New
Lopikerhof 22871 PV SchoonhovenSchoonhoven-Oude Stad
€ 695,000 k.k.
- 129 m²living area
- 1bedroom
- Benergy label
Eye-catcherRuim hoekappartement met eigen garage in het hart van Schoonhoven!
Description
RUIM EN COMFORTABEL HOEKAPPARTEMENT MET EIGEN GARAGE IN HET HART VAN SCHOONHOVEN
Wonen met comfort, ruimte en alle dagelijkse voorzieningen dichtbij? Dan voel je je hier direct thuis. Dit royale hoekappartement van maar liefst circa 129 m² combineert een praktische indeling met veel leefruimte en een rustige ligging aan de rand van het centrum van Schoonhoven. De grote raampartijen zorgen voor een prettige lichtinval en dankzij de hoekligging geniet je van extra privacy en een ruimtelijk gevoel. Daarbij beschik je hier over een inpandige garage én eigen parkeerplaatsen; een luxe die je in het centrum niet vaak tegenkomt.
KENMERKEN:
- Woonoppervlakte circa 129 m²;
- Energielabel B;
- Royale woonkamer met veel lichtinval;
- Visgraat houten parketvloer;
- Openslaande deuren naar de tuin;
- Halfopen keuken met veel kastruimte en inbouwapparatuur;
- 2 slaapkamers;
- Royale badkamer met ligbad en douche;
- Inpandige garage;
- Eigen parkeerplaatsen;
- Gelegen in het centrum van Schoonhoven;
- Voorzieningen op loopafstand;
- Oplevering in overleg.
RUIME WOONKAMER MET VEEL LICHTINVAL
Zodra je de woonkamer binnenloopt valt direct op hoeveel ruimte dit appartement biedt. De royale living heeft dankzij de grote ramen aan meerdere zijden een fijne lichtinval en kijkt groen weg richting de rustige straatzijde. De sfeervolle visgraat houten parketvloer geeft de ruimte warmte en karakter en vormt een mooie basis voor verschillende woonstijlen.
Door de praktische indeling is er volop plek voor zowel een royale zithoek als een grote eettafel om gezellig met familie of vrienden samen te komen. De openslaande deuren naar de tuin zorgen voor een prettige verbinding tussen binnen en buiten. De hoge plafonds versterken bovendien het ruimtelijke gevoel in huis.
De keuken sluit mooi aan op de woonkamer en beschikt over veel kastruimte en diverse inbouwapparatuur. De warme houtlook fronten combineren goed met de parketvloer en geven het geheel een verzorgde uitstraling.
COMFORTABELE INDELING MET VEEL RUIMTE
De indeling van dit appartement is bijzonder praktisch en verrassend ruim opgezet. Via de entree kom je in de woonkamer en de open keuken. Een klein trapje brengt ons bij de ruime slaapkamer en ligt rustig aan de achterzijde van het appartement en biedt voldoende ruimte voor een groot bed en kastruimte. De badkamer beschikt over een ligbad, douche en wastafel. Daarnaast is er een separate toiletruimte aanwezig.
In het souterrain bevindt zich de royale inpandige garage die binnendoor bereikbaar is. Ideaal voor het parkeren van de auto, extra opslag of bijvoorbeeld hobbyruimte. Tevens bevindt zich hier nog een ruimte voor bijvoorbeeld kantoor/hobby of als 2e slaapkamer.
Met een woonoppervlakte van circa 129 m² voelt dit appartement opvallend ruim aan. De brede opzet, de vele ramen en de logische indeling maken dit een huis waar je met veel plezier comfortabel kunt wonen.
INPANDIGE GARAGE
Een van de grote pluspunten van dit appartement is zonder twijfel de parkeergelegenheid. Je beschikt hier over een ruime inpandige garage én (twee) eigen parkeerplaatsen direct voor de deur. Zeker in en rondom het centrum van Schoonhoven is dat een groot voordeel.
De garage is niet alleen praktisch voor het parkeren van de auto, maar biedt ook volop ruimte voor extra opslag of een hobbyruimte. Dankzij de inpandige verbinding met het appartement hoef je nooit buitenom naar binnen. Dat maakt het wonen hier extra comfortabel.
Ook buiten is het prettig wonen. Door de hoekligging heb je een vrij gevoel en kijk je ruim weg. De tuin vormt een fijne plek om rustig buiten te zitten met een kop koffie of een goed boek. Dankzij de openslaande deuren wordt de tuin echt een verlengstuk van de woonkamer.
CENTRAAL WONEN IN GEZELLIG SCHOONHOVEN
Lopikerhof ligt op een fijne locatie in Schoonhoven, op korte afstand van winkels, supermarkten, horeca en andere dagelijkse voorzieningen. Het historische centrum van Schoonhoven staat bekend om de gezellige sfeer, karakteristieke straatjes en de ligging aan de Lek. Hier woon je rustig, maar toch met alles dichtbij.
Voor een wandeling loop je zo richting de binnenstad of langs het water. Ook openbaar vervoer en uitvalswegen zijn goed bereikbaar. Juist voor wie comfortabel en centraal wil wonen zonder in te leveren op rust en ruimte, is dit een bijzonder fijne plek.
TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 695,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,388
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 153.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1999
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 129 m²
- Other space inside the building
- 21 m²
- Volume in cubic meters
- 553 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Proline (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- SCHOONHOVEN E 842
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre, in residential district, open location and unobstructed view
- Garden
- Front garden, side garden and sun terrace
- Front garden
- 24 m² (12.00 metre deep and 2.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
- Periodic contribution
- Yes (€ 153.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,048x
Viewed
5x
Saved
20-5-2026
On Funda
Neighborhood

Schoonhoven-Oude Stad
Schoonhoven- Residents
- 3,705