New
West-Havendijk 64651 VZ Steenbergen (NB)Steenbergen-Centrum
€ 599,000 k.k.
- 140 m²living area
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Wonen aan het water krijgt hier een heel eigen betekenis. Stel je voor: je begint de dag met een verse kop koffie in je royale tuin, terwijl de boten rustig aan je voorbijvaren. Dit riante appartement van ca. 140 m² biedt je alle ruimte om comfortabel te wonen, met drie slaapkamers, een luxe badkamer in een volledig geïsoleerd en zeer goed onderhouden complex. De ligging aan de haven, de ruimte en het uitzicht maken dit tot een woonplek die je niet iedere dag tegenkomt. Eigenlijk is uniek hier nog zacht uitgedrukt!
Wonen in Steenbergen betekent genieten van de charme van een gezellig vestingstadje, met een sfeervolle haven, leuke winkels, gezellige terrassen en restaurants waar je graag wat langer blijft zitten. Wandel langs het water, strijk neer op een terras of ontdek de levendigheid van het centrum. En wil je juist de drukte van de stad opzoeken? Vanuit Steenbergen rijd je gemakkelijk richting grotere steden zoals Breda en Dordrecht. Dankzij de gunstige ligging en goede verbindingen heb je dus alle vrijheid om eropuit te gaan, terwijl je thuis weer heerlijk thuiskomt op een plek waar het leven nét even mooier is. Wie wil dat nou niet?
Bij aankomst rijd je langs de haven en parkeer je de auto op korte afstand van het appartementencomplex. De haven vormt al van oudsher een belangrijk onderdeel van Steenbergen en geeft het stadje zijn karakteristieke, waterrijke uitstraling. De verzorgde kades, aangemeerde boten en het rustige kabbelende water zorgen direct voor een prettige sfeer.
Indeling:
Middels een lift of trap bereik je het appartement, dat vanuit de straatzijde verscholen ligt. Aan de achterzijde komt de charme van het appartement pas echt tot zijn recht en ervaar je de hoge klasse van deze locatie.
Ontvangsthal/entree:
Bij binnenkomst betreed je een royale centrale hal die dankzij de verzorgde afwerking veel meer is dan alleen een doorgang naar de overige vertrekken. De hal vormt een volwaardig onderdeel van het appartement en geeft direct een goede indruk van het afwerkingsniveau. Deze fijne afwerking loopt naadloos door in de overige vertrekken van het appartement.
Living/keuken:
Een Living van dit formaat kom je niet vaak tegen! Hier heb je alle ruimte om royaal te leven, heerlijk te ontspannen en volop te genieten van het uitzicht. Dankzij de grote raampartijen haal je het buitenleven echt naar binnen. En dat uitzicht is ieder seizoen anders: van frisse lentekleuren tot zomerse levendigheid en de sfeervolle tinten van de herfst en winter. Ieder seizoen brengt hier en nieuw levend schilderij.
De open keuken staat in directe verbinding met de royale eettafel. Terwijl je in de keuken de laatste hand legt aan het eten, wordt er aan tafel alvast gezellig geborreld en bijgepraat. Je blijft overal bij betrokken en hoeft niets van de gezelligheid te missen. Precies zoals je het wilt tijdens een lange avond tafelen met familie en vrienden!
Tuin:
Naast de prachtige vergezichten beschikt dit appartement over nóg een bijzonder pluspunt: een riante tuin direct aan het water! Vanuit de living stap je via de schuifpui zo naar buiten, waar alle ruimte is om te genieten van de rust, een goed glas wijn en de voorbijvarende boten. Een tuin van dit formaat is bij een eengezinswoning al royaal te noemen, laat staan bij een appartement. Hier ervaar je het beste van twee werelden!
Slaapkamers:
Het appartement beschikt over drie ruime slaapkamers, waardoor je ook binnen volop de ruimte hebt en je niets hoeft in te leveren op leefcomfort. Eén van de slaapkamers beschikt bovendien over een schuifpui naar de tuin. Wakker worden, de deur openen en direct naar buiten stappen: dat maakt iedere ochtend nét even meer bijzonder!
Badkamer:
Een badkamer om heerlijk bij weg te dromen, met zelfs een eigen sterrenhemel! Je beschikt hier over een duo-ligbad, een ruime douche en een dubbel wastafelmeubel. De sterrenhemel maakt het geheel helemaal af en zorgt voor een extra ontspannen sfeer. Kan je hier niet relaxen, lukt het nergens!
Toiletruimte:
De separate toiletruimte is in dezelfde stijl afgewerkt als de badkamer, waardoor ook hier een mooi geheel ontstaat.
Bijkeuken:
Hoe ideaal is dat? Een eigen bijkeuken waar je kunt wassen, drogen én strijken. Geen wasmachine weggestopt in een kast of in het zicht in de badkamer, maar gewoon een aparte ruimte waar je alles netjes bij elkaar hebt. Heb je dit eenmaal gewend, dan wil je eigenlijk nooit meer anders!
Multifunctionele ruimte:
Last but not least: de multifunctionele ruimte! Hier parkeer je de fietsen droog en veilig en beschik je over een riante kastenwand met ontzettend veel opbergruimte voor spullen die je niet dagelijks nodig hebt. En wil je deze ruimte liever anders gebruiken? Ook dat is mogelijk. Net als het appartement zelf is deze ruimte volledig geïsoleerd, waardoor je alle vrijheid hebt om de ruimte naar eigen wens in te richten.
Highlights:
- Riant appartement van ca. 140 m²
- Unieke ligging direct aan de haven van Steenbergen
- Royale tuin direct aan het water
- Prachtig uitzicht over de haven en de voorbijvarende boten
- Ruime living met grote raampartijen en veel lichtinval
- Open keuken met ruimte voor een royale eettafel
- Drie ruime slaapkamers, waarvan één met schuifpui naar de tuin
- Luxe badkamer met duo-ligbad, ruime douche, dubbel wastafelmeubel en sterrenhemel
- Separate toiletruimte
- Praktische bijkeuken met ruimte voor wassen, drogen en strijken
- Multifunctionele, volledig geïsoleerde ruimte met veel bergruimte
- Gelegen in een volledig geïsoleerd en uitstekend onderhouden complex
- Lift aanwezig
- Op korte afstand van het gezellige centrum van Steenbergen
Ben je op zoek naar een appartement waar ruimte, luxe, rust en een unieke ligging aan het water samenkomen? Dan is dit bijzondere appartement in Steenbergen absoluut een bezichtiging waard. Laat je verrassen door de ruimte, ervaar zelf het prachtige uitzicht en ontdek hoe heerlijk wonen aan de haven kan zijn!
Highlights
AI-generated from the description
Spacious garden by water
Large garden directly on the water with harbor views.
Generous living with views
Large living with big windows, open kitchen and harbor views.
Luxury spa-style bathroom
Bathroom with double tub, large shower, double vanity and star ceiling.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 327 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 599,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,279
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 326.71 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2000
- Type of roof
- Flat roof
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 140 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 460 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- STEENBERGEN E 634
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 75 m² (5.00 metre deep and 15.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 326.71 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
14-10-2026
On Funda
Neighborhood

Steenbergen-Centrum
Steenbergen (NB)- Residents
- 4,040
- Family with children
- 25%
- Avg. asking price / m²
- € 3,606
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



