New
Industrieweg 11-A9422 CX SmildeHoogersmilde-Noord
€ 650,000 k.k.
- 193 m²living area
- 1,855 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
Vrijstaand wonen en werken op royale locatie in Smilde.
Op bedrijventerrein De Leemdijk in Smilde staat deze goed onderhouden vrijstaande woning met royale loods, geïsoleerde garage en diepe achtertuin op een perceel van maar liefst 1.855 m² eigen grond.
De woning beschikt over een woonoppervlakte van circa 193 m² en biedt verrassend veel ruimte. Dankzij de combinatie van een woonbestemming met bedrijvigheid is dit een ideale locatie wanneer je wonen en werken graag combineert op één adres.
De woning is volledig geïsoleerd, voorzien van 22 zonnepanelen, een zonneboiler en uitgerust met een Intergas CV-ketel uit 2021.
Indeling:
Kelder
Praktische provisie-/bergruimte, ideaal voor opslag.
Begane grond
Via de entree met meterkast, toiletruimte en trapopgang kom je in de centrale hal van de woning. Vanuit hier heb je toegang tot de royale woonkamer aan de voorzijde van de woning, welke dankzij de grote raampartijen veel lichtinval biedt.
Aan de achterzijde bevindt zich de ruime woonkeuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. De keuken heeft een praktische opstelling en directe verbinding met de hal richting de garage.
Op de begane grond bevindt zich tevens een ruime slaapkamer en een badkamer voorzien van een douche, waardoor gelijkvloers wonen mogelijk is.
Via de tussenhal bereik je de volledig geïsoleerde garage.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers, een tweede badkamer en een separate toiletruimte. De badkamer is uitgerust met een ligbad, douche en wastafel.
Daarnaast beschikt de verdieping over een royale multifunctionele ruimte met veel bergruimte.
Zolder
Praktische bergzolder bereikbaar via vlizotrap.
Bijgebouwen en buitenruimte
Op het perceel bevindt zich daarnaast een grote loods van circa 464 m², geschikt voor uiteenlopende bedrijfsactiviteiten, opslag of werkruimte. De diepe en verzorgde achtertuin van circa 40 meter biedt veel privacy en ruimte om buiten te genieten. Op eigen terrein is ruim voldoende parkeergelegenheid aanwezig.
Kenmerken
- vrijstaande woning met bestemming wonen + bedrijvigheid;
- gelegen op bedrijventerrein De Leemdijk;
- bouwjaar 1998;
- woonoppervlakte van 193 m²;
- perceeloppervlakte van 1.855 m² eigen grond;
- grote loods van 464 m²;
- volledig geïsoleerde woning;
- voorzien van 22 zonnepanelen;
- Intergas CV-ketel uit 2021;
- slaap- en badkamer op begane grond.
Wonen in Smilde
Smilde is een ruim opgezet en levendig dorp in de gemeente Midden-Drenthe. Het dorp biedt een prettige combinatie van rust, ruimte en goede voorzieningen. In de directe omgeving vind je winkels, supermarkten, scholen, sportverenigingen en horecagelegenheden. Ook natuurliefhebbers kunnen hier volop genieten dankzij de nabijgelegen bossen, vaarwateren en uitgebreide fiets- en wandelroutes.
Daarnaast ligt Smilde gunstig ten opzichte van Assen en Drachten, met goede verbindingen richting de A28 en N381. Hierdoor woon je centraal, met zowel natuur als stedelijke voorzieningen binnen handbereik.
Nieuwsgierig geworden naar deze veelzijdige woon-/werklocatie?
Neem contact op met Hup & Fidom Garantiemakelaars Beilen via 0593 – 54 14 02 voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,368
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 193 m²
- Other space inside the building
- 52 m²
- External storage space
- 464 m²
- Plot size
- 1,855 m²
- Volume in cubic meters
- 910 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 showers, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, a loft, and a basement
- Facilities
- Flue, TV via cable, solar collectors, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- SMILDE C 3995
- Cadastral map
- Area
- 141 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- SMILDE C 4187
- Cadastral map
- Area
- 1,240 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- SMILDE C 3992
- Cadastral map
- Area
- 474 m²
- Back garden
- 760 m² (40.00 metre deep and 19.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Insulation
- No insulation