Sold
Pinasplein 13-B3028 XV RotterdamOud Mathenesse
€ 225,000 k.k.
- 52 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 31, 2026
- Date of sale
- April 20, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Ruim 3-kamer appartement met twee balkons!
Dit goed onderhouden appartement aan het Pinasplein in Rotterdam biedt een uitstekende indeling en veel lichtinval. De woning beschikt over twee ruime slaapkamers, een lichte woonkamer en twee balkons, waarvan een aan de voorzijde en een aan de achterzijde, perfect voor zowel ochtend- als avondzon. De locatie is uitstekend: nabij winkels, openbaar vervoer en groene ruimten. Een ideale keuze voor wie centraal en comfortabel wil wonen!
HIGHLIGHTS
+ Twee balkons
+ Lichte woonkamer met praktische indeling
+ Ruime slaapkamers voor optimaal comfort
GEZAMENLIJKE RUIMTE
De gemeenschappelijke ruimte is goed verzorgd en bevindt zich op de begane grond. Hier vindt u de brievenbussen en het trappenhuis, dat toegang biedt tot de appartementen.
INDELING
Bij binnenkomst in de woning kom je in de hal, die toegang biedt tot de verschillende vertrekken. De woonkamer is ruim en licht door de grote ramen, en biedt voldoende ruimte voor een zithoek. De gesloten keuken is praktisch ingericht en biedt veel opbergruimte en werkruimte. Vanuit de keuken heb je toegang tot het achterbalkon, ideaal om van de buitenlucht te genieten.
De twee slaapkamers zijn beide van goed formaat. De slaapkamer van ca. 11m² heeft ook toegang tot het tweede balkon, wat zorgt voor extra buitenruimte en een rustige sfeer. De andere slaapkamer van ca. 7m² ligt aan de voorzijde van het appartement en kan perfect dienen als extra slaapkamer of een fijne werkkamer.
De badkamer is voorzien van een douche en wastafel en heeft een praktische indeling. Daarnaast is er een separaat toilet, wat extra comfort biedt.
OMGEVING
De woning ligt in een rustige woonwijk, maar is tegelijkertijd centraal gelegen. Je vindt hier diverse winkels, eetgelegenheden en openbaar vervoer op loopafstand, wat het eenvoudig maakt om het centrum van Rotterdam of andere belangrijke plekken in de stad snel te bereiken. Het groene Pinaspark ligt ook vlakbij, ideaal voor een rustige wandeling of om te ontspannen in de natuur.
Klinkt dit als jouw ideale thuis? Loop alvast in 3D door de woning om alle ruimtes te bekijken en maak snel een afspraak voor een bezichtiging!
PLUSPUNTEN
+ Energielabel C
+ Twee balkons
+ Separaat toilet
+ Rustige locatie nabij voorzieningen
+ Praktische indeling
+ Goede bereikbaarheid van openbaar vervoer
+ Twee ruime slaapkamers
+ Nabij Pinaspark en groenvoorzieningen
+ Geschikt voor zowel starters als kleine gezinnen
+ Lichte en ruime woonkamer
BIJZONDERHEDEN
> VvE bijdrage van ca. €140,- per maand
ouderdoms-, asbest en loodclausule zijn van toepassing
OMGEVING
Benieuwd naar de omgeving? Bekijk alle voorzieningen onder het kopje ‘In de buurt’!
INTERESSE?
Dan nodigen we je uit om contact met ons op te nemen. We vertellen je graag meer over deze woning en zorgen ervoor dat je overige stukken en algemene voorwaarden verkopend makelaar digitaal via jouw persoonlijke Move account kunt bekijken.
ONZE TIP
Aankopen? Schakel jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in! De NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je veel tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 225,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,327
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 140.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1951
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 52 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 176 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2009, in ownership
Cadastral data
- ROTTERDAM AA 2081
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 140.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,129x
Viewed
78x
Saved
31-3-2026
On Funda
Neighborhood

Oud Mathenesse
Rotterdam- Residents
- 6,990
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 3,960
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




