Houtstraat 16-A3114 NH SchiedamNoletbuurt
€ 200,000 k.k.
- 37 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Description
Starters opgelet! In een rustige straat, midden in de gezellige wijk De Gorzen, ligt deze leuke benedenwoning met achtertuin en energielabel A! Een ideale kans voor starters die op zoek zijn naar een fijne woning met een praktische indeling en volop mogelijkheden om het naar eigen smaak af te werken.
De woning is ingedeeld met een lichte woonkamer met open keuken, een slaapkamer aan de achterzijde en een badkamer met toilet. De afwerking is functioneel, met ruimte om de woning verder te moderniseren en geheel naar eigen wens in te richten.
De gezellige achtertuin op het zuidoosten maakt het plaatje compleet – een heerlijke plek om te genieten van de zon, een kop koffie in de ochtend of een ontspannen zomeravond.
De ligging is zeer gunstig: op loopafstand vind je de levendige winkelstraat De Groenelaan met onder andere een supermarkt en diverse winkels. Ook het historische centrum van Schiedam is vlakbij. De bereikbaarheid is bovendien uitstekend. Met de A4 en A20 in de buurt en openbaar vervoer op korte afstand ben je snel in Rotterdam en andere omliggende steden. In de wijk kun je daarnaast gratis parkeren.
Indeling
Begane grond
Via de entree kom je binnen in de lichte woonkamer met open keuken. De woning is voorzien van een laminaatvloer, kunststof kozijnen met dubbel glas. De keuken is voorzien van een eenvoudig keukenblok met ruimte voor een gasfornuis en koelkast. Ook de cv-ketel is opgesteld in de keuken. Vanuit de keuken is de achtertuin bereikbaar.
Aan de achterzijde ligt de slaapkamer met uitzicht op de tuin, wat zorgt voor een rustige en prettige sfeer. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een douchehoek, toilet, wastafel en wasmachine aansluiting.
Voor de exacte maatvoering en indeling verwijzen wij graag naar de plattegrond.
Benieuwd naar de mogelijkheden van deze woning? Je bent van harte welkom tijdens een van onze kijkmomenten!
Bijzonderheden:
- Gelegen op EIGEN GROND;
- Ideaal voor starters;
- Energielabel A;
- Mogelijkheid om naar eigen smaak te moderniseren;
- Centrale verwarming;
- Kunststof kozijnen met dubbele beglazing;
- Actieve Vereniging van Eigenaren; bijdrage € 121,40 per maand;
- In de koopovereenkomst worden o.a. een "zelf niet bewoond clausule", "ouderdomsclausule" en "asbestclausule" opgenomen;
- De NVM vragenlijst deel B en roerende zakenlijst ontbreken;
- Projectnotaris: Westvest Notarissen te Delft;
- Oplevering in overleg, op korte termijn mogelijk.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 200,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,405
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 121.40 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1928
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 37 m²
- Volume in cubic meters
- 145 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- SCHIEDAM L 4320
- Back garden
- 11 m² (2.15 metre deep and 5.15 metre wide)
- Periodic contribution
- Yes (€ 121.40 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
6,129x
Viewed
166x
Saved
23-3-2026
On Funda
Neighborhood

Noletbuurt
Schiedam- Residents
- 1,805
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 3,774
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.