Ruim betaalbaar 4 kamer dubbel bovenhuis met dakterras in Schiedam
Description
Ruim dubbel bovenhuis met dakterras. Hier krijg je de ruimte om je eigen plannen te verwezenlijken!
Zijn jullie op zoek naar een lekker ruim appartement waar je ècht iets van jezelf kunt maken? Edisonstraat 20-B in het gezellige Schiedam-Oost ligt klaar om te veranderen in jullie thuis. Starters, jonge gezinnen of samenwoners opgelet: deze bovenwoning barst van de mogelijkheden. Lees snel verder – misschien staan jullie binnenkort wel ’s ochtends op je dakterras te genieten van je koffie!
Dit dubbele bovenhuis uit 1931 ademt karakter. Het is zo’n woning met sfeer, waar je de historie bijna kunt voelen als je door de kamers loopt. Tegelijk is dit toch echt een huis met potentie, helemaal wanneer je jouw eigen draai aan het interieur wilt geven. Laten we eerlijk zijn – dat energielabel D biedt misschien ruimte voor wat verbeteringen, maar hey: dat betekent juist dat je het allemaal naar eigen inzicht en smaak kan updaten!
Met twee verdiepingen is deze bovenwoning verrassend ruim. Grote raampartijen zorgen voor een fijn lichte woonkamer waar je makkelijk een flinke bank én een goede eettafel kwijt kunt. En dat is niet alles – met twee balkons èn een dakterras heb je altijd een buitenplek bij de hand. Van een zonnig ontbijtje tot een borrel in de avondzon: jij kiest je favoriete buitenplek.
Stel je voor: het is vrijdagmiddag, je werk zit erop, de drankjes staan koud — je loopt zó je balkon op. Of misschien wil je juist die hoger gelegen rooftop-spot claimen als jouw ‘urban jungle’ met wat planten, lampjes en relaxstoelen. Genoeg ruimte om te barbecueën, te tuinieren of gewoon even helemaal niks te doen.
Okee om eerlijk te zijn: deze woning is toe aan liefdevolle aandacht. Zie het als een blanco blad, waar jij als toekomstige bewoner alle kanten mee op kunt. Wil je extra duurzaam maken en dat energielabel aanpakken? Ga ervoor! Liever juist snel verhuizen, beetje schilderen, en rustig opknappen als je er woont? Ook een idee. Hier kun je bouwen aan je eigen droomwoning, stap voor stap.
De Edisonstraat ligt in de wijk Schiedam Oost, een heerlijke plek waar je alle voorzieningen binnen handbereik hebt. Supermarkten, scholen, OV, koffietentjes, eetzaakjes.. Wat je zoekt, vind je hier. Schiedam staat bekend om zijn mix van oude industriële panden, cultuur en moderne stadsdynamiek. Even een frisse neus halen? Fiets binnen mum van tijd naar het park of richting het centrum. Theater de Schie en Station Schiedam Centrum liggen vrijwel om de hoek.
Kortom: Edisonstraat 20-B is die woning waarmee je alle kanten op kunt. Kom kijken, laat je inspireren, fantaseer over je nieuwe interieur of dakterras. Bel snel voor een bezichtiging en wie weet zijn jullie straks die gelukkige bewoners! Zien we jullie daar?
De kenmerken van deze woning:
- Dubbel bovenhuis
- Bouwjaar 1931
- Oppervlakte 92 m2
- 3 Slaapkamers
- Volledig voorzien van dubbel glas
- Cv HR combi
- Energielabel D
- Twee balkons en een royaal dakterras
- Ruime woonkamer met veel licht
- Te moderniseren: update naar eigen smaak!
- Gelegen in Schiedam-Oost, dichtbij alles wat je nodig hebt
- VvE wordt momenteel geactiveerd
- Winkels, horeca, Theater De Schie en station Schiedam Centrum op loopafstand
- Ouderdomsclausule van toepassing
- Vraagprijs € 249.000
- Oplevering in overleg, kan snel
Wij handelen alle bezichtigingsaanvragen af op volgorde van binnenkomst via Funda. Daarom adviseren wij u om bij interesse direct via Funda een aanvraag voor een bezichtiging te doen.
BOS Makelaardij is de Vastgoed Nederland-makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van deze woning. Vraag uw aankoopmakelaar om mee te gaan bij uw bezichtiging, want voor een tweede bezichtiging is door de huidige vraagdruk vaak geen mogelijkheid.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
Highlights
AI-generated from the description
Spacious double upper home
Double upper home from 1931 with 92 m² and 3 bedrooms.
Two balconies and roof terrace
Always outdoor space: two balconies and a large roof terrace.
Everything nearby in Schiedam
Schiedam-Oost with shops, eateries, theatre and station.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available immediately
Asking price
€ 249,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 2,707
Status
Available
Construction
Type apartment
Upstairs apartment (double upstairs apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1931
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing
Quality marks
Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
Areas
Living area
92 m²
Exterior space attached to the building
14 m²
External storage space
1 m²
Volume in cubic meters
303 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, toilet, and sink
Number of stories
2 stories
Facilities
Optical fibre and passive ventilation system
Located at
2nd floor
Energy
Energy label
D
Insulation
Double glazing
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Agpo Ferrol 8 (gas-fired combination boiler, in ownership)