New
Sem Dresdenplein 1173122 GE SchiedamMozartbuurt
€ 300,000 k.k.
- 82 m²living area
- 3bedrooms
- Eenergy label
Eye-catcherInstapklaar 4-kamer appartement met fijn balkon op het zuiden
Description
In de geliefde buurt Schiedam Noord mogen wij op loopafstand van winkelcentrum "Hof van Spaland" dit instapklare 4-kamer appartement te koop aanbieden.
Deze woning is gelegen op de derde etage in een keurig verzorgd appartementencomplex en een actieve vereniging van eigenaren. De woning is strak afgewerkt, beschikt over drie goede slaapkamers, een ruime woonkamer en fijn balkon op het zuiden, L-vormige keukenopstelling en moderne badkamer.
De ligging is ideaal en op loopafstand van winkelcentrum "Hof van Spaland", waar u gebruik kunt maken van een divers winkelaanbod. Ook het openbaar vervoer is in de omgeving aanwezig, zo kunt u onder andere gebruik maken van de tramverbinding richting Rotterdam, of de bus pakken vanaf de tegenover het complex gelegen bushalte. Wanneer u even helemaal tot rust wilt komen dan is in de directe omgeving Midden Delfland gelegen waar u gebruik kunt maken van diverse wandel- en fietsroutes.
Onderstaand geven wij u een schriftelijke rondleiding door dit fijne appartement, maar wij nodigen u graag uit de woning met één van onze makelaars te bezichtigen. Wacht bij interesse niet te lang voor het maken van een bezichtigingsafspraak met ons kantoor.
Indeling
Begane grond:
Nadat u uw auto op het voorgelegen parkeerterrein, of uw fiets in uw eigen bergingbox, heeft geparkeerd heeft u middels een keurige entree, voorzien van afgesloten bellentableau, brievenbussen, het trappenhuis en de lift, toegang tot de woning gelegen op de derde etage.
Derde verdieping
Vanaf de netjes onderhouden galerij wordt u de toegang verstrekt tot de ontvangsthal van de woning, welke is voorzien van garderoberuimte.
Vanuit de centrale hal van de woning wordt u de toegang verstrekt tot de ruime woonkamer, de drie fijne slaapkamers, moderne badkamer en nette keuken.
De lichte woonkamer is aan de achterzijde van de woning gelegen en beschikt door de grote hoeveelheid ramen over veel natuurlijk lichtinval. Deze fijne ruimte is voorzien van een moderne vloerafwerking met hoge plinten, strakke wandafwerking en kozijnen dubbel glas.
De moderne keukenopstelling is aan de voorzijde van de woning opgesteld, in 2019 compleet vernieuwd en voorzien van een 4-pits inductiekookplaat met recirculatiekap, koel- vriescombinatie, vaatwasser, oven en veel kastruimte. Tevens is hier de recent vernieuwde elektrische boiler opgesteld.
Slaapkamer 1 is gelegen aan de voorzijde van de woning en heeft een oppervlakte van circa 10 m².
slaapkamer 2 en 3 zijn gelegen aan de achterzijde van de woning en beschikken respectief over een oppervlakte van bijna 14 m² en bijna 10 m². De hoofdslaapkamer beschikt aansluitend over een ruime inloopkast en vanuit de derde slaapkamer is het balkon toegankelijk welke is gelegen op het zonnige zuiden.
Alle slaapkamers zijn, net als de gehele woning, voorzien van een moderne wand- en vloerafwerking.
Bji een instapklaar huis als deze kan een strakke badkamer natuurlijk niet ontbreken. Deze geheel betegelde badkamer is voorzien van een inloopdouche met een easy-drain douchegoot, wastafelmeubel met spiegelkast, inbouwspots, aansluiting wasmachine en toilet.
Tot slot wordt bij de woning een bergingbox in de onderbouw van het appartementencomplex verkocht.
Bijzonderheden:
- instapklaar 4- kamer appartement;
- woonoppervlakte 82 m² (gemeten conform meetinstructie);
- bouwjaar 1968;
- balkon op het zuiden;
- Drie ruime slaapkamers;
- Actieve vereniging van eigenaren met een bijdrage van € 324,91 ,- per maand inclusief stookkosten;
- Gelegen op tijdelijke erfpachtgrond. Het recht van erfpacht loopt tot 1 juli 2064 en is tot 1 juli 2040 afgekocht;
- Oplevering in overleg;
- Goede scholen, winkelcentrum 'Hof van Spaland', groen- en recreatiegebied Midden Delfland in de directe omgeving;
- Op korte afstand van een goede bus- en tram verbinding en autosnelwegen A20 en A4 om binnen 20 minuten uit te komen in Rotterdam, Delft of Hoek van Holland strand.
Overige
Huis kopen? Neem uw eigen NVM Aankoopmakelaar mee!
Download nu via de brochure van deze woning.
Een daadwerkelijke koopovereenkomst komt pas tot stand nadat beide partijen de schriftelijke overeenkomst hebben ondertekend.
Toelichtingsclausule Meetinstructie
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Nadrukkelijk zij vermeld, dat deze vrijblijvende informatieverstrekking niet als een aanbieding of een offerte mag worden beschouwd. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,659
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 236.02 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 82 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 253 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and passive ventilation system
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- SCHIEDAM Q 7088
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease (end date of long-term lease: 30-06-2064)
- Fees
- Paid until 01-07-2040
- SCHIEDAM Q 7088
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease (end date of long-term lease: 30-06-2064)
- Fees
- Paid until 01-07-2040
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 236.02 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
22-8-2026
On Funda
Neighborhood

Mozartbuurt
Schiedam- Residents
- 1,245
- Family with children
- 41%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



