New
Cargadoorskade 543071 AW RotterdamKop van Zuid - Entrepot
€ 399,500 k.k.
- 81 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Description
Een zeer leuk appartement met een ruime woonkamer, veel lichtinval en een fraai uitzicht over de jachthaven!
Via de hal krijgt u toegang tot de verschillende vertrekken van de woning. De ruime en lichte woonkamer beschikt over veel natuurlijke lichtinval, en biedt middels openslaande deuren toegang tot het inpandige Franse balkon. Vanuit de zonnige woonkamer geniet u van een heerlijk uitzicht over de jachthaven. De nette open keuken in L-opstelling is voorzien van verschillende inbouwapparatuur en de geheel betegelde badkamer is netjes afgewerkt met bad en (regen)douche. Daarnaast beschikt het appartement over twee slaapkamers, gelegen aan de voorzijde van de woning. Ook is er een inpandige berging. Het geheel is goed onderhouden met o.a. zonwering bij elk raam en een nieuw ventilatiesysteem. De gezamenlijke binnentuin biedt een parkachtige sfeer met veel groen, grote bomen en speelse hoogteverschillen.
Cargadoorskade 54 is gelegen in de populaire wijk Kop van Zuid – Entrepot, een levendige en waterrijke omgeving nabij het centrum van Rotterdam. De jachthaven brengt veel sfeer: zomers een levendig decor van af en aan varende bootjes en 's winters feestelijk verlicht met kerstlampjes. In de directe omgeving bevinden zich diverse horeca, supermarkten en recreatiemogelijkheden. De bereikbaarheid is uitstekend dankzij Randstadrail, metro-, tram- en bushaltes op korte afstand en de nabijheid van uitvalswegen richting de A16 en A20. Daarnaast bent u binnen enkele minuten in het bruisende stadscentrum van Rotterdam. De omgeving kenmerkt zich door de moderne uitstraling, gezellige sfeer aan het water en het fraaie uitzicht over de haven en de Maas.
De indeling van de woning is als volgt:
Derde verdieping:
- Middels de hal krijgt u toegang tot de verschillende vertrekken van de woning;
- Volledig betegelde toiletruimte met wandcloset en fonteintje;
- Ruime en lichte woonkamer met inpandige Franse balkon middels openslaande deuren;
- De open nette keuken in L-vorm is voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap (2026), koelkast met vriesvak, combimagnetron en vaatwasser (2023);
- De geheel betegelde badkamer is voorzien van een ligbad, (regen)douche, wastafelmeubel en designradiator. Grotendeels gerenoveerd in 2024;
- Twee slaapkamers gelegen aan de voorzijde van de woning;
- Inpandige berging.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1995;
- Portiekflat met lift;
- Woonoppervlakte ca. 81m²;
- Inhoud ca. 268 m³;
- Energielabel A;
- Gemeenschappelijke binnentuin;
- Voorzien van houten kozijnen met dubbele en HR++ beglazing en raamhorren;
- Uitvalschermen of screens met afstandsbediening bij alle ramen;
- Actieve VvE met een maandelijkse bijdrage van €254,35;
- De woning is gelegen op erfpacht grond: afgekocht tot 03-04-2061;
- Verwarming en warmwater middels Cv-combiketel (Intergas | 2018 | eigendom);
- Inpandige fietsenstalling met eigen plek.
De oplevering vindt plaats in overleg.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.
Toelichtingsclausule NEN2580:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 399,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,932
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 254.35 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1995
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 81 m²
- Volume in cubic meters
- 268 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 3rd floor
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- ROTTERDAM Q 6450
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Paid until 03-04-2061
- Periodic contribution
- Yes (€ 254.35 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
777x
Viewed
37x
Saved
19-5-2026
On Funda
Neighborhood

Kop van Zuid - Entrepot
Rotterdam- Residents
- 8,945
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,629
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.