New
Arendstraat 184458 AS 's-Heer ArendskerkeEindewege
€ 480,000 k.k.
- 122 m²living area
- 2,520 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Eye-catcherVrijstaand en landelijk wonen met garage op royaal perceel
Description
Aan een rustige locatie in het landelijke ’s-Heer Arendskerke staat deze charmante vrijstaande woning met garage, carport en een uitzonderlijk ruim perceel. De woning combineert karakteristieke elementen met een sfeervolle en verzorgde afwerking. Binnen treft u onder andere een royale woonkamer met houtkachel, houten vloerdelen en authentieke details, terwijl buiten de prachtig aangelegde tuin met diverse fruitbomen, gazons en volwassen beplanting volop rust en privacy biedt. Met meerdere slaapkamers, een ruime garage en een perceel dat volop mogelijkheden biedt voor tuinliefhebbers, is dit een ideale woning voor wie vrij wil wonen in een groene omgeving.
Begane grond
Via de verzorgde oprit bereikt u de entree van de woning. In de hal bevinden zich de meterkast, een praktische trapkast, de trapopgang naar de eerste verdieping en de toegang tot de woonkamer.
De woonkamer vormt het hart van de woning en ademt direct sfeer. De ruimte is voorzien van een fraaie houten vloer, karakteristieke balkenplafonds en een gezellige houtkachel tegen een gemetselde wand. Grote raampartijen aan meerdere zijden zorgen voor een prettige lichtinval en bieden een fraai uitzicht op het omliggende groen. De woonkamer loopt vloeiend over in de eetkamer, waardoor een royale leefruimte ontstaat met voldoende plaats voor een ruime zithoek en een grote eettafel.
Vanuit de eetkamer bereikt u de keuken. Deze landelijke keuken is uitgevoerd in lichte kleuren en beschikt over diverse onder- en bovenkasten, een houten werkblad, een gaskookplaat, een dubbele spoelbak en een combi-oven. Het grote raam boven het aanrecht biedt een prachtig uitzicht op de tuin.
Op de begane grond bevindt zich tevens een praktische bijkeuken. Deze ruimte is ideaal voor het opbergen van huishoudelijke spullen en beschikt over de aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Daarnaast bevindt zich op de begane grond de badkamer. Deze is uitgerust met een ligbad, douchecabine, wastafel en handdoekradiator. Ook is er een separate toiletruimte aanwezig. De badkamer is voorzien van elektrische vloerverwarming.
Aangrenzend aan de bijkeuken bevindt zich de ruime garage, die volop mogelijkheden biedt voor het stallen van een auto, het uitoefenen van hobby’s of het creëren van extra bergruimte.
Eerste verdieping
Via de vaste trap bereikt u de eerste verdieping, die is verdeeld over het woonhuis en de ruimte boven de bijkeuken. Op deze verdieping bevinden zich in totaal vier slaapkamers: twee slaapkamers in het woonhuis en twee extra slaapkamers boven de bijkeuken. Dankzij de aanwezige dak- en gevelramen zijn de kamers aangenaam licht en uitstekend geschikt als slaap-, werk- of hobbyruimte.
Daarnaast beschikt deze verdieping over een separate toiletruimte met wastafel. De karakteristieke kapconstructie en de praktische bergruimten onder de schuine dakvlakken zorgen voor extra sfeer en optimaal gebruiksgemak.
Tweede verdieping
Bergzolder: Deze ruimte biedt praktische opslagmogelijkheden voor seizoensspullen en andere zaken die u uit het zicht wilt bewaren.
Tuin
De tuin vormt zonder twijfel één van de absolute pluspunten van deze woning. Rondom de woning ligt een fraai aangelegde en uitstekend onderhouden tuin met royale gazons, kleurrijke borders, volwassen bomen en diverse fruitbomen. Een bijzonder element is de aanwezigheid van zowel een sierlijke vijver als een natuurlijke natuurvijver, die zorgen voor een rustgevende en sfeervolle uitstraling en een paradijs vormen voor liefhebbers van natuur en buitenleven.
De verschillende tuingedeelten bieden zowel zonnige als schaduwrijke plekken, waardoor u op ieder moment van de dag een fijne plek vindt om te ontspannen en te genieten van de groene omgeving. Het royale perceel creëert een heerlijk gevoel van vrijheid en privacy en biedt talloze mogelijkheden voor tuinliefhebbers, gezinnen en iedereen die graag buiten leeft.
Daarnaast beschikt het erf over een ruime oprit, een garage en een carport, waarmee ook op praktisch vlak aan alle wensen wordt voldaan.
Bijzonderheden
• Vrijstaande woning op een royaal perceel
• Rustige en landelijke ligging
• Sfeervolle woonkamer met houtkachel
• Houten vloerdelen en karakteristieke details
• Vier slaapkamers
• Badkamer op de begane grond
• Tweede toiletruimte op de eerste verdieping
• Ruime garage en carport aanwezig
• Fraai aangelegde tuin met volwassen beplanting
• Diverse fruitbomen op eigen terrein
• Veel privacy en volop buitenruimte
• De garage is voorzien van 3 fasen krachtstroom en een gaskachel
• Bergzolder
Een woning als deze biedt een zeldzame combinatie van karakter, ruimte en buitenleven. Wij laten u graag zelf ervaren wat deze bijzondere plek in ’s-Heer Arendskerke zo aantrekkelijk maakt.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 480,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,934
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1920
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 122 m²
- Other space inside the building
- 26 m²
- Exterior space attached to the building
- 37 m²
- Plot size
- 2,520 m²
- Volume in cubic meters
- 564 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, rolldown shutters, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2017, in ownership
Cadastral data
- GOES U 18
- Cadastral map
- Area
- 1,980 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- GOES U 19
- Cadastral map
- Area
- 540 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Rural and unobstructed view
- Garden
- Back garden, surrounded by garden and front garden
- Back garden
- 1,606 m² (30.00 metre deep and 57.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
519x
Viewed
28x
Saved
18-6-2026
On Funda
Neighborhood

Eindewege
's-Heer Arendskerke- Residents
- 215
- Family with children
- 29%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



