"Een licht en comfortabel tweekamerappartement van circa 61 m2 op de vijfde verdieping van MIX A, met een eigen ontmoetbalkon aan de leefgalerij.
Via de openslaande deuren vanuit de slaapkamer stap je naar buiten, waar je geniet van het uitzicht op de Koningslaan en de levendige sfeer van de omgeving.
Binnen vind je een ruime woonkamer met open keuken, een slaapkamer met badkamer en-suite, een separaat toilet en een berging - alles wat je nodig hebt voor modern en comfortabel wonen.
Optioneel: parkeerplaats in de inpandige parkeergarage voor € 27.500,-.
Hier komen rust, gezelligheid en stadse elegantie samen."
Grootstedelijk én verbonden wonen: dat kun je in MIX A. Het gebouw telt 13 woonlagen met in totaal 105 woningen.
Vanaf de tweede tot en met de vijfde verdieping vind je de leefgalerijen met brede ontmoetbalkons: plekken waar buren elkaar spontaan tegenkomen. Hogerop, van de zesde tot en met de dertiende verdieping, zijn de appartementen bereikbaar via de lifthal en de corridor. Iedere woning heeft een eigen buitenruimte én toegang tot de groene binnentuin.
De 2-kamer appartementen
Hier geniet je van een slim ingedeelde woning met een lichte woonkamer en een comfortabele slaapkamer. De appartementen zijn voorzien van een volledige keuken, hoogwaardig sanitair en stijlvol tegelwerk. Buiten geniet je van je eigen privé balkon, een ontmoetbalkon of een royale tuin op het dek. De keuze is aan jou! Daarnaast beschik je over fietsplekken op de begane grond en is er een privé parkeerplaats separaat te koop.
• Woonoppervlakten van ca. 61m2
• 2 kamers waarvan 1 slaapkamer
• Complete keuken, sanitair en tegelwerk
• Ontmoetbalkon van ca. 4m2 op het noordoosten
• Fietsplekken in de stalling op de begane grond
• Privé parkeerplaats (separaat te koop)
Planning
Goed nieuws! Geen onzekerheden meer, de omgevingsvergunning voor MIX rdam is onherroepelijk. Dat betekent dat er meteen groen licht is voor de bouw zodra aan alle verkoopvoorwaarden is voldaan. De verwachting is dat de bouw in de zomer van 2026 start, circa 24 maanden later kan jij je appartement al betrekken!
Locatie
MIX rdam ligt in een verrassend groene hoek van Rotterdam. Met het Prinsenpark, de Kralingse Plas en diverse sportvoorzieningen om de hoek, is de natuur nooit ver weg. Tegelijkertijd sta je met de metro of de fiets binnen 20 minuten in hartje centrum. De wijk Het Lage Land is volop in ontwikkeling. Nieuwe woningen en voorzieningen brengen nog meer nieuw leven in de wijk. Hier woon je ontspannen, en toch in een dynamische omgeving. Alles wat je nodig hebt is dichtbij: winkels, scholen, sportvoorzieningen, kinderopvang, OV en uitvalswegen.
Ondanks dat deze aanmelding met grote zorgvuldigheid heeft samengesteld, kunnen geen rechten worden ontleend aan teksten, berekeningen, aanbiedingen evenals aan afgebeelde illustraties en artists-impressies. Deze zijn uitsluitend bedoeld als voorbeeld en daardoor niet bindend voor het eindresultaat. Alle informatie, ook prijzen en voorwaarden, kunnen aan verandering onderhevig zijn.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 382,495 vrij op naam
Asking price per m²
€ 6,270
Status
Available
Construction
Year of construction
After 2020
Type apartment
Apartment with shared street entrance (apartment)
Building type
New property
Quality marks
Woningborg Garantiecertificaat
Surface areas and volume
Areas
Living area
61 m²
Exterior space attached to the building
4 m²
Volume in cubic meters
158 m³
Layout
Number of rooms
2 rooms (1 bedroom)
Number of stories
1 story
Located at
5th floor
Energy
Energy label
A++
Insulation
Completely insulated
Heating
District heating, complete floor heating and heat recovery unit