New
Saksenhorst 122171 VR SassenheimHorsten en Vorsten
€ 555,000 k.k.
- 124 m²living area
- 140 m²plot size
- 4bedrooms
- A+++energy label
Description
Duurzaam, verrassend ruim en instapklaar wonen aan de rand van Sassenheim met optioneel een losse garage.
In een autoluwe straat aan de rand van Sassenheim ligt deze uitstekend onderhouden en verduurzaamde uitgebouwde tussenwoning met vier volwaardige slaapkamers, een prettige indeling en een energielabel A+++. De woning is de afgelopen jaren grondig gemoderniseerd, waarbij comfort, duurzaamheid en toekomstbestendig wonen centraal hebben gestaan.
Daarnaast is er een separate garage beschikbaar, die los bij te kopen is. Hierdoor kan zowel met als zonder garage een passend voorstel worden gedaan.
De woning is volledig gasloos en bijzonder energiezuinig. Zo beschikt het huis over een volledig elektrisch warmtepompsysteem (Vaillant, 2025), vloerverwarming op de begane grond, 13 zonnepanelen (2024) én een thuisaccu. Dit zorgt voor lage energielasten en een hoog wooncomfort, nu én in de toekomst. Het officiële energielabel A+++ onderstreept dit duurzame karakter.
De ligging is ideaal: rustig en groen, terwijl winkels, scholen, sportvoorzieningen en het centrum van Sassenheim zich op korte afstand bevinden. Een fijne woonomgeving voor gezinnen en thuiswerkers.
Indeling
Begane grond
Via de entree bereik je de hal met meterkast, trapopgang, toilet en een praktische kast. De woonkamer is opvallend licht en ruim en heeft een prettige indeling met zicht op de achtertuin. Dankzij de vloerverwarming is het hier het hele jaar door comfortabel wonen. Aan de voorzijde bevindt zich de moderne keuken (2021), voorzien van diverse inbouwapparatuur en een kokendwaterkraan. De keuken staat in open verbinding met de woonkamer. Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd, wat zorgt voor extra leefruimte en veel lichtinval. Via openslaande deuren is er directe toegang tot de tuin.
Eerste verdieping
Op deze verdieping bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers, geschikt voor een gezin, logees of een thuiskantoor. De badkamer is netjes en functioneel ingericht en voorzien van een douche, wastafelmeubel en toilet.
Tweede verdieping
De tweede verdieping beschikt over een volwaardige vierde slaapkamer met dakkapel en veel bergruimte achter de knieschotten. Tevens is hier de wasmachineopstelling aanwezig. Deze verdieping is multifunctioneel en uitstekend te gebruiken als master bedroom, werk- of hobbyruimte.
Tuin
De achtertuin is verzorgd aangelegd met een fijne combinatie van tegelwerk en groen. Daarnaast is er een vrijstaande stenen berging en een praktische achterom.
Garage (optioneel)
Er is een separate garage beschikbaar, die los bij te kopen is. Ideaal voor het parkeren van een auto, extra bergruimte of het stallen van fietsen. Zowel met als zonder garage kan een voorstel worden gedaan.
Bijzonderheden
- Gelegen in een autoluwe straat aan de rand van Sassenheim
- Vier slaapkamers en een uitgebouwde woonkamer
- Energielabel A+++, volledig gasloos en voorzien van warmtepomp (2025)
- 13 zonnepanelen (2024), thuisaccu en vloerverwarming op de begane grond
- Garage los bij te kopen – bieden kan met of zonder garage
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 555,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,476
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 22 m²
- Plot size
- 140 m²
- Volume in cubic meters
- 425 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Completely insulated
Cadastral data
- SASSENHEIM A 5720
- Cadastral map
- Area
- 140 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 47 m² (8.00 metre deep and 5.82 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Horsten en Vorsten
Sassenheim- Residents
- 460
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 4,936
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.