de keuken niet alleen stijlvol, maar ook bijzonder functioneel.
Bijkeuken
Aansluitend aan de keuken bevindt zich de ruime en praktische bijkeuken, voorzien van extra kastruimte.
Hier bevindt zich onder andere de cv-installatie (2024). Daarnaast biedt de bijkeuken volop ruimte voor het opbergen van voorraad, huishoudelijke artikelen en overige benodigdheden.
Slaapkamer I
De slaapkamer is ruim opgezet en biedt voldoende plaats voor een tweepersoonsbed en kastenwand.
De kamer is voorzien van een mooie eikenhouten vloer, die bijdraagt aan de warme uitstraling.
Slaapkamer II
De tweede slaapkamer is ruim opgezet en biedt voldoende plaats voor een tweepersoonsbed.
De kamer is voorzien van een fraaie eikenhouten vloer en beschikt over een praktische inbouwkast over de volledige diepte van de kamer, waardoor er volop bergruimte aanwezig is.
Dankzij de veelzijdige indeling is deze kamer ook uitstekend geschikt als werk-, logeer- of hobbykamer.
Badkamer (circa 2024)
De recent vernieuwde badkamer is uitgevoerd met lichte wandtegels in marmerlook, gecombineerd met donkere accenten en een houtlook tegelvloer.
De badkamer beschikt over een comfortabel seniorenbad met instapdeur, een afzonderlijke inloopdouche met zwarte douchewand en regendouche, een wastafelmeubel en een designradiator.
Het seniorenbad maakt het mogelijk om comfortabel en met een lage instap te baden, terwijl de afzonderlijke inloopdouche het dagelijkse gebruiksgemak vergroot.
Bergruimte - wasruimte
Het appartement beschikt daarnaast over een praktische bergruimte, grenzend aan de hal met aansluitingen voor een wasmachine en droger.
Deze ruimte biedt tevens voldoende mogelijkheden voor het opbergen van huishoudelijke artikelen, en kan dienen als garderobe. Hierdoor blijven de overige woonvertrekken netjes en opgeruimd.
Balkon
Via de schuifpui is het royale, overdekte balkon bereikbaar. Dankzij de ruime afmetingen is hier voldoende plaats voor een complete tuinset.
Het balkon biedt een fraai uitzicht op het groen (Watermolenbeek), het water en de omliggende bebouwing. De aanwezige zonwering zorgt ervoor dat ook op zonnige dagen comfortabel buiten gezeten kan worden.
Een heerlijke plek om te genieten van het buitenleven!
Parkeerkelder
In de ondergelegen parkeerkelder beschikt het appartement over een eigen parkeerplaats. Hiermee is parkeren bij thuiskomst altijd goed geregeld.
Bijzonderheden
- Gelegen op de derde verdieping van een verzorgd appartementencomplex;
- Bouwjaar 2007;
- Energielabel A!
- Moderne keuken uit 2023, voorzien van Siemens inbouwapparatuur;
- Badkamer vernieuwd omstreeks 2024, voorzien van seniorenbad met instapdeur en afzonderlijke inloopdouche;
- Intergas HRE cv-ketel uit 2024;
- Royale en lichte woonkamer met airconditioning;
- Fraaie PVC-vloer in eiken visgraatmotief in het woongedeelte;
- Eikenhouten vloer in het slaapgedeelte;
- HR++ beglazing;
- Warmteterugwininstallatie (WTW);
- Royaal overdekt balkon met fraai uitzicht;
- Eigen parkeerplaats in de ondergelegen parkeerkelder;
- VVE bijdrage € 192,93 per maand.
- Aandeel reservefonds € 7.488,18
Ligging
Het appartement is gelegen aan de Leede in Roosendaal, in een prettige woonomgeving met water en groen in de directe nabijheid.
De ligging biedt een mooie combinatie van rustig wonen en de nabijheid van dagelijkse voorzieningen. Het centrum van Roosendaal, winkels, supermarkten en overige voorzieningen zijn goed bereikbaar.
Ook de uitvalswegen richting Breda, Bergen op Zoom en Antwerpen bevinden zich op korte afstand.
Bent u op zoek naar een comfortabel en uitstekend verzorgd appartement met een recent vernieuwde keuken en badkamer, een royaal balkon en een eigen parkeerplaats? Dan nodigen wij u graag uit voor een bezichtiging van Leede 10 in Roosendaal!
Highlights
AI-generated from the description
Modern kitchen and living
Open 2023 kitchen with Siemens appliances and bright living
Spacious balcony with views
Large covered balcony with awning and views of green and water
Private space in parking garage
Always your own parking space in the underground garage
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 665,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,542
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 192.93 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
- Type of roof
- Flat roof
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- Volume in cubic meters
- 400 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- ROOSENDAAL EN NISPEN D 9795
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ROOSENDAAL EN NISPEN D 9795
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside waterfront, in centre and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 192.93 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Curious what your home is worth?
See your estimated home value and discover what's happening in your neighborhood.
Popularity
1,745x
Viewed
17x
Saved
20-10-2026
On Funda
Neighborhood

Kroeven-Noordwest
Roosendaal- Residents
- 1,000
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 3,539
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



