Vuurvlinder 174758 CL StanddaarbuitenStanddaarbuiten
€ 500,000 k.k.
- 159 m²living area
- 224 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherUitstekend onderhouden 2-1 kapwoning met 4 slaapkamers
Description
Een 3D beleving van deze woning vindt u onder het kopje 3D tour. Veel kijkplezier gewenst!
Mooie en kindvriendelijk gelegen tweekapper met vrij uitzicht aan de voorzijde, 4 slaapkamers, een mooi verbouwde garage tot multifunctionele ruimte, airco's voor heerlijk comfort, parkeren op eigen erf en nog veel meer!
Deze fijne woning staat in een rustige en nette woonwijk en is uitstekend onderhouden. De woning biedt daarnaast volop leefruimte en een moderne afwerking. Tot slot zorgen de zonnepanelen, airconditioning en goede isolatie voor extra comfort en energiezuinig wonen wat tot uiting komt in het energielabel.
Aan de voorzijde is plaats om 2-3 auto's te parkeren en er is voldoende parkeergelegenheid in het openbaar gebied.
Kortom, een ideale gezinswoning!
Indeling
Begane grond:
Entree, ruime hal met meterkast (9 groepen 2 aardlekschakelaars en 1 aardlekautomaat voor airco
4 krachtstroomgroepen voor kookplaat en zonnepanelen, kabel voor een EV autolader 11 Kwh is voorbereid), toegang tot het volledig betegeld toilet met fonteintje en toegang tot de woonkamer.
De woonkamer is ruim opgezet en geniet van veel natuurlijk licht dankzij de grote erker aan de voorzijde. Hierdoor voelt de ruimte open en aangenaam aan. Er is volop plaats voor een comfortabele zithoek en een fraai tv-meubel, waardoor dit een heerlijke plek is om te ontspannen.
Vanuit de woonkamer loop je door naar de moderne keuken. Deze is voorzien van een praktische wandopstelling met ingebouwde koelkast en vriezer, een 4-pits inductiekookplaat, oven en diverse opbergkasten. Aan de overzijde bevindt zich een extra keukenblok met spoelbak, mengkraan en aanvullende kastruimte.
Tussen de keuken en de woonkamer is bovendien een luxe airconditioning (A++) aanwezig die zowel de woonkamer als bijkeuken kan verwarmen en koelen.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de riante uitbouw, waar volop ruimte is voor een royale eettafel. Een ideale plek om uitgebreid te tafelen met vrienden en familie, direct grenzend aan de keuken. Via de openslaande deuren heb je toegang tot de tuin. Wanneer deze volledig geopend zijn, lopen binnen en buiten op natuurlijke wijze in elkaar over.
Daarnaast bevindt zich de praktische bijkeuken met pantry en aansluitingen voor wasapparatuur. Deze ruimte wordt verwarmd middels een elektrische radiator. Vanuit de bijkeuken is er toegang tot de voormalige garage. Deze volledig geïsoleerde ruimte is multifunctioneel inzetbaar, bijvoorbeeld als hobbyruimte, kantoor of extra opslag. Daarnaast is er een riante kastenwand aanwezig, die volop ruimte biedt voor het opbergen van spullen en zorgt voor extra bergruimte en de waterontharder welke zorgt voor heerlijk zacht water.
Eerste verdieping:
Via de trap in de woonkamer, welke afsluitbaar is om warmte beneden te behouden, bereik je de overloop op de eerste verdieping.
Hier bevinden zich drie slaapkamers. De slaapkamer aan de voorzijde is de royale hoofdslaapkamer. Deze kamer biedt volop ruimte voor een groot bed en extra kasten. Ook hier is een airconditioning aanwezig die eveneens kan verwarmen.
De badkamer is netjes afgewerkt met grijze vloertegels en witte wandtegels. De ruimte beschikt over een ruime douche met regen- en handdouche, een toilet en een verzorgd wastafelmeubel.
Aan de achterzijde van de woning bevinden zich nog twee kamers, die voorheen één slaapkamer vormden. Momenteel wordt één ruimte gebruikt als inloopkast en de andere als werkkamer, maar beide kamers zijn uiteraard ook uitstekend geschikt als slaapkamer.
Tweede verdieping:
Op de tweede verdieping kom je eerst op de voorzolder. Hier is volop ruimte aanwezig voor opslag. Tevens bevinden zich hier de mechanische ventilatie, de cv-installatie (Intergas HRE, 2018) en de schakelkast t.b.v. de micro-omvormers van Enphase voor de zonnepanelen. De woning beschikt in totaal over 14 zonnepanelen. Tot slot vinden we hier de mechanische ventilatie met vochtsensor en CO2 bediening.
Daarnaast is op deze verdieping slaapkamer 4 gerealiseerd met kunststof dakkapel. Een ruime kamer met veel bergruimte achter de knieschotten. De ruimte wordt verwarmd met een elektrische radiator en is tevens perfect te gebruiken als werk- of hobbykamer.
Tuin:
De achtertuin is verzorgd aangelegd met nette bestrating en achterin een stukje gazon. Dankzij de middelhoge bomen geniet je hier van veel privacy en een groene sfeer.
Voor extra comfort is de tuin voorzien van een elektrisch bedienbaar zonnescherm, zodat je op zonnige dagen altijd een fijne plek in de schaduw kunt creëren. Een heerlijke buitenruimte om volop van rust en privacy te genieten. De achtertuin kent een verloop van 7,25m naar 5m en is 8,50 meter diep.
Algemeen:
- Glasvezel aanwezig;
- Airconditionings welke ook kunnen verwarmen;
- Rolluiken welke elektrisch te bedienen zijn;
- Mechanische ventilatie;
- Uitstekend onderhouden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,145
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 159 m²
- Plot size
- 224 m²
- Volume in cubic meters
- 511 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and electric heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- STANDDAARBUITEN I 374
- Cadastral map
- Area
- 224 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 51 m² (8.50 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and heating
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,133x
Viewed
45x
Saved
28-5-2026
On Funda
Neighborhood

Standdaarbuiten
Standdaarbuiten- Residents
- 1,930
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 3,379
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



