New
Gruttostraat 292872 AC SchoonhovenWillige-Langerak
€ 545,000 k.k.
- 123 m²living area
- 148 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherInstapklare gezinswoning met zonnige tuin en moderne afwerking!
Description
INSTAPKLARE GEZINSWONING MET ZONNIGE TUIN, EIGEN PARKEERPLAATS EN MODERNE AFWERKING
Deze moderne tussenwoning uit 2017 combineert comfort, ruimte en een verzorgde afwerking op een fijne manier. Met ruime slaapkamers, een royale open zolderverdieping die eenvoudig als vierde slaapkamer gebruikt kan worden én een sfeervolle tuin op het zuidwesten met overkapping, is dit een huis waar je direct met veel plezier kunt gaan wonen. Bovendien beschikt de woning over een eigen parkeerplaats aan de voorzijde, 6 zonnepanelen, airconditioning in de grote slaapkamer en een Quooker kraan in de keuken.
KENMERKEN
- Bouwjaar 2017;
- Gelegen in de woonwijk Thiendeland;
- Woonoppervlakte ca. 123 m²;
- Perceeloppervlakte ca. 148 m²;
- Achtertuin gelegen op het zuidwesten;
- Verzorgde tuin met sfeervolle overkapping;
- Eigen parkeerplaats voor één auto aan de voorzijde van de woning;
- Vloerverwarming in de woonkamer;
- Drie slaapkamers en royale zolderverdieping met mogelijkheid voor vierde slaapkamer;
- Moderne keuken en badkamer;
- Energielabel A;
- Volledig geïsoleerd;
- Rustige en kindvriendelijke woonomgeving;
- Oplevering in overleg.
RUIME WOONKAMER MET VEEL LICHTINVAL
Bij binnenkomst valt direct op hoe netjes en licht het huis is afgewerkt. De woonkamer is tuingericht en dankzij de brede pui aan de achterzijde valt er veel daglicht naar binnen. Er is voldoende ruimte voor een royale zithoek én een grote eettafel. De neutrale afwerking zorgt ervoor dat je hier gemakkelijk je eigen stijl aan toevoegt. Daarnaast beschikt de woonkamer over comfortabele vloerverwarming.
Aan de voorzijde ligt de moderne keuken. De keuken heeft een strakke uitstraling met witte fronten en een donker werkblad en beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een Quooker kraan. Tijdens het koken kijk je leuk weg richting de straat en de voortuin.
Vanuit de woonkamer loop je direct de achtertuin in. Hier merk je meteen hoeveel aandacht er aan de buitenruimte is besteed. De tuin is verzorgd aangelegd met een combinatie van grote terrastegels, groen en een gezellige overkapping achterin de tuin. Dit is echt een plek waar je van het vroege voorjaar tot laat in het najaar heerlijk buiten zit. Door de ligging op het zuidwesten geniet je hier volop van de middag- en avondzon.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich bovendien een eigen parkeerplaats voor één auto, wat zorgt voor extra gemak en comfort.
DRIE SLAAPKAMERS EN ROYALE ZOLDER
Op de eerste verdieping bevinden zich drie goed ingedeelde slaapkamers en de badkamer. De grootste slaapkamer ligt aan de achterzijde van het huis en biedt voldoende ruimte voor een groot bed en een kledingkast. Daarnaast beschikt deze slaapkamer over airconditioning, wat zorgt voor extra comfort tijdens warme dagen. De tweede slaapkamer aan de voorzijde is eveneens ruim van formaat en ideaal als kinder-, werk- of logeerkamer. Daarnaast is er nog een derde slaapkamer aanwezig.
De badkamer is modern uitgevoerd en praktisch ingericht met een douche, dubbel wastafelmeubel en toilet. Dankzij het raam is er prettig daglicht en natuurlijke ventilatie aanwezig.
De tweede verdieping is een echte verrassing. Deze open zolderverdieping heeft een mooie hoogte en biedt volop mogelijkheden. Denk aan een extra slaapkamer, thuiswerkplek of sportruimte. Door de afmetingen en de indeling is het realiseren van een vierde slaapkamer hier goed mogelijk. Daarnaast is er extra bergruimte aanwezig achter de knieschotten én beschikt de verdieping over een aparte berging achter een afgesloten deur.
ENERGIEZUINIG EN INSTAPKLAAR WONEN
Doordat het huis in 2017 is gebouwd, woon je hier comfortabel en energiezuinig. Het huis is volledig geïsoleerd en beschikt over energielabel A. Daarnaast zorgen de 6 zonnepanelen voor lagere energielasten en extra wooncomfort. Dat zorgt niet alleen voor prettig wonen, maar ook voor een toekomstbestendige woning. De moderne bouwstijl, goede isolatie en nette afwerking maken dit een huis waar je zonder grote werkzaamheden direct in kunt trekken.
RUSTIG WONEN IN HET POPULAIRE THIENDENLAND
De Gruttostraat ligt in de populaire wijk Thiendenland aan de rand van Schoonhoven. Deze woonwijk is ruim opgezet en geliefd vanwege de rustige ligging, het vele groen en de fijne combinatie van rust en voorzieningen dichtbij. In de directe omgeving vind je diverse speeltuinen, wandelpaden en basisscholen, waardoor de wijk erg aantrekkelijk is voor gezinnen en jonge doorstromers.
Ook winkels, sportverenigingen en supermarkten liggen op korte afstand. Daarnaast fiets je vanuit hier binnen enkele minuten naar het gezellige historische centrum van Schoonhoven met haar leuke winkels, horeca en terrasjes aan het water.
TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 545,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,431
- Year of construction
- 2017
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 123 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 148 m²
- Volume in cubic meters
- 446 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and solar panels
- CH boiler
- Intergas xtreme (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- SCHOONHOVEN E 1659
- Cadastral map
- Area
- 148 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 61 m² (10.71 metre deep and 5.71 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Popularity
839x
Viewed
15x
Saved
20-5-2026
On Funda
Neighborhood

Willige-Langerak
Schoonhoven- Residents
- 3,275
- Family with children
- 49%
- Avg. asking price / m²
- € 4,366
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.