New
Frankendaal 1353075 XR RotterdamVreewijk
€ 290,000 k.k.
- 70 m²living area
- 118 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Description
Frankendaal 135 te Rotterdam, een woning met potentie, een eigen tuin en volop ruimte voor jouw ideeën. Het is een interessante kans voor wie niet bang is om de handen uit de mouwen te steken. Met circa 73 m² woonoppervlakte, een voor- én achtertuin en de mogelijkheid om de woning volledig naar eigen smaak te moderniseren, kun je hier jouw eigen droomwoning creëren.
De woning verkeert momenteel in een gedateerde en matige onderhoudsstaat en dient op diverse onderdelen gemoderniseerd te worden. Er moet dan ook rekening worden gehouden met een aanzienlijke investering na aankoop. Daar staat tegenover dat je de woning volledig naar eigen inzicht kunt aanpakken en voorzien van een nieuwe uitstraling en afwerking.
Volop mogelijkheden
De woning biedt een goede basis voor starters, jonge gezinnen en handige kopers die op zoek zijn naar een woning met potentie. In plaats van concessies te doen aan de afwerking, krijg je hier juist de mogelijkheid om de woning stap voor stap volledig naar jouw wensen te maken.
Tijdens de opname zijn diverse oudere lekkagesporen waargenomen. Ook is er momenteel geen cv-ketel aanwezig. De cv-installatie is nog aanwezig, maar de moederhaard is verwijderd. Hierdoor kan de woning op dit moment niet worden verwarmd. Deze punten dienen nadrukkelijk meegenomen te worden in de plannen en begroting voor de modernisering.
Voor- en achtertuin
Een mooi pluspunt van deze woning is de aanwezigheid van zowel een voor- als achtertuin. De buitenruimte biedt volop mogelijkheden om een fijne plek te creëren om te ontspannen, te spelen of gezellig buiten te zitten.
Met de juiste aanpak kan zowel de woning als de tuin worden omgetoverd tot een eigentijdse en sfeervolle plek die helemaal aansluit bij jouw wensen.
Ben jij op zoek naar een woning met potentie en zie jij het als een uitdaging om deze woning nieuw leven in te blazen?
Dan is Frankendaal 135 zeker een bezichtiging waard.
Bijzonderheden;
- woonoppervlakte 70m2
- bouwjaar 1931
- er is geen verwarming/ warmwatervoorziening aanwezig
- het perceel dient nog kadastraal ingemeten te worden, kosten koper, perceel ca. 118m2
- woning met veel potentie
Diverse aanvullende voorwaarden van toepassing, waaronder:
- Zelfbewoningsplicht
- Ouderdoms- en niet-zelfbewoningsclausule
- Asbestclausule
- Geen garantie op apparatuur
- Tuinonderhoudsverplichting
- Rijks beschermd stads of dorpsgezicht
- energielabel verbeter verplichting
Neem contact op voor een bezichtiging – we laten deze bijzondere woning graag aan je zien!
Wij adviseren u uw eigen NVM-makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object.
De woning is opgemeten conform de branchebrede meetinstructie, bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De instructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Als het gebruiksoppervlak voor u essentieel is dan stellen wij u graag in de gelegenheid de woning zelf op te (laten) meten.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in
onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 290,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,143
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1931
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 118 m²
- Volume in cubic meters
- 283 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Partly double glazed
Cadastral data
- ROTTERDAM V 6026
- Cadastral map
- Area
- 118 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
19-8-2026
On Funda
Neighborhood

Vreewijk
Rotterdam- Residents
- 15,870
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 3,920
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




