New
Mariaplein 494702 GM RoosendaalFatima-villapark
€ 459,000 k.k.
- 90 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Description
Comfortabel wonen op de bovenste verdieping, met een royaal balkon, fraai uitzicht, een eigen parkeerplaats én de mogelijkheid tot een tweede slaapkamer! Dit lichte appartement is gelegen aan de rand van het bruisende centrum van Roosendaal, te midden van een fraai aangelegde privé-parktuin. Dankzij de ligging op de bovenste verdieping geniet u van veel rust, privacy en een vrij uitzicht over de stad en het omliggende groen. Het appartement beschikt daarnaast over energielabel A.
Op loopafstand bevinden zich supermarkten, gezellige horecagelegenheden, het stadscentrum en diverse medische voorzieningen. Ook de uitvalswegen richting Breda, Rotterdam en Antwerpen zijn uitstekend bereikbaar. Het appartement biedt volop mogelijkheden om geheel naar eigen smaak te worden gemoderniseerd!
Begane grond:
De hoofdentree is voorzien van een automatische deur en een recent vernieuwd video-/intercomsysteem. Vanuit de centrale hal bereikt u met de lift of via het trappenhuis de bovenste verdieping. Daarnaast biedt de entree toegang tot de fraai aangelegde gezamenlijke parktuin en de individuele bergingen op de begane grond.
Het afgesloten parkeerterrein is uitsluitend toegankelijk voor bewoners en is voorzien van een slagboom, die met een eigen afstandsbediening kan worden geopend. De bijbehorende berging beschikt over een praktische doorgang naar zowel buiten als het parkeerterrein, ideaal voor het stallen van fietsen.
Appartement:
Via de lift of het trappenhuis bereikt u de vierde (bovenste) verdieping. Op deze verdieping bevinden zich slechts drie appartementen, wat zorgt voor een rustige woonomgeving. Via de entree bereikt u de ruime hal, die toegang biedt tot de woonkamer, de dichte keuken, de slaapkamer, de badkamer, de separate toiletruimte, de inpandige berging en de meterkast.
De royale woonkamer ontvangt veel natuurlijk daglicht dankzij de grote raampartijen en biedt volop ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een royale eethoek. Via de schuifpui heeft u toegang tot het royale, betegelde balkon van (ca. 10 m²), voorzien van elektrische zonwering.
De dichte keuken is uitgevoerd in een praktische L-opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur.
Het appartement beschikt momenteel over één royale slaapkamer met veel natuurlijk licht. De oorspronkelijke tweede slaapkamer is bij de woonkamer betrokken, waardoor een extra ruime leefruimte is ontstaan. Het realiseren van een tweede slaapkamer is relatief eenvoudig.
De volledig betegelde badkamer is voorzien van een ligbad, een douchecabine, een dubbele wastafel en een raam voor natuurlijke ventilatie.
De inpandige berging biedt plaats aan de cv-ketel (2023), de aansluitingen voor de wasmachine en droger en beschikt daarnaast over voldoende bergruimte.
Balkon:
Het royale balkon is voorzien van zonwering en biedt volop ruimte voor een comfortabele lounge- of eetset. Dankzij de ligging op de bovenste verdieping geniet u hier van veel privacy, rust en een vrij uitzicht over de stad en het omliggende groen.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar ca. 1999
- Gelegen op de bovenste verdieping
- Mogelijkheid tot een 2de slaapkamer
- Royaal balkon van ca. 10 m²
- Eigen parkeerplaats en berging
- Servicekosten ca. € 194,21 per maand
- Energielabel A
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 459,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,100
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 194.21 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1999
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 90 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 275 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and bath
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, elevator, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 5th floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- In ownership
Cadastral data
- ROOSENDAAL EN NISPEN C 10280
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ROOSENDAAL EN NISPEN C 10280
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 194.21 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
986x
Viewed
8x
Saved
21-7-2026
On Funda
Neighborhood

Fatima-villapark
Roosendaal- Residents
- 2,105
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,695
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



